Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
41 komentārs
Sakārtot:
Antons Fjodorovičs Polučka
3. aprīlī 16:07
Es i autā....to kviepli nosist būtu par maz.......Kāpēc tur apsargs neko nedara?Kāpēc policija netiekj izsaukta?
Ramona Lace
3. aprīlī 16:10
Eu....viņu viennozīmīgi var atpazīt un sodīt,Ģirģena kungs!!!!! Un šoreiz iztiekam bez kundzes iesnieguma!!!! Preteklis
juju
3. aprīlī 16:43
noteikti oma neieturēja 2m distanci. uzmanību! es neatbalstu grūšanu, bet mēģinu uzminēt rīcības motīvus.
Banderlogs
3. aprīlī 16:54
Tādi tie psrs ruskajizičņijie imigranti ir.ne kultūras,ne kauna ne goda,tikai visus dauzīt.
Larisa Klv
3. aprīlī 16:59
Noteikti TIEŠI ŠĀDA rīcība no vīrieša puses nav pieņemama, taču no savas pieredzes saku, ka vecāka gadu gājuma cilvēki TIEŠĀM NEIEVĒRO distancēšanos, pat uz aizrādījumiem nereaģē vai kaut ko pretī atcērt. Ja vēl rindā nu kaut kāds vecāka gadu gājuma cilvēks nostāsies 2 m attēlumā, tad veikalā pārvietojas pilnīgi blakus, pie piena produktu plauktiem pilnīgi virsū lien, nevis pagaida, kamēr pie plaukta esošais cilvēks paņem preci. Varbūt veikala apsargiem vajadzētu kontrolēt distances ievērošanu?
Maira Pēka
3. aprīlī 17:10
Domāju, ka apsargiem būtu jāatrodas tirdzniecības zālē un jāaizrāda cilvēkiem, kuri nieievēro distanci.
Rita Kalniņa
3. aprīlī 17:36
Vispirmām kārtām tā ir acīmredzama, turklāt, piefiksēta vardarbība, un ierosināt lietu vajadzētu arī tāpēc, ka čalis pats neievēroja distanci uzbrūkot pensionārei. Jā, viņa bija par tuvu un viņam bija iespēja pateikt to. Veciem cilvēkiem ir trausli kauli un šāda grūšana varēja beigties ar smagiem lūzumiem, turklāt slikti dzīstošiem lūzumiem. Bet nu... čalim vēl visa dzīve priekšā, gan jau paspēs izbaudīt tādu pašu attieksmi savās vecumdienās no kāda jaunuļa.
Ildze Liepkalne
3. aprīlī 18:11
Nu vecenītei paveicās. Policija (ar mūsu prezidenta gādību) būtu iešķiebuši 2ooo EUR sodu
Kārlis Viņķelis
3. aprīlī 18:13
"Brašais jaunēklis" ir tipisks burta kalps, kas pēc savas saprasšanas realizē "nedrīkst tāpēc, ka nedrīkst", nevis ir iedziļinājies lietas būtībā.. Bet lietas būtība ir tāda, ka šajā situācijā (saistībā ar vīrusu) svarīgāk ievērot nevis distanci, bet gan INTERVĀLU, jo daudzkārt lielāka iespēja inficēties ir nevis no tiem, kas stāv aiz muguras, bet gan no tiem, kas nāk pretī – seja pret seju.. Tā večiņa, kas "brašajam jaunēklim" stāvēja aiz muguras vismazāk viņu apdraudēja līdz brīdim, kad viņš pats pagriezās pret viņu un "varonīgi izpildīja savu pilsoņa pienākumu", stājoties tiešā kontaktā ar viņu.. Pats esmu no Ozolniekiem un regulāri iepērkos šajā veikalā – līdz šim uzskatīju, ka pie mums ir puslīdz adekvāti cilvēki.. Runājot par intervāla ievērošanu, Rīgas dzelzceļa stacijā nez'kāpēc tiek slēgtas viena puse no divpusējām izejām – cilvēkiem abos virzienos nākas spraukties caur pašaurām durvīm.. Ko tad vairs līdz vagonā pa skaļruņiem atgādināt par 2m distances ievērošanu, ja ienākot stacijā varu tikt inficēts.. Tas pats notiek arī pie gājēju pārejām, kur cilvēki pie "sarkanā" nostājas visā platumā, un kad iedegas "zaļais" kā tādā Kuļikovas kaujā dodas viens pret otru, spraucoties cits caur citu.. Te gan policija varētu paregulēt satiksmi..
Agris Upītis
3. aprīlī 18:23
Labāk jau būtu ja tantuks pielaistu vīrusu. Tad viss būtu kārtībā.
Antons Fjodorovičs Polučka
3. aprīlī 18:24
Kārlis Viņķelis - Kāds burta kalps?Kurš "burts" pieļauj otru grūst,sit,gāzt?Jauneklis ir nekas vairāk kā vieplis kurš būtu pelnījis,lai viņam izdauza visu ko var izdauzīt
Antons Fjodorovičs Polučka
3. aprīlī 18:25
Agris Upītis - nē ko tu,pareizāk būtu iekaustīt to tantuku,salauzt par sodu trīs kājas un izdauzīt atlikušos zobus,tā būtu īstena latvieša rīcība....tantuks tak neiebildīs..pretī nesitīs
Banderlogs
3. aprīlī 18:36
Tikmēr Krievijā Putina policaiji dauza mediķus,kuri ved zāles slimniekiem.vatņikpatrioti to uzskata par varoņdarbu,īsta patriota pienākums,kārtīgi apdauzīt ārstus.
Jurijs Baklanovs
3. aprīlī 18:46
laikos kā šitie, kāds parādījis ka viņš ir быдло !
Edgar Vigant
3. aprīlī 18:54
Alvarez .kā tu zini ka krievu pensis ?tāpēc ka runāja krieviski ! Tas varēja būt jebkuras citas tautības cilvēks .tas ka runā krieviski nenozīmē uzreiz krievs .tad jav sanāk visi kas runā angliski automātiski ir angļi !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi