Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Ainars Vīndedzis
7. aprīlī 11:54
Kas tai Ogrē notiek,nav pirmā dzirdēšana?! Tur ir saimnieks jeb nav tai pašvaldībā?! Šitādus ciet un stingrā karantīnā+ vēl sodīt!
Inga Maknamara
7. aprīlī 12:31
Tie,kas gadiem ārdās un terorizē Liepāju ,paši kliedz ,lai sauc musorus,tas ir policiju..Jo viņi zin ,ka nekas viņiem nebūs..Ir gan latviski,gan krieviski runājoši..Tikai pašu spēkiem tikām galā ,bet tagad terorizē citus..
Vērotājs
7. aprīlī 12:33
Ne nu draud, ne galinās, vienkārši «mutes bajāri»!
Dzintars Lielais
7. aprīlī 12:50
Svētais Naivums ibn pastala,vai tik tas nebiji tu ,kurš pirms trīs nedēļām aurēja,ka Latvijā kroņa vīrusa nebūs un nav ko baidīties. Tagad ir vīruss un jābaidās no viņa arī ir. Tā jau ir noziedzīga cilvēku maldināšana,par ko pienākas sods. Tā kā varēsi ārstēt savu stulbo galvu. Liec mierā Ogri,kā viņa tevi liek mierā....
Harijs R.
7. aprīlī 12:53
iešaut kājā tad droši sēdēs mājās
Andris Upitis
7. aprīlī 12:56
nodot fotomateriālus policijai,lai formē sodus un vēl par draudiem uzrakstīt iesniegumu!lai jūt,ka nesodāmība nebūs bezgalīga...
Marcis Dzelme
7. aprīlī 13:13
Tie tak tiesam ir krievu urlas.
Aldis Lapins
7. aprīlī 13:26
Īstenībā, darbs policijai un tiesībsargiem. Draudi nogalināt ir jau publicēti, un tas ir pierādījums nodomiem. Ārkārtas apstākļos tādi jau ir pielīdzināmi soļiem uz atklātu terorismu. Un nevajag uzskatīt, komentāros, ta tie ir tikai neapdomīgu jauniešu izteicieni. Tāda visatļautība valsts iedzīvotājiem, sabiedrībai var maksāt dārgāk, nekā pirmajā brīdī šķiet.
Kurmis Kurmis
7. aprīlī 13:32
Varu iedomāties,kas tie par jauniešiem!Vatņiku pēcnācēji!Kas tad sabrauca Ogrē,kad tur padomju laikos uzbūvēja Ogres trikotāžas fabriku?Tie bija krievi,tāpat kā Sedā!Bolderāja arī krievu rajons,kriminālie elementi papilnam!
Velda Poriete
7. aprīlī 13:55
OGRĒ jau policijas nav ..laikam visi sēž karantīnā..
Dzintars Lielais
7. aprīlī 14:10
Kādi tik kviecieni nav jādzird : vatņiki,urlas,fašisti,krieveļi ,ko ar viņiem darit to pat neuzskaitīt. Jautājums,kur tad palikuši tie kareivīgie latvieši? Naf nomīzuši.....
Agris Aboltins
7. aprīlī 15:29
Pirmkārt, TĀ IR Ogre, nekas īpašs. Otrkārt, no nosūtītās vēstules noprotams, ka tika "palūgts" nepublicēt. Kas starp citu, bez personas, kura redzama fotogrāfijā, piekrišanas, NAV ATĻAUTS!!! Reportieris vai nē, bet šie ļaudis bija policijas kompetencē. Jums tur Latvijā kaut kā nav "pielecis", ka nav nekādu tiesību fotografēt un publiskot personu attēlus bez viņu piekrišanas. Parasti rakstāt, Latvijā viss slikti, vajag kā rietumos... Nu, nu..., šeit to fotogrāfu pliku izģērbtu par šādiem jociņiem. Nez, vai viņš peļņa tik daudz, lai šiem visiem kompensētu. Tā būtu šeit, LV viņi līdz tam neaizdomāsies.
Dzintars Lielais
7. aprīlī 16:58
Svētais Naivums ibn pastala,vai tik tas nebiji tu ,kurš pirms trīs nedēļām aurēja,ka Latvijā kroņa vīrusa nebūs un nav ko baidīties. Tagad ir vīruss un jābaidās no viņa arī ir. Tā jau ir noziedzīga cilvēku maldināšana,par ko pienākas sods. Tā kā varēsi ārstēt savu stulbo galvu. Liec mierā Ogri,kā viņa tevi liek mierā. Gribi papļūtīt ,novelc bikses.
Dzintars Lielais
7. aprīlī 16:59
Svētais Naivums ibn pastala: par draudu izteikšanu var nākties atbildēt. Tā kā filtrē bazaru.
MikeKoglin
7. aprīlī 17:07
Par draudu izteikšanu nogalināt..cik zinu ,tad draud cietums līdz 5 gadiem.Jā..nu žēl ka viņu tēvi nebeidza palagos.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi