Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
cielava
10. martā 08:32
Tā ir klaja un nekaunīga žurnālistu uzpirkšana, lai tie vēlēšanu periodā atspoguļotu ,,pareizo" valdības viedokli. Sabiedriskā mēdija pienākums ir informēt sabiedrību par likumiem, lēmumiem, noteikumiem, rīkojumiem un notikumiem Saeimā, Valdībā, Ministrijās, pašvaldībās un to ieviešanas un izpildes gaitu, kā arī sava budžeta iespējās atspoguļot vienas pašvaldības vēlēšanas. Saeima partijām jau ir iedalījusi 5 000 000 eiro gadā, ka ar šo naudu var aplīmēt visus Rīgas stūrus. Vai ar to vēl nepietiek?????????
D. Bērziņa
10. martā 11:41
Pretīgi! Jau atkal parādās attieksme! Tagad visi spēki būtu jāvelta, lai ierobežotu šo slimību, bet domā par masu pasākumu - vēlēšanām. Prātiņ, nāc vienreiz mājās. Patiešām par visu nospļauties, izņemot par savām rebēm.
EjTakTu
10. martā 13:41
Tās būs apmaksāts raidlaiks, pat bez produktu izvietošanas?
Valdis Rozentāls
10. martā 23:33
Nesaprotu kāds sakars valstij ar pašvaldībām. Katram savs budžets un ienākumi. Tad varbūt uz nākamajām pašvaldības vēlēšanām iedalīsim katram novadam par ceturtdaļa ļimona? Nākamgad izdomāsim kur kādus nodokļus vai akcīzi varēsim pacelt. Izskatās ka mūsu valsts ir kā slikta sieva, vari nodokļos maksāt cik gribi, tā pat būs vienmēr par maz. Varbūt tomēr prātīgāk būtu šo naudu kaut vai medicīnā iegrūst?
Skaisle Jatalniece
12. martā 09:50
nu lūdzu – nu tā nav zagšana? nu kāds man no tā labums, ka tie maukas zagļi politiķi sacentīsies solīšanā ekrānu priekšā ? būtu par to naudu kaut vai pilsētas centrā uzlikuši atkritumu urnas, lai putni neizmētā un neizvazā atkritumus – būtu to naudu iedevuši ceļu policijai – lai pakontrolē velosipēdistu , skrejriteņu un kājāmgājēju kustību pa ietvēm būtu salabojuši pāris lielākās bedres , uzlikuši filtrus kurtuvju skursteņiem, lai tik netīrs gaiss nav Rīgā bet tagad – nav kauna grābt no mūsu nodokļu naudas pilnām saujām – nožēlojami un bezcerīgi – kaut viņi ellē tie zaglīgie lopi degtu – goda vārds

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi