Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Vecais
1. aprīlī 08:51
Jehoviešu sekta normālās valstīs ir aizliegta. Kāpēc pie mums viss ir atļauts?
Salvis Dišlers
1. aprīlī 09:23
Žēl ka Jehoviešiem viss uz leju! Lai veicas Jehoviešiem un visiem citiem praktizejošiem ticīgiem! It īpaši tiem kuri tic Vienam Dievam, nevis trīsvienībām!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 09:40
Forši Kinoteātri bija Spartaks, Daile, Pionieris - bet tagad apsēduši visādi Spekulanti! Spekulantiem bija jāsēž cietumā pēc PSRS likumiem!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 10:18
Visām Reliģijām jābūt Vienotām - Pret Neticīgajiem bandītiem!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 10:20
Liela daļa Eiropas Kristiešu - dzīvo Ilūzijās - pieņemot ka visi Eiropieši ir apriori dzimuši Kristieši - tāpēc notiek cīņa pret tādiem samaitātiem Kristiešiem! BET - Patiesībā lielākā daļa Eiropas - ir Neticīgie Perverti! Kristieši ir tikai kas katru dienu lūdzas un apmeklē Reliģisko Kopienu!
Ainars Vīndedzis
1. aprīlī 10:28
Dišlersalvi,tas tavs PSRS sen ir miris,nogājis pa burbuli. Jau 30 gadus ir brīva Latvija,tikai tev vēl galvā spekulanti,kas kā suga jau ir pie Dieva!Un nevienā bībelē nav rakstīts,ka katru dienu ir jālūdzās!Baznīca ir Tevī,nevis kādā noteiktā telpā.
Salvis Dišlers
1. aprīlī 10:36
Dieva Baznīca - ir Visi Ticīgie, kuri vienādi Tic, Vienādi Lūdzas, Vienādi Kalpo Dievam Tam Kungam, un kuriem viss ir kopīgs! - Tas ir no Bībeles!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 10:52
Bībele, JD Apustuļu Darbi 2 41-47: ====================================================41Kas viņa vārdus pieņēma, tie kristījās; un tanī dienā pievienojās ap trīs tūkstoši dvēseļu. 42Un viņi pastāvēja apustuļu mācībā, maizes laušanas sadraudzībā un lūgšanā. 43Un ikvienai dvēselei bija bailes, jo apustuļi Jeruzalemē darīja daudzus brīnumus un zīmes, un lielas bailes pārņēma visus. 44Bet visi, kas ticēja, turējās kopā, un viss viņiem bija kopīgs. 45Viņi pārdeva savus īpašumus un mantu un izdalīja visiem, kā kuram vajadzēja. 46Viņi ik dienas vienprātīgi sanāca svētnīcā un mājās lauza maizi, un gavilējot ar vientiesīgu sirdi pieņēma barību, 47Godinādami Dievu un iegūdami žēlastību visā tautā. Bet Kungs ik dienas pievienoja viņiem tos, kam vajadzēja kļūt pestītiem.
Irena Nelsone
1. aprīlī 11:15
Lai nu burvju māksliniekiem veicas! Tas ir interesants žanrs.. Kultūrai vispār izdzīvot šajā laikā būs grūti!
Agris Aboltins
1. aprīlī 12:04
Sēņu veci..., PSRS jau neko neokupēja, to tak paveica krievs! PSRS jau bija tikai visu okupēto valstu kopums. Dišler, es pazīstu daudz cilvēku no bijušajām "15draudzīgajām" republikām. Neesmu dzirdējis sajūsmu par šo laiku. Tikai krievi ir tie, kas skumst pēc pagātnes. Tādi lupatnieki, kā Tu, Dišler, kamdēļ nebrauc uz Krieviju?
Salvis Dišlers
1. aprīlī 12:13
Es nekur nevaru aizbraukt, man nav ne tādu Vīzu, ne naudas, līdz 2000+ Krievijas (Tūrisma!) vīza bija Latvijas Minimālās Algas lielumā - lai neviens neaizbēgtu, lai būtu sagrābtie PSRS ķīlnieki, kurus varetu visādi čakarēt un lamāt, un lai visi balsotu par Naciķiem, jo citādi viņi nevaretu noturēt savu varu un prihvatizāciju!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 12:15
Āboltiņ, ja nepazīsti cilvēkus kas atbalsta PSRS no republikām - reģistrejies Sociālaja tīklā VK.com (VKontakte saucamais) - tur ir grupas PSRS Nostaļģija - tur ir tūkstošiem cilvēku no visām PSRS vietam kuras skumst par PSRS labajiem laikiem!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 12:16
Latvija bija Krievijas Impērija, ja neskaita PSRS; Tie kuri neatbalsta PSRS un Ļeņinu - tie atbalsta Krievija Imperatoru un Impēriju!
Salvis Dišlers
1. aprīlī 12:18
Latvija ir pārak maza lai būtu valsts, nekad vēsturē nav bijusi valsts, un tas ir pārpratums kas šobrīd notiek.
Salvis Dišlers
1. aprīlī 12:25
1920 gada Miera Līgums - ko parakstīja Ļeņins - ir jāatceļ, jo Komunistu Vara nebija likumīga!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi