Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
10. aprīlī 05:24
Te ir daudz jautājumu..Nedrīkst bez iespējas nomazgāties..Ļoti daudz mūsu pilsoņu vēl dzīvo vecās mājās bez iespējas nomazgāties..Krievu laikā vismaz bija pieejamas pirtis un dušas..Tālāk..Obligāti jānodrošina cigaretes...Kāpēc mūsu pilsoņus nenodrošina ar cigaretēm,vismaz tos kuri karantīnā skaitās ?..Tālāk...Stingra karantīna ..Bet kāpēc mūsu pilsoņus atved un palaiž brīvsolī ? ... Daudz jautājumi.
Normunds K.
10. aprīlī 05:59
sigareti yopta !
Anita Biseniece
10. aprīlī 06:40
Vai lētāk un ērtāk nebija samaksāt vienam privātam pilotam, kas viņus aizlidinātu jau pirmajā dienā uz mājām un miers????
Mikelis Zalbiksis
10. aprīlī 06:44
Nesapratu, tie Mežotnes iedzīvotāji ir tādi kā alternatīvi apdāvināti? Ja vienā mājā ir iespundēts viens slims bulgārs, tad viss, mēris klāt? Nebrīnīšos, ja tur notiks kas tāds kā Ukrainas provincē, kur atveda grupu ar ukraiņiem no ārzemēm.
Sandra Kopštāle
10. aprīlī 07:14
Savādi tie bulgari, ne naudas, ne telefonu. Par vēdera tiesu strādāja vai?
juju
10. aprīlī 07:33
kāpēc Bulgārija nesūta lidmašīnu pēc viņiem? viņi nav Bulgārijai vajadzīgi?
Juris Frankus
10. aprīlī 07:54
A KAA IEBRAUCA SAJAA CAURBRAUCAMAJA SETAA. ROBEZAI BIA JABUT CIET. LIESI REDZ VAR PAMERIT TEMPERATURU, A LATVIESI VAR PANEMT KUKULI. UN VAI TIE IR BG PASKATATIES UZ NUMURIEM VAI NAV RO.
Aivars Vanags
10. aprīlī 09:07
Kāpēc tos bulgārus neatdod atpakaļ Igaunijai, lai pēc tam brauc atpakaļ uz Somiju no kurienes sāka šo braucien ? Ja slēdz gaisa telpu , varbūt, vajag slēgt arī pazemes telpu, lai kurmji un sliekas nepiegādā ko aizliegtu.
Kaspars Saukums
10. aprīlī 09:43
Galvenais jau,ka atkal bija iespēja izveidot speciālu komisiju jautājuma risināšanai....
Futs Bols
10. aprīlī 10:33
DzL, tu tiešām nesaredzi atšķirību starp Latvijas pilsoņiem, kuriem šeit ir mājas, kur palikt, un citas valsts pilsoņiem, kuriem šeit nav māju? Ko tad tu gribēji - lai atbraukušos latviešus arī liek kā cietumā vai arī lai bulgārus palaiž klejot pa Latviju? Viss ir izdarīts pareizi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
10. aprīlī 12:38
Zilais, Krievija savējos pilsoņus pamet. Jā lido specreisi uz Ņujorku, bet uzņem tikai tos, kuriem ir Maskavas pieraksts, un atpakaļ lido pustukši.
Hērakls Auklītis
10. aprīlī 16:54
Atkal jau sīknaudu pelnošie salīduši un sarunu aiztirzuši. Kā neapnīk!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi