Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Irena Nelsone
7. martā 00:36
Kāpēc Latvijā nav kādas bankas, kas reāli piederētu latviešiem?
aivo davidson
7. martā 00:37
Atradushi pret ko cinities, nauda kustesies tik un taa, bet ne caur Latviju. Latvijas, kaa "Mazas Sveices" ( tilts starp Austrumiem un Rietumeiropu) sapnis izsapnots! Tagad, savas valutas nav un Latvijas parads ir neatmaksajams! Tā pat nav jau vairs nevienas Latvijas bankas palikušas. PAREX, AB, Latvijas Hipotēku un Zemes Banka, Māras banka ir tikai Swensonbankas, kas turpina uzvārīties uz Latvijas tautas rēķina! Cik simtiem tūkstošu zaudējuši savus vienīgos mājokļus "vienpusēji" pārdomāto kredītu dēļ! Ja Amerikā cilvēkam iestājas finansiālas grūtības, tad Banka savāc māju un cilvēks loģiski neko nav parādā. Latvijā savāc Māju un vēl paliec parādā! Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu! Tad kāda jēga valstij!? 600 000 ar vieim bērniem Latviju iekļāvuši melnajā sarakstā, (Pat ne Pelēkajā) melnajā! jo ir PROM! Padumju laikos nevarējām aizmukt no LPSR, tagad, kad Latvija ir neatkarīga, mēs nevaram atļauties tajā dzīvot! Būtu godīgi, ja bankas būtu lidzvērtīgi atbildīgas par šo hipotekāro kredītu izsniegšanu! Jo viņas mums vairākkārt zvanīja un pārdeva tos kredītus! Turklat tiekam bezkaunigi diskrimineti- esam Otra Atruma valsts. Pret nabadzibu, par tautu, kad cinisieties!?
Peteris Locmelis
7. martā 00:50
blablbla
Sēņu Vecis
7. martā 01:31
Nelsone, aiz ko tev pašai nav bankas ?
Juris Kirilovičs
7. martā 04:46
Tiem, kuri atmazgā naudu, ir jāklausās Fredijs Merkurijs, Sisci Sisters un pārējie pa Super FM. Nauda tiek atmazgāta, jo valsts prēmija ir nelegāla nauda. Un tas ir pilnīgi vienalga, kādā pozā priekš politieslodzītajiem ir noķerts izpūrušais kovārnis Ļeopoļd. Ja neklausīsies, paķiķināsim zem loga, ka zem reāla Malboro sperma parādījusies, citādi uzlaidīs ultrasskaņas (cilvēkatbaidītāju).
Agris Svarcs
7. martā 05:18
Latvija vēlas redzēt parazītus un zagļus cietumā...
Haks Piterss
7. martā 08:00
Jāklis atkal žaunas pavēris .... Visi toties grib redzēt , kad Briseles mīslis sāks pildīt to garo solījumu sarakstu , ko nolasīja pēc tam , kad ar noziedznieku balsīm tika ielikts nepelnītā amatā ! Bļģ !
anda berzina
7. martā 09:24
LATVIJA VELAS REDZET TAUTAS VELETU PREZIDENTU ,LATVIETI ,NEVISS KAUT KADU TUR IELIKTENI,OTRKART TAS SAVAS zviedru bankas iebaz viena vieta,LATVIJAI LATVIESU BANKAS,ja kas sim te IELIKTENIM nepatik ludzu celo uz turieni no kurienes atvilkies,lidzi pakerot ari savus skolas biedrus,milako, kuri tevi iestukeja tai KRESLA, mums nodoklu maksatajiem nav JAUZTUR IZSKERDIGIE IELIKTENI TA SAUCAMIE PREZIDENTELI .
Sēņu Vecis
7. martā 09:40
Bēriozķina, komatus saliec.**** Bēriozķina, Latvija ir parlamentāra valsts , tas nomīzē, ka prezidentu ievēl parlaments, atšķirībā no tavas KF, kurā - golosuj, ņe golosūj, wsio rawno polūčis ..... Pūteņku.
Sēņu Vecis
7. martā 09:42
Bēriozķina, neviens tev neliek maksāt nosokļus Latvijā. Tu drīksti pilnīgi brīvi to darīt mīļotajā KF.
СТАЛКЕР
7. martā 09:49
Varbūt nebūtu uzreiz vieglāk vienkārši atdot Latvijas teritoriju ASV?
Māris Zommers
7. martā 10:09
Brūno nācistu izdzimteni, poļu micēlij Skotina! Tev tiešam nav nekāda daļa, kam Latvija pieder vai nepieder. Teitan nav tava PL, bet gan Latvija.
Sēņu Vecis
7. martā 10:36
skaties k a d no uztraukuma neker insults. ====================================================== Analfabēto Bēriozķina, tev jau 100 reizes ir teikts , nekropļo valodu - k a , nevis " k a d ". Užas. **** Un vispār, mans ir mierīgs kā beigts ledusskapis.
Tviter Šmiter
7. martā 11:51
Šalom !
Tviter Šmiter
7. martā 12:14
6.augustā

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi