Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Agris Svarcs
4. aprīlī 08:03
visgrūtāk būs huntai! tai būs daudz,ļoti daudz naudas,ka nespēs pat tērēt...
juju
4. aprīlī 08:07
vispesimistiskākais scenārijs, ka uz zemes gandrīz nepaliks cilvēku. varbūt kādā salā paliks kādi aborigēni, ko civilizētie cilvēki vēl nav atklājuši, tāpēc tur vīruss nav ievazāts. un tā viņi tur dzīvos savu vienkāršo dzīves veidu. novēlam viņiem veselību un ilgu mūžu ! :)
Vecais
4. aprīlī 08:54
Daudzu valstu ekonomika būs sagrauta. Pateicoties valdībām, kuras krita panikā un apturēja ražošanu. Tikai, kam tas ir izdevīgi?
Ivars Magone
4. aprīlī 09:02
Cilvēce nekad nav mācījusies no savām kļūdām, nekad nav pārtraukuši viens otru iznīcināt. Arvien vairāk aizejam no dabas un kļūstam atkarīgāki no tehnoloģijām. Kādā dienā vīrus aizmirsīsies un ar dubultu sparu turpinās iznīcināt resursus un piesārņot vidi, kurā dzīvojam.
p.s.
4. aprīlī 09:38
Tagad sācies zinātnieku karš,kuri savā starpā mēģina pierādīt katrs savu taisnību.Nu ,kur nu mums tam visam līdzi izsekot un vēl savā starpā plēsties, lai pierādītu citu domas.
Konstance Kalniņa
4. aprīlī 10:30
Nevis KAD,bet JA pandēmija beigsies.Man nav ilūziju.
Vladimirs Rusanovs
4. aprīlī 11:35
"Eksperts" jau kļūst par lamu vārdu. Pamanījāt? Mūsdienās jebkurš var būt "eksperts". Pat "brīnumainā" kārtā necaurkritis augstkolas špikotājs, kura pasniedzējiem bijis pofig (ka tik noliek) un kurš pat nestrādā tieši nozarē, par kuru viņam ir "eksperta" viedoklis.
Irena Nelsone
4. aprīlī 12:41
Globālā sistēma izrādījusies trausla un ES vienotība tāpat. Tieš globālu izaicinājumu (pandēmiju) priekšā būtu bijis jābūt vienotiem, nevis vienotiem globālā planētas resursu patērēšanā!
Felikss Silovs
4. aprīlī 12:54
Šodien nonācu pie atziņas, ka ne jau Covid19 - “briesmīgais” koronavīruss apdaud clvēkus un cenšas laupīt viņu dzīvības, bet gan šodienas neiedomājami cinskā vara, kura izmantojot un tēlojot “cīņu” ar vīrusu rada tādus apstākļus, lai mērķtiecīgi iznīcinātu vecus un hroniski slimus cilvēkus, invalīdus, vienkārši slimus cilvēkus, liedzot viņiem nepieciešamo medicīnisko aprūpi, plānveida operācijas, dažādas citas manipulācijas, aizbildinoties ar pasākumiem vīrusa ierobežošanā. Tam iedarbināti visi līdzekļi, tai skaitā sabiedriskie mēdiji, lai radītu paniku, nervu sabrukumu, slimību saasināšanos, kas ātrāk novestu pie letāla iznākuma. Cilvēki taču nomirs paši, bet palīdzības nesniegšanā vainīgo nebūs, notika taču cīņa ar vīrusu. Tādā veidā vara plāno ietaupīt miljonus un miljardus uz sociālā budžeta un pensiju fondiem, kas netiks izmantoti. Visiem, kuri šo varas politiku atmasko, tiek uzrīdīti masu mēdiji, tādi kā Re:Baltika un citi, kas veiksmīgi manipulē ar sabiedrisko domu, nepieļaujot objektīvas informācijas nonākšanu sabiedrībā. Vienīgais aicinājums - cilvēki, parādiet raksturu, saņemieties un izdzīvojiet! Ne jau par spīti melīgajai un noziedzīgai varai, bet paši sev, savām ģimenēm, vecākiem un bērniem!
Beerdrinkers Von Kowelenz
4. aprīlī 13:01
Pasaulē nemainīsies pilnīgi nekas! Kāda tā bija pirms pandēmijas, tāda arī būs pēc. Neviena katastrofa nekad un neko nav mainījusi! Cilvēka būtība nemainās, kāds bija pirmatnējais cilvēks, tādi esam arī mēs tagad.
Beerdrinkers Von Kowelenz
4. aprīlī 13:40
Par to ekonomiku, jā, smags trieciens pasaules ekonomikai. Bet, kad pandēmija beigsies, pasaules ekonomika strauji atgūsies! Kā piemēru minēšu vienu nozari- būvniecību. Vācijā tā ir, teikšu, uz 90% apstājusies, firmas atlaiž darbiniekus, darba nav, pasūtījumu nav. Bet pandēmija beigsies un, iekrājušies darbi būs trīskāršojušies, viss turpināsies! Un tā tas būs visās nozarēs. Vienmēr, straujākais ekonomikas pieaugums, ir bijis pēc šādām nelaimēm! Viss būs OK!
A B
4. aprīlī 14:04
Loti svarigi ir neiekrist slazdos, ko izliks pie varas esosie, lai lidz maksimumam ierobezotu personigo brivibu. Cilveku panika tiks izmantota, lai ieviestu stingrus ''drosibas'' merus, lai vel vairak paklautu sis planetas iedzivotajus. Vakcinas un 5g nav vienkarsi efektivas tehnologijas, tie bus ieroci, lai maksimali kontroletu cilvekus.
Beerdrinkers Von Kowelenz
4. aprīlī 14:32
Tas teiciens- "Viss, kas mūs nenogalina, padara mūs tikai stiprākus", ir attiecināms arī uz pasaules ekonomiku. Ja sāktos kodolkarš, Jellovstonas vulkāns sprāgtu vai arī asteroīds (diametrā 1 km.un plus) ietriektos Zemē, tad jā, tam cilvēce pāri netiktu, neizdzīvotu. Covid-19 ir liela nelaime, bet, i tuvu nav globālai katastrofai. Tāds sūds vien ir. Nē, protams, mirušo cilvēku tuviniekiem tā ir milzīga traģēdija, bet cilvēcei kopumā, tas ir oda kodiens. Vienīgā valsts, kuras ekonomika neatkopsies, ir Krievija. Jo nav atkopusies arī pirms šīs pandēmijas, vien dziļāk grimusi. Ja Krievija spēs ierobežot koronavīrusa izplatību, tad vien turpinās lēnām slīdēt uz leju, bet ja būs ASV situācija, tad Krievijā atnāks sudrablapsa. Režīms kritīs!
Beerdrinkers Von Kowelenz
4. aprīlī 14:45
Starp citu, šodien vēl nav ziņu no Krievijas par jaunu inficēto skaitu iepriekšējā diennaktī. Otrdien bija +450, trešdien +770, ceturtdien +600. Par vakardienu vēl neziņo. Ko gan tas varētu nozīmēt? Miniet nu.
Dzintars Lielais
4. aprīlī 15:09
Beerdrinkers Von Kowelenz: aziātu ute šodien atkal pierijies....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi