Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
53 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
15. februārī 22:33
netiks iznīcinātas, iznāks no cietuma, varēs dzīvot talāk.
Egle
15. februārī 22:36
Viņa nolaupīja bērnus no Tēva, Tēvam ir uz bērniem līdzvērtīgas tiesības un bija vai nebija vardarbība ģimenē varēja vērtēt tikai Dienvidāfrikas tiesa, nevis nolaupīt bērnus no valsts un Tēva. Un vispār šis gādījums lai ir kā mācība, kas notiek, kad latvietes dodas uz eksotiskām zemēm ar visādiem onkuļiem. Viņa nolaupīja bērnus vedot uz svešu valsti un tos pilnīgi atņēma tēvam, vēl pie tam bērni ir DAR pilsoņi, ne ES pilsoņi, kāds tur savādāks iznākums vēl varēja būt? Ignorēt DAR un Tēvu un ignorēt nolaupīšanu un ļaut viņai darīt , ko grib?
Stalkers Stalkers
15. februārī 22:41
Bābu stulbumam nav robežu. Dānijas tiesu kompetenci vēl apspriež?:)
El Mārs Sīrs
15. februārī 22:42
Maza varbūtība , ka DĀR viņu nepaņems šoreiz un ,ka varētu atbrīvot. Mūsu amatpersonām ir jādara viss, lai viņu dabūtu no DĀR ārā, ja izdos , bet kad tur tiesa vēl būs ... Tas ir vāks ! Mūsu ierēdņu barā ir jātaisa ravēšana ģenerāla!
СТАЛКЕР
15. februārī 22:47
Ja neesi gatavs sēdēt, nedari noziegumu.
Stalkers Stalkers
15. februārī 22:54
Levits vispār nolaidās līdz pajoļa līmenim, bet Dānija nospieda šo kā odu:)
ViensViens
15. februārī 22:58
ak dievs,kas vinja stulba?vinjai liekas ja Tev ir beerni nav jaatbild par neko? a ja kaut kaads sencis viltotu dokumentus,aizvestu savus beernus dievs zina kur,buutu taada pati atieksme?
Sarma Saliņa
15. februārī 23:05
Vairāk sabiedrībā zināmu cilvēku paustu savu atbalstu un nāktu klajā ar šādu atbalsta paziņojumu, tad varbūt vēl varētu cerēt, ka aklā un kurlā Latvijas valdība beidzot pacels acis un ieraudzīs, ka Kristīne vispirmām kārtām ir mīloša māte, kura centās glābt savu bērnu no vardarbīga tēviņa. Visā pasaulē cilvēki cīnās pret vardarbību! Latvijas ierēdņi, lūdzu esiet redzīgi, saskatiet šīs lietas patieso būtību! Māte, kura glābj savu bērnu, nedrīkst aiziet bojā citas valsts cietumā! Es arī atbalstu Kristīni Misāni un esmu par to, ka Latvijai viennozīmīgi ir jācīnās par saviem pilsoņiem!
Egle
15. februārī 23:11
Ir kādi neapgāžami pierādījumi, ka bija vardarbība ģimenē un tiešs drauds dzīvībai vai arī tiesiskumam pēc tagadējiem modernistu principiem ir jābalstās tikai un vienīgi uz emocijām no '' upuru ''mentalitātes?
ViensViens
15. februārī 23:13
Shitaa lieta ir taada dzimuma diskriminaacija..viirietis ir sudiigaks par sievieti,zinju portaalos neviens nemaz nerakstiitu ja tas buutu to pashu dariitu Viirietis
Egle
15. februārī 23:22
vispār smieklīgi, pierādījumus vai to trūkumu tagad sauc par ''birokrātiskām nepilnībām '' :))) Nu, tāpēc viņa ir modele , ne kas cits :))
Ilvars Mičs
15. februārī 23:38
Dievs Jēzus Kristus mācīja, ka dzīvē katram jānes savs krusts. Bieži, ne vienmēr, ir grūtības, kad cilvēkam nevar palīdzēt neviens līdzcilvēks, bet viņam pašam - grūtības nonākošam - ir jāloka savi ceļi Visuvaldītāja Dieva Jēzus Kristus priekšā un jālūdzas Viņa par sevi, saviem bērniem un šajā gadījumā par savu bērnu tēvu... Citreiz pat visa visuma skraidīšanu ap cilvēku, kas cieš nevar palīdzēt, kā grēku nožēlošana Dieva Jēzus Kristus priekšā un gaidīšana uz Viņa palīdzību....
Artūrs
15. februārī 23:38
Krievijā un Baltkrievijā var apmainīt cilvēkus a Latvijā nevar kas tas ir par marasmu ko? Kapēc mums stāsta tikai par vienu pusi a kur otra? Dēļ Kristīnes pieteikšu boikotu Dāņu cukuram! Ja Kristīni izdod tad daudziem būtu jāatkāpjas,un ierosinu Kristīni apmainīt pret kādu Dāni! Un ko ir izdar.mūsu ģenerālprokaratūra un Bordāns ar Rinkeviču ko neko!!!! Nākošais būs tas kad boikotēsim Dāņu produktus!!!!
Sēņu vecis
15. februārī 23:39
Visi pasaules vazaņķi solidarizējamies!
Stalkers Stalkers
16. februārī 00:03
Pret ko lai viņu apmaina? Latvijas Dāņu govi, kura noziegusies?:)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi