Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
20. februārī 06:21
Nu nav jau brīnums..tagad visās malās Vecrīgā ceļ viesnīcas,iespējams ,ka kāda purksts ras bija,bet nu lai mūsu policija varēnā meklē,kas ir kas.PS:Kas ar Bunkusa slepkavību,atrada slepkavu?????
Juris Millers
20. februārī 08:01
Ja degpunkts nebūtu izplatījis versiju par pašnāvību , iespējams ka tantele vēl būtu dzīva , bet te tāda versija , kā tikt no viņas vaļā...Gandrīz kā Micumerā!
anda berzina
20. februārī 08:23
To jau mums paradija Maximas boja gajuso tiesas lemums, kur tagad visi taisnojas pretigi nirdzigiem gimjiem ,ta ka IZCILAJA Latvija viss ir iespejams ,par naudas zuksni pat velns savu dveseli pardos.
JURIS MIKELSONS
20. februārī 10:15
Arī Daugavpilī , vietā kur gribēja būvēt lielveikalu "LIDL" nodega privātmāja . SAGADĪŠANĀS !!!
JURIS MIKELSONS
20. februārī 10:19
Arī Daugavpilī , vietā kur gribēja būvēt lielveikalu "LIDL" nodega privātmāja . SAGADĪŠANĀS !!!
D
20. februārī 10:34
Nebūtu vismaz Vecrīgā konkrētu ielu saucis. Labi tas viss neizskatās un pēc bagātas tantiņas ne tik. Peitavas ielā par jaukšanu nost spriež tikai par vairākiem Kalēju ielas pusē esošiem graustiem, kur liela daļa logu nebija jau pirms 90to sākuma, bet īpašnieki neļaujot nevienam pirkt un ko derīgu tur uzcelt. Ārprātīgs bomžu un noziedzības perēklis jau tuvu 40 gadiem. Kaimiņiem var arī būt taisnība, tikai bez kundzes ir vēl arī nelīdzsvarots dēls.
Marks Līventāls
20. februārī 12:17
Klasika - īpašumu daudz, bet nevienu nevar savākt. Zinu šitādus krājējus, kuriem katrā pilsētas stūrī pa miskastei
Lucija Uzklinge
20. februārī 20:28
Visbaisāko noslēpumu,bojāgājusī,aiznesa līdzi-viņa tika apsūdzēta savas draudzenes,antikvariāta īpašnieces,slepkavībā.Tā ir publiski pieejama informācija.Dēls varēja palīdzēt savai mātei izkļūt no parādu jūga,nevis izvirzīt sazvērestības teorijas.Bez tam,kāpēc jānogalina Jūlija par Vecrīgas dzīvokli,ja tas pieder Denisam?Klaču portālam sensācija nav izdevusies.
Krokodils Gena
20. februārī 20:48
Tikai Dievs Tas Kungs zina, kas tur vispār notika... Āmen!
Draiska
20. februārī 20:57
Nu vismaz Arsenāla ielas īpašumi ir uz dēla vārda,bet Jūlija tos apsaimniekoja .Mūžīgie parādi apsaimniekotājam un kaimiņiem jau sen līdz kaklam.Lai piedod Dievs,bet tik kašķīgs un slīpēts sievišķis ir kaimiņu nelaime..

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi