Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Līga Šūlga
9. aprīlī 07:21
BAZNICA.kautkas svets,bet musdienas,nekas vairs nav svets.zagt zagt un velreiz zagt -ta maca baznica.
Vecais
9. aprīlī 07:53
Vai PSRS laikā visi mācītāji nebija čekas draudziņi? Nu nezinu, varbūt nebija neviens?
juju
9. aprīlī 08:45
vienkārsi es skatos no malas: uz baznīcu atnak VID, izzog baznīcas kasi, ko sanesuši baznīca gājēji. un vainīga ir baznīca???? baznīca izkrāpa no valsts? izmuļļajā dokumentus tā, ka valsts kase ieskaitīja baznīcai naudu? bļi, paskatieties kā notiek citās valstīs, vai arī tur nāk uz baznīcu ieņemumu dienests un izzog baznīcas naudu! es neesmu katolis, bet nu šitas ir kaut kas nepārspējams. tajā pašā laikā miljoniem euro no valsts kases pazūd, bet neviens dienests neko neredz. masku iepirkumiem pasekojiet utt., kur paliek nauda. uzkrituši vienai baznīcai!
Eriks Ziders
9. aprīlī 09:02
Ja valsts saks laupit baznicas un tas jau notiek. Latvijai nekada svetiba un attistiba nav gaidama
Geņa Koloradoss
9. aprīlī 10:01
Reiz atnāks atkal jezus kristus un pa otram lāgam iztrieks tos farizejus no dieva nama
Agita Geslere
9. aprīlī 13:02
Baznicas sniedz lielu materialu palidzibu trucigajiem draudzes locekliem un to gimenem. "Turigakas " draudzes, ka raksta autors izteicies, materialu palidzibu sniedz ari arpus draudzes robezam.Tapat draudzes notiek dazadas bezmaksas nodarbibas berniem , tiek atmaksati slimnicu izdevumi, vasaras nometnes trucigajiem berniem( ne tikai draudzu berniem ), sadarbojoties ar pasvaldibu socialo dienestu utt.....Musu dienas LV baznicas sniedz lielu ieguldijumu socialas palidzibas darba, tada veida piepalidzot valstij veikt tas pienakumus. Konkretais raksts neko nepasaka par pienakumiem kadadus draudzes veic sava loka un arpus ta....
Broņislava Dzene
9. aprīlī 14:21
līga šulga, to visi zina no seniem laikiem, ka tas, kas citus sauc p[ar zagļiem, vienmēr ir pats lielākais zaglis. Nepatīk, piecietīsi!
Gustavs Didriksons
9. aprīlī 16:22
Neeju uz baznīcām.. Lai kam ticetu, nav jāiet uz baznīcu. Un daudzas baznīcas ir visticamāk , kā naudas atmazgāšanas kantori bandītiem. . Arī mācītāji ir redzēti ar G klases Mersedess dzipiem.. Man kauns, ka uz baznīcu nāk tantina ar pensiju 120eur, meyt naudinu un pec tam tads macitajs zelta nokaries aizbrauc no baznicas..Raudiens nāk..
Regina Zvilna
9. aprīlī 16:26
Kristus baznīca vienmēr ir vajāta,nomelnota un apmelota,tāpat ka Kristus savā laikā.Kauns lasīt šī raksta autora izgudrojumus!
Andra Pinkovska
9. aprīlī 17:18
Neesam ticīgie, bet baznīcas ''kalpi'' kas atrodās Krišjāņa Barona un Pērnavas ielas krustojumā, gan var atļauties pa ''minimālo algu'' 2 gadīgus džipus un Mercedesus pa 70 000eur. Tad kad mēs to redzam, mēs saprotam ka tie ''dievi'' braukā labās mašīnās. P.s. un tādas baznīcas ir daudz.
Andra Potošova
9. aprīlī 18:49
Kāds baznīcai sakars ar valsti, ja pēc konstitūcijas baznīca no valsts ir ATDALĪTA??? Kā un kurš ir tiesīgs no budžeta kaut ko piešķirt baznīcai, ja tā ir no valsts atdalīta BIZNESA STRUKTŪRA ar ne maziem ieņēmumiem??? Izskatās, ka kādu gaida cietums par nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu.
Arnis Brukle
11. aprīlī 07:41
Kāpēc tieši baznīcas! Vēl daudz vairāk to varētu attiecināt uz piem. medicīnu. Baznīcā neviens klaji nepiespiež ziedot, bet pamēģini tikt uz normāliem izmeklējumiem, vai operāciju. Un tur bez "ziedojuma" nu nekādi...To visu var attiecināt gan uz valsts publiskajiem iepirkumiem u.t.t. Valsts grimst korupcijā...jau sen!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi