Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Antons Fjodorovičs Polučka
21. martā 09:27
Egle - nāc šurpu Eglīt,man priekš tevis un tev līdzīgajiem ir pilna ziedojumu urna ar paiku......apdalīšu savu suņuku šodien,nāksies viņam pasēdēt uz sausā "pajoka" ,bet toties būšu noziedojis LGBTP...jeb kā tur to piderasu organizāciju sauc
Futs Bols
21. martā 10:36
Jauks stāsts par atsaucīgiem un atbildīgiem cilvēkiem. Paldies uzņēmumam, viesu namam un arī žurnālistam, kas par to uzrakstīja.
Antons Fjodorovičs Polučka
21. martā 10:50
Futs Bols - tāpēc Latvijā rī sēž aiz katram stabam pa krievu diversanatam,jo ir tādi muļķi kā tu,kas tam visam tic.Ikrāmēju situāju uz pirksiem muļķīšiem - uzņemums Allažos rīkoja banketu.Bankets pilnība pamaksāts,pārtika iepirkta,visi priekšdarbi izdarīti.Bet te pēkšņi sākas pandēmija.Uzņēmums kas pasūtīja banketu ir jau visu apmaksājis,bet cilvēkus šādā situācijā aicināt izklaidēties bīstami,viens ,ka darbinieki nenāks,otrs,ka var aplipināt darbiniekus,treškārt saņemt sodu.Bet bankets ir apmaksāts.Ko darīt?Savukārt Allažu uzņemums maksu saņēmis ,pārtika kaut kur jāliek,ārā tak nemetīsi....Nu i rezultāts,sametas kopā ar pasūtītāju un ir "labdari",piesiasta savējos žurnalistus un ir varen laba reklāma nākotnei.Vuaļā......un tādi muļķīši kā tu spiedz no prieka,lai gan faktiski tas viss ir noticis piespiedu kārtā nevis no brīvas gribas
Futs Bols
21. martā 11:06
Tā nav reklāma, jo banketa pasūtītāja nosaukums nav minēts, lai gan es labprāt to uzzinātu. Bērni dabūja labu ēdienu. Jā, man par to ir prieks. Izdari labāk pats kaut ko labu citiem, nevis noniecini tos, kuri dara.
Futs Bols
21. martā 12:34
Tu redzi liekulību, bet es redzu pozitīvu ziņu. Tev nāk vēmiens, bet man no šīs ziņas uzlabojās oma. Vajag vairāk pozitīvu ziņu, it īpaši šajā grūtajā un trauksmainajā laikā. Ja tu zini par labiem darbiem, ko žurnālisti neapraksta, tad uzraksti par tiem savos komentāros. Vajag vairot pozitīvo, nevis negācijas. Tas uzlabo omu un reizē arī imunitāti pret vīrusiem un slimībām.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi