Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
160 komentāri
Sakārtot:
Inocents Xeno
19. februārī 05:44
Jā...... Varbūt šim jaukajam pārītim uzlikt par neatceļamu pienākumu salabt un tālāk dzīvot mūžu kopā, lai kopā audzinātu meitiņu - lai viņa izaugtu labā un pilnā ģimenē? Un, ja ne - tad abus ķurķī uz tiem 15 gadiem! Iespējams - abi balodīši atrastu iespēju gan izlīdzināties, gan sadzīvot kā ģimene.....? ;)
Edīte Ritenberga
19. februārī 06:14
Redz, kas te atklājās, kredītkaršu zagle, dokumentu viltotāja, bērna nolaupītāja, patoloģiska mele. Izrādās pat jurista grāds nav nokārtots. Šādu te blēdi un afēristi cilvēki ar baltām rozēm cildina pie Brīvības pieminekļa?! Tik daudz māmiņu Latvijā vienas audzina pat vairākus bērnus, skrien uz vairākām darbavietām, lai nopenītu sev un bērniem pārtiku, drēbes un samaksāt par dzīvokli. Viņām par godu vajadzētu nest baltas rozes un godināt par pašaizliedzīgo darbu, bet kur nu, jāgodina Misāne, afēriste, kura grib viegli dzīvot uz citu rēķina. Tā kā mums pašiem savu blēžu netrūkst, šito jāglābj, jābrēc pa visu pasauli, kāds kauns! Tēvs, liekas, labestīgs cilvēks, izmantoja viņu, naudu iztērēja un aizlaidās lapās. Ceru, ka lāga dvēseles beerdrinkens un zābakpirdis sagatavos paciņas ar speķi, sausiņiem, ko aiznest uz kameru nabaga Kristīnei. Viņa taču ir mocekle, nepatiesi apsūdzēta. Ko nu tagad teiks Latvijas žurnālisti, kuri katrā " Panorāmas" sižetā rāda iežēlinošus skatus. Ko nu???!!!
Viesturs Qaidukēvičs
19. februārī 06:14
un par šitādu menstru te visa LR uztraucas?!?!?!?! hahahahahahaha
Ilze Bode
19. februārī 06:17
Ko gan vīrieša meita citu varētu teikt, viņai taču savam tētiņam blakus jādzīvo.... Un kā tad no varmākas savādāk var aizbēgt? Viss rūpīgi jāplāno un dokumenti javilto... Šis fakts vien jau norāda ka minētais vīrietis ir varmāka... Un tagad mazo māsu no Latvijas atdosim tam DĀR kretīnam?
Inga Maknamara
19. februārī 06:32
Protams,ka Misāne gribēja uz Latviju..Palasiet tepat rakstu par Zolitūdes veikalu.. Tiesā visi izrādījās balti un pūkaini...Es pati ticēju Misānei līdz brīdim,kad tikko izlasīju,ka viņa ir kruķījusi šašņas ar bijušo vīru....Taču vispār es liktu visiem iziet melu detektoru un pēc tā spriestu.
Edīte Ritenberga
19. februārī 06:34
Kurā vietā ir teikts, ka viņš ir vārmāka? To saka blēde Misāne. DĀR tiesībsargājošās iestādes nav fiksējušas ne lūzumus, ne sitiena pēdas, ne zilumus. Ja tas tā būtu, tad viņš būtu aizturēts! Drīzāk izskatās, ka vārmāka ir pati Misāne, kura nolaupīja tēvam meitiņu, kura ir DĀR pilsone un slepus, kā jau noziedzniece, ar viltu nošķīra no tēva. Visvairāk, šajā istorijā ir žēl bērnu, tas nu ir fakts.
MikeKoglin
19. februārī 06:55
Nu redz..ln dzīvo daudz muļķu..kapēc??Tapēc..ka nelasa ziņas,bet redz latviete un nu jāaizstāv,bet pattiesībā baigā sterva
Inga Sati
19. februārī 06:57
Nu... abi labi... tā tas parasti ir, kad cilvēki šķiras. Lai gan no tādām ļoti labām attiecībā neviens parasti nebēg prom. Bet, manuprāt, labāk lai Kristīni tiesā Latvijā un, ja ir baigi nogrēkojusies, tad lai sēž arī šeit.
Ilona Priekule
19. februārī 07:06
Skaidrs ,ka meita melos tēvam par labu, jo tas apsolījis labi samaksāt. Par veča zemiskumu liecina fakts, ka viņš cīnās ,lai viņa bērnu māte tiktu iznīcināta DĀR cietumā. Vīrietis kam ir kaut kripatiņa sirdsapziņas nekad nepieļautu savas bijušās sievas ieslodzīšanu uz 15 gadiem, par SAVU bērnu aizvešanu uz citu valsti. JA JAU IR TIK LABS, KUR TAD VECIM PALIKA PIRMĀ SIEVA UN BĒRNU MĀTE?
Ilona Priekule
19. februārī 07:12
Apbrīnoju asinskāros ļautiņus,kas to vien gaida , lai notiesātu divu bērnu māti par nenozīmīgiem nodarījumiem . GROBLERS MeLO LAI ATRIEBTOS PAR TO , ka KRistīne nedeva viņam savu naudu. ALFONSS ASINSKĀRAIS GROBLERS.
Dzintars Lielais
19. februārī 07:12
No paša sākuma teicu,ka aferiste un viņai vieta DĀR cietumā. Tagad vēl valsts ir iekāpusi šajā ,netīro atkritumu kaudzē. Man domāt tur nav ko domāt ,lai sēž. Tur vēl bijušais uzradies,iznāk tur viss ir bijis izplānots......
Svētais Naivums
19. februārī 07:47
> Ilona Priekule Šodien 07:12 Tai divu bērnu māmiņai par bērnu zaudēšanu vajadzēja domāt pirms uzsāka savu plānu īstenošanu, tagad punķoties ir krietni par vēlu. Cilvēki nav ļauni, cilvēki ir objektīvi, atšķirībā no tava vienpusējā, aizmiglotā vērtējuma.
Daina Večka
19. februārī 07:55
Nu bet kāda problēma?Tagad taču tik daudzām Groblera fanēm pavērsies iespēja aizpildīt "nepateicīgās "Kristīnes vietu.Varēs lolot visu iepriekšējo (bezvēsts prombūtnē esošo )sievu atvases un baudīt laimi pie neaprakstāmi labestīgā vīra un tēva sāniem.
Sandra Kopštāle
19. februārī 07:56
Viltota pase.Tatad kādam iedots ,,kukulis,, un vēl kaut kur ,,kukulis,, un tā uz priekšu. Vai jautājumi ir ? Ne, nav, pie mums kukuldosana pierasta lieta, tas tāds sīkums postpadomiska valstī. Kauns, ka prezidents visā sitaja slura iejaukts. Rozes pie pieminekļa mūsdienu ledijai Vinterei, aferistei... Tfu !!!
mini-vini
19. februārī 08:10
Lai kā tur būtu, viņas vieta ir LV. Mīļas sievietes, īpaši šķirtenes, atcerieties sevi,noteikti daudzas ir gājušas cauri ellei,apmelojumiem,aizvainojumiem,tā arī Misane. Ne jau no labas dzīves viņa ieplānoja trillera cienīgu bēgšanu. Es esmu par to, lai viņu izdod lv tiesai! Neviens jau nesaka, ka viņa ir balta un pūkaina, bet tikai to, lai neizdod D. Āfrikas tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi