Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Rudīte Neilande
8. aprīlī 10:04
Tas tikai būtu normāli
Ādolfs Nāks
8. aprīlī 11:41
Tiek izmantota gan e-klase, gan skolassoma.lv un uzdevumi.lv. ============== kur tāda skolassoma.lv izrakta? Ir soma.lv...
Oliniete
8. aprīlī 12:41
Tas nebūtu normāli tāpēc, ka līdz 12.maijam ilgst ārkārtas stāvoklis. Lauciniekiem citādāk, bet ko tie pilsētas bērni darīs, ja viss ir slēgts? Tagad vismaz viņi cenšas un katru dienu mācās. Jā, vecākiem nav viegli būt par skolotājiem, bet nu jau viss daudzmaz iegājis sliedēs. Tagad bērni būs izsēdējušies pa telpām, un tad augustā sēdēs skolā? Arī vecāki, ja krīze būs beigusies, gribēs atpūsties beidzot pie dabas.
Ofelija Bianka
8. aprīlī 12:59
Kādas pilnvērtīgas un īstas brīvdienas var sākties ārkārtas stāvoklī????????????????????????? Pilnvērtīgi sēdēs mājās un robloksosies sociālajos tīklos? Vai varbūt atkārtos Ogres jauniešu varoņdarbus, lai kvalitatīvi ar soda naudām patukšotu vecāku maciņus?
Carbone
8. aprīlī 13:52
Baigi gudrā, brīvdienās bērniem mājās sēdēt un cerēt tik vien aiziet uz upi? Stulbums
Veronika
8. aprīlī 13:55
Protams,ka nē,3 mēneši oficiali ir skolēnu brivdienas,kā nekā.Skolotāji jau tagad ir atpūtušies ar savu lielo daudzumu uzdevumu sūtišanu,atļaujiet ari bērniem atpūsties!
Veronika
8. aprīlī 13:58
Sasūta uzdevumus,bet mēs vecāki mācam bērnus.A,par ko skolotaji algu saņem???Varbūt vecākiem,kuri māca bērnu vajag piemaksāt no skolotaju algām!
Ieva Lapiņa
8. aprīlī 14:12
Veronikai - labi, sarunājušas. Tos 29 centus, ko man maksā par Tava bērna mācību stundu (iekļaujot gatavošanos, labošanu, dokumentācijas izpildi, konsultācijas) dalām uz pusēm. Es nosūtu, aizpildu dokumentāciju, laboju, Tu - māci. Jā, neaizmirsti, ka no tiem 14,5 centiem nodokļi arī vēl jāmaksā. Tā ir summa uz papīra, ne uz rokas.
Gundars Preiss
8. aprīlī 15:03
Varbūt, Jums vajadzētu piebremzēt ar savām pašiniciatīvām un idejām...
Evita Deičmane
8. aprīlī 15:27
Pilnīgs neprāts. Skolas ir braši nosiltinātas, augustā būsim kā uz pannas.
Inga Ilze Gūtmane
8. aprīlī 17:25
Līdz maija beigām esam gatavi mācīties šādi! Bet ne jau augustā uz skolu doties😕 Visiem šis periods ir grūts ,bet ar ticību un darbiem mēs tiksim galā! Es personīgi mācos 9.klasē un 100% atsakos skolu atsākt 1.augustā , laikā kad varbūt varēs kautko redzēt un izdarīt. No 1.maija ņemt brīvu un vīrusa dēļ nosēdēt galīgā bezdarbībā mājās neesmu gatava😕 Cienam viens otru un darām kas jadara ✔ un tiksim galā 🔥
Agnese Ūdrēna
8. aprīlī 18:44
Ieva, es domāju, atdod Veronikai visus tos 29 centus, lai viņa pati meklē materiālus
Inta Zirnīte(ex Bruņeniece)
8. aprīlī 21:11
Vai nevajadzētu atteikties no tādiem priekšmetiem, kā mūzika, darbmācība. Īpaši jaunāko klašu skolēniem. Ja mājās ir trīs-četri bērni, tad vecākiem ceļš uz psiheni.
Diana Umbraško
9. aprīlī 20:39
Kāds pamatojums ir atsākt mācības 1.augustā? Vai tad tiks pabeigts šis mācību gads? Jeb nākamais mācību gads būs par men garāks? Un vai tādā gadijumā atkal visi necietīs ar mega noslodzi? Vasaras beigās, kad visi skaita saulainās dienas... Likt iet uz skolu tik dēļ šīs krīzes ir muļķīgi gan. Arī tie vecāki, kas sūdzas ka tagad ir skolotāju vietā... Beidzot var iepazīties ar bērna reālām zināšanām un izvērtēt noslodzi.. Cik reizēm daudzi pat nezin ko bērns māk vai nemāk... Manuprāt, bērniem šī situācija māca lielāku patstāvību un atbildību.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi