Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Vecais
23. maijā 07:35
Ne jau pats vīruss ir tik bīstams, bet tā nepamatotā masu psihoze. Cilvēkiem liek uzvilkt maskas un turēties vienam no otra divu metru attālumā. Un viņi tā dara. Aizliedz visus sporta un kultūras pasākumus vasarā brīvā dabā. Un visi tam piekrīt, paši nedomādami, kāpēc. Tas ir psiholoģiskais terors.
Beatrise Rozenberga
23. maijā 08:10
Traģika ir tajā , ka cilvēki kuri tic šādām muļķībām apdraud sabiedrību neievērojot aizsardzības pasākumus. VISA šādas lapas , informācija ir domāta nedomājošiem, naiviem , lētticīgiem cilvēkiem. Ne īpaši gudriem . Ne velti ir rakstīts " Muļķis iedomājas sevi esam gudrāku par 100 gudrajiem " Tādas lapas vajadzētu slēgt , jo apdraud cilvēku veselību !
Ādolfs Nāks
23. maijā 10:10
Jā, Alida, pie tam citas slimības 2 mēnešus praktiski vispār neārstēja.
Elisa Meijere
23. maijā 10:27
Tāpēc valstu valdības pieņem mērus un sankcijas, lai skeptiķi, analfabēti utml. ievērotu normas, ierobežojumus piespiedus kārtā. Oficiāli vīruss nav izpētīts un nav pierādītas teorijas. Katrs domājošs pats var izsecināt. Ja Itālijā, Spānijā, Francijā, GB, ASV,... saslimušo mirstība ir ap 15% - izdariet secinājumus. Tāpat n-tajās valodās un valstīs ir aprakstīti gan ārstu viedokļi, gan intervēti pacienti un viņu radi, kas sīki apraksta slimības gaitu, simptomus un sekas. Mums tepat pēķšņi nomira rūdītais R. Tjarve, tikko Krievijā tv vadītājas dēls kurš neslimoja ar hroniskām kaitēm un jau bija sācis izveseļoties. Vīruss ir sākumpunkts, kā rezultātā sāasinās esošās kaites un daļa mirst no tā izraisītām sekām, ja pat ne no paša vīrusa. Kāda starpība kā tas radīts, tagad svarīgākais ir kā to apstādināt.Ir aprakstīti n- t gadījumi, un, ja kādam vēl ir šaubas par vīrusa bīstamību, tad tam jāiet uz psiheni un jāstājas uzskaitē, jo ir sabiedrībai bīstams. Tāpat kā tas zviedru infektelogs, kas pakļauj riskam visu nāciju, gaidīdams grupas imunitāti, kura tā arī neiestājas, jo visiem pārslimojušiem antivielas nerodas, kamēr cilvēki mirst kā mušas. Vārdu sakot, jāvadās no faktiem un jāizdara secinājumi, info ir pietiekami. Domājiet kā gribiet, bet piesardzība jāievēro, kāds pārslimos viegli, bet kādam būs jāmirst.
Runājošā galva
23. maijā 11:21
Elisa! A kas ir n-t gadījumi?
Arvils Jākabsons
23. maijā 11:57
Vienkārši paskatiet Swiss Policy Research lapu un salīdziniet ar to, kas šeit rakstīts... Izskatās, rakstiņa cepējs tā īsti līdz galam pats nav iepazinies ar šo resursu.
Ainars Vīndedzis
23. maijā 12:01
Tu vecais terorizē vairāk kā tava"mīļā" Vinķele par kuru tev te jāraksta katru dienu un vairakas reizes pēc kārtas.Man ar viņa nepatīk,nu un?Pazudīs kā Lemebrgs un Šķele un Šlesers,nekur neliksies.Varētu domāt ka tie 2.m.kādam ēst prasa!?
jabis
23. maijā 12:32
nu visādām muļķībām, protams, nav jātic. Jālasa latviešu žurnālisu raksti par nāvēm, tās ir un jācer, ka neaptrūksies radošums, pat ja paši latvieši pārstās mirt. Ne velti Kariņš piesvieda labus grašus LSM, jo šiem Kariņprāt labi sanāca ziņas par nāvēm.
Atis Freibergs
23. maijā 14:17
Un kas ir šī "sacerējuma" autors? It kā jau visiem JAUNS rakstiem vienmēr norāda autoru. Šim nē. Kāpēc jāslēpjas? Bail pateikt ka sacerēts pēc kovidšova režisoru pasūtījuma?
Olegs - Valdis Golovčiks
23. maijā 15:55
Un kaapeec man buutu jaatic tieshi shim rakstam ? Man pietiek ar to,ko redzu pats savaam aciim. Geitsa un Sorosa piekriteejiem ieteiktu aatraak aiznjemt rindu peec ,,vakciinas,,...
Andris Bērziņš
23. maijā 23:54
2015 gadā ASV lai izpētītu mutējošu SARS vīrusu bīstamību un piemeklētu antivielas šāda tipa vīrusiem, tikai izveidota jauna tipa coronavīrusa himēra - apvienojot Ķīnas sikspārņu SHC014 coronavīrusu ar pelēm adaptētu SARS vīrusu, rezultāta ieguva fantastiski lipīgu COVID versiju.... Lūk pilns 2015 gada raksts prominentā zinatniskajā žurnālā - "Nature" Piebildīšu, ka ASV šo vīrusu nosūtīja uz vairāku pasaules valstu laboratorijām. Ķīnas Wuhaņas laboratorija arī bija iesaistīta šajā projektā, par to liecina daudzas publikācijas. https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787
Kaspars Boriss
24. maijā 12:17
Dezinformācija un propoganda.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi