Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Susī
24. martā 20:42
DENISS PAŠKEVICS, Jolantas Gulbes klātgulētājs pēc atgriešanās no atpūtas brauciena ITĀLIJĀ, turpināja darbu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV) (liepajniekiem.lv 19.03.2020.) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Piedošanu, bet, vai tas ir normāli? Visiem jāievēro ierobežojumi, bet viens idiotisks tirliņš var apzināti mūs visus apdraudēt? Kas notiek? Kur policijas rīcība? Kāds sods šim jampampiņam uzlikts???
Ādolfs Nāks
24. martā 20:56
Vai šis vārds neapzīmē rīcības komiteju, kura nespēja sarīkot karantīnu 14 dienas 100% visiem, kas atbrauca jau sākot ar pirmo ārkārtas dienu? Telpu tak valstī ir atliku likām, tukšas skolas, viesnīcas, Arēna Rīga, stūra māja, Brasas cietums un kas tik ne vēl.
Svētais Naivums
25. martā 07:21
Var jau visus panikotājus, histēriķus un citādi ar vīrusu apsēstos saukt par Covidiem vai Covidotiem.
Zane Līvmane
26. martā 09:38
Diemžēl mums te pilns ar tādiem, it sevišķi tie, kuri atbrauca no ārzemēm..
Ukko Järvi
4. aprīlī 18:25
Par iešanu uz darbu nu gan... tieši tā arī ir, kurš tad strādās? Vai tad Latvijā šis jautājums ir sakārtots, vai tiešām visiem visu uzņēmumu darbiniekiem izmaksas dīkstāves kompensāciju? Diemžēl cilvēki ir spiesti strādāt, ne jau gluži piespiedu kārtā, bet tāpēc ka nav variantu. Un kas notiek uz otra svaru kausa? Jau vairāki desmiti uzņēmumu ir nolēmuši atlaist darbiniekus, tikai tāpēc ka nevar no savas kabatas izmaksāt viņiem algu par nestrādāšanu (ne jau tīšuprāt, tikai piesardzības dēļ) pandēmijas laikā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi