Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Dainis Dobelis
8. aprīlī 14:21
Tauta, kas nespēs atjēgties un netiks cauri prāta tukšuma periodam, pazudīs, kā tūkstošiem jau pasaulē ir zudušas. Un neviens pakaļ neraudās. Vien etnogrāfijā tās pēdas vēl kāds saskatīs. Par lībiešiem taču mēs neraudam? Vai ne? Tā ka, būs tā, kā tam būs būt. Šeit nav ne viena, ne dažu vainīgo. Kad pūļa saglabāšanās gēns ir zudis, tad tautai vienkārši ir jāpazūd. Nu, kāds jau pakliegs vēl, cits skaļi papsihos, bet tas būs arī viss.
Runājošā galva
8. aprīlī 14:44
Interesanti, kā tauta var tikt cauri prāta tukšuma periodam? Un kā darbojas pūļa saglabāšanās gēns?
Juris Paleps
8. aprīlī 15:04
Pag pag, Kļavas kungs- emocionālā inteliģence- tas nu ir ģimenes darbības rezultāts un tiek ielikts katrā no mums pirmo piecu - septiņu dzīves gadu laikā. Un te nav ko jaukt iekšā pārticību. Atceramies to paaudzi kas izbaudīja kara un Sibīrijas briesmas un tomēr spēja saglabāt šis cilvēciskās kvalitātes.Tas pirmkārt. Otrkārt- pašlaik ir daudz labāk nekā bija "krievu laikos". Nesalīdzināmi labāk. Tajā skaitā- daudz labākas iespējas būt pārtikušam. Godīgā ceļā- ne tā kā sociālismā- ja varēji nozagt no kolhoza vai rūpnīcas - tad biji malacītis. Starp citu- arī ārsti tagad var godīgi nopelnīt, nevis gaidīt kad tev kurš pacients atstās 10 rubļus, (tas ir- ja biji "godīgs ārsts"un neprasīji pirms vizītes). Iespējas ir un bija un būs. Neviens nelika nodzert vectēvu mežus un zemes- tikai pašu slinkums un stulbums. Piekrītu- valdības esam pa visiem izvēlējušies - nu maigi sakot- sūdīgas. Bet tas arī ir labojams. Ja sāksim domāt un Atbildīgi rīkoties- nevis ievēlēt ākstus, tāpēc vien lai būtu citādāk. Nu- dabūjām citādāk.
Ginta Ehrenberger
8. aprīlī 15:33
Es nezinu ,vai no sava iedomaataa pjedestaala ( dievs baltaa halaataa, reanimatologs , kurs ik minuuti reanimee ...wow...beernu dziiviibu glasbeejs, nemaldiigais patiesiibas sludinaataajs, jo vienkaarsie mirstiigie tacu nespeej vinam liidzi runaat...) sis cilveeks speej arii normaalo ikdienu saredzeet . Starp citu ,jeedziens reanimatologs eksistee tikai LV un liidziigaas attistiibas valstiis, gluzi taapat kaa aarsts ultrasonograafists ,jo normaalam jebkuras specializaaijas aarstam buutu jaamaak gan reanimeet,gan ar US apieties ... Cik zinu, pasam ne beernu ,ne gimenes nav. Kaa var tik kategoriski spriedeleet par audzinaasanu , ja pats to nav izbaudiijis ,cik tas gruuti ir? Un iipasi Latvijas nozeelojamaa politikas un veseliibas aizsardziibas sisteemaa . Saakumaa vairaakas vina teezes un spriedumi likaas praatiigi ,bet tlir tik daudz negaaciju ,naida ,riebuma un kritikas pret visu pasauli ...tas skiet liidziigi kaa taa autistiskaa zviedru vides aktiiviste -neko citu neredzu visapkaart , realitaate mani neinteresee bet luuk citus nolamaat maaku .
Lerry Mulen.Jr
8. aprīlī 16:13
Es saprotu, ka šis kungs redz visu melnāko, dēļ sava darba un dēļ cilvēku truluma, bet man nav skaidrs, kā šādi pesimistiski un depresīvi izteikumi mums palīdzēs pārdzīvot jau tā ne pārāk vieglos laikus. Varbūt cien. dakterim vajag kādu gadu paņemt pauzi, iziet terapiju pie kāda psihoteirapeita, paskatīties un ieraudzīt, ka pasaule nesastāv tikai no melnām krāsām?
juju
8. aprīlī 16:15
viņs visu pareizi pateica,ka esam nabadzībā. nauda tiek izšeptēta, nodokļi neaiziet, kur paredzēts. Dienvidslāvija, kur laiku atpakaļ bija karš starp tautām ir mums stipri priekšā. skumji :(
Jānis Tiltiņš
8. aprīlī 16:24
Un kas no śì bla bla bla mainìsies?😤
Futs Bols
8. aprīlī 17:11
Tas Kļava taisās iet politikā, ka runā tautas vārdā? Es viņu neesmu pilnvarojis runāt manā vārdā. Es nejūtos pazemojoši, es jūtos labi. Strādāju un dzīvoju pārticīgi.
Raitis Vītols
8. aprīlī 17:20
varbut klava beigsi vienreiz irst , ej politika un stadi valdibu , tikai muld teftelis
Laika Gars
8. aprīlī 17:20
P.Kļavam ņemot vērā viņa pēdējā laika retoriku ir laiks dibināt savu sektu vai savu partiju. Sevišķi labi viņam padodas "visi vīrieši ir slikti, bet visas sievietes ir labas" narratīvs. Ja viņš vēl nomainītu dzimumu uz sieviešu ( jo savējā viņš izjūt smagus nepilnvērtības kompleksus), tad sekta viņam noteikti sanāktu, bet varbūt arī partija. Uz visiem vīriešiem aizvainots laulību tirgus nelikvīds mums procentuāli ir gana lielā daudzumā, lai P.Kļavam nodrošinātu komfortablu iztikšanu, maksājot desmito tiesu, varbūt pat relatīvi bagāts viņš varētu kļūt. Katrā ziņā ne nabadzīgāks par citu sektu līderiem. P. Kļavam samērā labi sanāk visādas misticisma blēņas, bet, ja tev vēl bonusā ir reanimatologa profesija, tad tu da jebko jebkuram vari pasniegt kā "no savas profesionālās pieredzes", jo kurš tad to teikto pārbaudīs? Da neviens. Tur tā sektantu fiška - skalot smadzenes ar lietām, ko nevar pārbaudīt. Var liet da jebkādas muļķības. Es gan sliecos prognozēt, ka viņš ies politikā, jo nodarbojas ar klasisku politisko retoriku - "politiķi slikti, es labs".
Vitto
8. aprīlī 17:21
No sākuma likās tāds sakarigs dakteris.Bet tagad ne lasu,ne klausos-pašam normālas ģimenes un bērnu nav,bet pamācit vienmēr gatavs.Viss vinam balti melns un tas liecina par smagām problēmām pašam dakterim.
Alex
8. aprīlī 17:29
Un Kas pie visa ir vainīgs?? BODMANIS ar savu zagļu kliķi !!! Vēl 93-šajā gadā šis teica - atceros visus viņa vārdus: "tautieši, nu sāksies grūti laiki, būs jāsavelk jostas, bet paies pieci gadi, un mēs dzīvosim zaļi !" Un pagāja pieci gadi - un nu VIŅI dzīvo zaļi..... Latvija ir īstenojusi šakāļa Ļeņina vienreiz sacīto : "jebkura ķēkša var pārvaldīt valsti", un tā mums visaugstākos amatos ir (un bijuši), gan pirts direktori, cūkkopji un suņu-kaķu dakteri.... Galvenais, ka daudzus vieno kādreizējā piederība PSKP un ir tagadējo, vadošo "partiju" vēlmju izpildītāji...
Arnis Riskovs
8. aprīlī 17:49
Kļavas k-gs, jūtu, ka Jums jau ilgstoši ir grūti, neatkarīgi no daudzām lietām. Negribat par to aprunāties?
Gita Trubiņa
8. aprīlī 19:03
,,,nu tāds pamatīgs "uzbrauciens" vīriešiem... tomēr , lai vrb tas domāts reitingu veidošanai raidījumam, tomēr nepiekrītu tādam viedoklim, jo mums ir demokrātija, un kurš ta piedalās vēlēšanās vai tikai vīrieši????... cik zināms, LV % daudz vairāk sieviešu, un tas nozīmē, ka viņas arī izdarījušas izvēli balsojot par partijām, kas nav spējīgas uzņemties atbildību par valsti...šitie dzimumu kariņi ir nejēdzība un stulbums, un nekā laba nedod, tik kārtējā provokācija.
Agnese Ruska
8. aprīlī 19:11
Var piekrist, ka bieži paši uzvedamies kā aunu bars, kurš iet tur, kur viņu dzen. Varbūt mums tāda mentalitāte? Fiksie zēni, melnie darījumi viemēr ir bijuši un būs. Jautājums ir , cik mēs tam ļaujamies! Un cik mēs tos atbalstām? Un vai varam pretoties naudas varai! Kaut kas ir nogājis greizi, bet visās sabiedrībās pienāk pārmaiņu laiki. Pareizi būtu, ka nabadzīgo daļa arī paceltu galvu un neļautos būt par aunu baru!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi