Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Cheeer
27. martā 23:30
Ko nu d..s. Igauņi un vēl virkne citu vakstu bija krietni ātrāki. Labāk būtu pacentušies būt pirmie kas VISIEM atbraukušajiem liktu pašizolēties obligātajā 14 dienu karantūnā un apmaksātu šo viņu izolēšanos kādā no tukšajām viesnīcām, skolās um tml. Kopsummā tas izmaksātu dauz lētāk kā līdz šim notikusi nekontrolēta vīrusa ievazāšana un veselo cilvēku aplipināšana.
Janis Ozolins
28. martā 00:23
mēs esam Eiropas valsts mēs esam līderi nabadzības līmenī,mēs karosim ar Krieviju mēs esam OECD,mēs,mēs .... ui corona,mēs apdirsāmies.
Ziedonis Ķiģelis
28. martā 00:50
Vispirms visas durvis vaļā infekcijai , pēc tam uzdodas par varoņiem glābējiem un labdariem, turklāt ar atšķirīgu nevienlīdzības attieksmi pret pensionāriem un iepriekšējiem bezdarbniekiem ar 300 eiro, bet tagadējiem piedāvājot līdz 700e atbalstu!
Ineta Vitols
28. martā 05:30
Janis Ozolins,nu baigi labi uzrakstīts.Pilnībā piekrītu.
Janis Ozolins
28. martā 08:26
sēņu veci ,tu esi akls ja neredzēji 3 gadu laikā straujumas -rinkēviča agresīvo plātīzeru ārpolitiku,ko teica ASV to Latvija unisonā atkārtoja.
saldaiskirsis
28. martā 09:30
Labāk būtu pacentušies būt pirmie kas VISIEM atbraukušajiem liktu pašizolēties obligātajā 14 dienu karantūnā un apmaksātu šo viņu izolēšanos kādā no tukšajām viesnīcām
Futs Bols
28. martā 10:00
Cheeer, ja igauņu valdība rīkojās krietni ātrāk, tad kāpēc viņiem inficēto ir krietni vairāk nekā mums?
Ainars Vīndedzis
28. martā 10:02
Prezidentam ir taisnība!Klasiskie bauri,kas mūžīgi būs ar kaut ko neapmierināti,kaut piena upes tecēs,var ieskrieties.
Gunārs Lapiņš
28. martā 13:28
Kā multfilmā teica ēzelītis Īā - mans ( mūsu ) mīļākais krāsojums ! Bet Kozma Prutkovs atsaucas : pirdun, Jūsu augstlabdzimtība ! Vainīgs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi