Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Aldis Lapins
2. aprīlī 07:32
Viens te komentāros ierosināja sist pērkāpējus, cits, klepot virsū, trešais lamas, u.t.t... Mjā... Nu sabiedrība... Kaut kur citur, ārpus LV, uz šobrīdi, krīzes laikā, par šādām agresīvām izrīcībām vari dabūt cietumu, plus naudas sodu. Bet nu ko lai dara, sabiedrība vēl nav izaugusi līdz sakarīgas līmenim. Ir tā, kā ir.
Haks Piterss
2. aprīlī 09:22
Tās staigājošās apsargu parodijas tēlo varoņus tikai pret bērniem un pensionāriem .
Edzus Zvejnieks
2. aprīlī 09:25
Regulāri divos top iegriežos, nekad neesmu nevienā apsargus redzējis.Tagad gan uz tiem neeju, nav īpašas vajadzības un negribu iet, abiem durvis jāver vaļā ar roku.
Gunārs Zvirbulis
2. aprīlī 09:44
Domāju, ka būtu lietderīgi apsvērt domu, ka preces veikalos vajadzētu iepakot fasējumos un tad tikai pārdot, jo ejot gar augļu stendiem, jautājums- cik viņus nav skārusi daudzu cilvēku izelpa? Arī aiz letes tirdzniecība( kad prece tiktu pasniegta) radītu drošāka sajūta pircējam.
anda berzina
2. aprīlī 09:48
Arzemes veikalos apsargi pircejus laiz veikalos, aptiekas, ,tur pirceji nesudzas ,jo ir LAIKAM IZGLITOTAKI par Latviesiem ,nekas gan si te kiniesu serga visus paglaudis ar savu kaulaino roku ,tad nu redzesim cik bravurigi bus visi.
Kristaps
2. aprīlī 10:41
Top apsargi ir 1.60 m , 120 kg !!!
Broņislava Dzene
2. aprīlī 10:51
Indijā nepaklausīgos pamielo ar rungām, bet ko lai dara, ja cilvēcīgu valodu nesaprot?
Inese Lielgalve
2. aprīlī 11:39
Nu jā vāks visam. Te daži iesaka augļus un dārzeņus iepakot fasejumos nu tad tik pārdod 🤣🤣🤣. Tad iesaku viņiem pieteikties veikalā par fasētājiem un palīdzēt fasēt katru kartupeli, banānu, ābolu utt... ne visi var atļauties pirkt pa kilogramam vai 500 gr.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. aprīlī 11:53
anda berzina, kā tu vari zināt to, kā dara ārzemēs??? Atkal kārtējo stulbumu izgvelzi?
Selga Zaļzirne
2. aprīlī 12:09
Šai bildei nav pilnīgi nekāda sakara ar esošo situāciju un rakstu. Bilde ir no pagājušā pavasara, jo šobrīd tā veikala vietā jau kopš decembra ir Maxima. Muļķīgi atrast bildi no pasākuma pilsētas centrā, lai pievienotu rakstam par pulcēšanos veikalos.
Solveiga Stinge- Deksne
2. aprīlī 12:11
Veikalā jāizveido marķējums un jālaiž iekšā noteikts daudzums cilvēki. Cik nāk ārā, tik laiž iekšā.
Svētais Naivums
2. aprīlī 12:28
> Solveiga Stinge- Deksne Šodien 12:11 Solveiga, esi apdomājusi, kā šis scenārijs dabā izskatīsies? Iztēlojies, tas izskatīsies šādi: Veikalā tiks ielaisti pieci pensionāri( vai līdzīgi neadekvāti), kurie nemaz nezinās ko viņējiem veikalā vajag, staigās un domās:"Ko man tādu labu nopirkt ēšanai, griķus vai tualetes papīru, varbūt šņabi"? Šādus skatus jau esmu pats redzējis. Tikmēr pārējie stāvēs arā, nervozēs, neievērojot nekādus 2m( to var skaidri redzēt bildē pie "latiņa"). Turklāt ne visos veikalos ir vairākas durvis un pat ja ir, kā kontrolēs cik iziet un cik ienāk? Apsargi viens otram, no vienām durvīm pie otrām saucējus sūtīs, vai īsziņas? Kā tas dabā notiksies, padomā?
Jānis Kalniņš
2. aprīlī 12:53
Nabaga nobiedētie tv zombiji.Nu tiem kam tik traki bail no cilvēkiem neviens tak neliek iet uz tiem veikaliem vai uz ielas.Sēdiet savās 4 sienās , lūriet tv un turpiniet baidīties, tik ārā ejot noņemiet tos makaronus no ausīm.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. aprīlī 13:16
anda berzina, nesapratu tavu komentu. Bezsakars kaut kāds. Es vien jautāju- kā tu vari zināt to, kā dara ārzemēs. Loģisks jautājums.
Svētais Naivums
2. aprīlī 13:47
> Alida Djatlika Šodien 13:44 Vēl viens, ļoti sakarīgs komentārs. Alida, par ko bija raksts????

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi