Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
6. aprīlī 07:43
Mēs dzīvojam tiesiskā valstī un šis tirliņš skaidri zināja , ka pārkāpj Līgumu ! Kādreiz godavīri līguma vietā paspieda rokas un līgums bija noslēgts , bet Šitas te gudrītis iedomājās ka varēs kādu piečakarēt ... Neko darīt -- ''Skola maksā naudu'' , par līguma nosacījumu nepildīšanu jāmaksā uz pilnu klapi , protams , + vēl soda nauda ! Lai šādu sugu vazaņķiem , staiguļiem ir ko padomāt pirms gribi izdarīt prettiesiskas darbības ....
valerija beitina
6. aprīlī 08:04
Haks, tirliņš esi tu pats un liels! Ja ārsts godīgi nevar uzturēt ģimeni, tad kautkas, un mēs visi zinam "kas", ir greizi šai valstī.... sen jau veselības ministrijai vajadzēja pievērst uzmanību medicīnas darbinieku izbraukšanai no valsts un risināt attiecīgi situāciju. Sēž tur galvas smiltīs, nē, dubļos galvas sabāzuši... kauns!!!
Haks Piterss
6. aprīlī 08:15
>>> valerija beitina ~~ Ja ārsts godīgi nevar uzturēt ģimeni , tad vajag izvēlēties pareizo profesiju , kaut vai iestājies jebkurā kliķes partijā , nonāksi saeimā un uz tevi vairs likumi neattieksies -- viss vienmēr būs ''likumīgi '' ..... arī man ir dziļš kauns par tādu valsts attieksmi pret saviem pilsoņiem , bet -- ''viens likums , viena taisnība visiem'' !
Beatrise Rozenberga
6. aprīlī 08:31
bezcers ! valsts maksimāli sodīs jebkuru kurš uzdrošināsies dzīvot labāk. Nepiekritīs nabadzībai un cīņai par izdzīvošanu. Te ir skaidri redzama tīša nevēlēšanās no valsts pārstāvošās puses atrisināt situāciju. Tā tiešām ir atriebība - izrēķināšanās, sodīšana. eiropas cilvēktiesību tiesa ir vienīgais risinājums. Latvijā viņš taisnību nepanāks. Feini tas ka jāapmaksā komunālie maksājumi+ aizskaru iegāde ! :))))
Haks Piterss
6. aprīlī 08:42
>>> Beatrise Rozenberga ~~~ Atriebība ? Tad jau arī bankas prasība atdot kredītu arī jāvērtē kā cilvēktiesību pārkāpums , kā vajāšana , jāsūdzas Evropas tiesās ? Bet varbūt iesākumā vajag padomāt pirms tu paraksti līgumu ? Toties valsts /kliķes partijas/ ar savu naudu rīkosies kā pati gribēs , ko nebļāvāt kad partijas SEV finansējumu palielināja veselas SEPTIŅAS reizes ?
Trekngailis
6. aprīlī 08:56
Nevajag taisīt 4 bērnus, ja esi plikadīda. Ārsta fukncija ir palīdzēšana, nevis naudas raušana. Ta jāiet biznesā, vismaz finansēs vai juridiskājā.
Trekngailis
6. aprīlī 08:58
To Valērija. Citiem laukos ar minimālo pietiek 5 bērniem, šim nepietiek. Ko nozīmē uzturēt? Sev un sievai nopirkt luksus auto, milzu māju un ceļot 3x gadā????
Kurmis Kurmis
6. aprīlī 09:04
Sit mani nost,neticu tam dakterim,kas strādājot 3 darba vietās nopelnīja 450-500 eiro/mēn!Ja jau bija tik trūcīgs,vai nepietika ar vienu vai diviem bērniem? Studijas 2000 gadā,tā ir nieka nauda,to var nopelnīt pa vakariem strā'dajot!!
Beatrise Rozenberga
6. aprīlī 09:13
pa tiem bērniem man ar likās savādi , ja cilvēki ir trūcīgi tad kāpēc rada tik daudz bērnus??? abi izglītoti vai tiešām nesaprot cik izmaksā bērnu uzturēšana, skološana. kāpēc vispār jārada bērni pirms vēl nav pabeigtas studijas un sakārtota dzīve ??? ir tak galva lai domātu un plānotu !
Haks Piterss
6. aprīlī 09:14
>> Kurmis Kurmis ~~ 2014. gadā 500 eiro vēl bija krietna nauda , atšķirībā no tā sūda , kas ir tagad ....
Trekngailis
6. aprīlī 09:16
To Beatrise. pilnīgi piekrītu. Kā tik izglītots var nesaprast personīgo finanču pamatus???
Trekngailis
6. aprīlī 09:41
Mans vectēvs vienmēr teica, ka īsta vecis arī kara laikā dzīvo labi, jaunā paaudze tik vāja izaugusi, tādi čīkstuļi... Kur vīrišķīgums?
Mārtiņš Skarainis
6. aprīlī 09:51
Tad jājautā ja jau ministrija nespēj izskaidrot no kurienes radies izlietojums par aizkariem, tad kādēļ tika mēģināts atrast kādu malējo kas to nomaksās? Tātad kāds to tomēr ir izlietojis un iespējams nelikumīgi. Ļoti ērti pēc tam pateikt ai mēs nezinām kur tāds rēķins radies. Bet ir taču kāds papīrs par iegādatām mantām/pakalpojumiem. Kā saka katrai kļūdai ir vārds uzvārds. Varbūt der parakt dziļāk un ne tas vien atklāsies kādas savas rebes ierēdnīši ir mēģinājuši norakstīt uz citu rēķina.
Ainars Vīndedzis
6. aprīlī 10:51
Domāju ministrijai vajadzētu panākt samerīgu,gudru mierizlīgumu!
Futs Bols
6. aprīlī 10:52
Maksājot ilgtermiņa hipotekāro kredītu mēs nereti samaksājam 2x lielāku summu, nekā paņēmām kredītā, bet prasīt atdot 3x lielāku summu gan nedrīkst neviens. Ceru, ka ministrija un ārsts vienosies par savstarpēji pieņemamu risinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi