Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Indra Ābele (Bergmane)
16. februārī 07:33
Kāds naivums....aptiekā piedāvās trīs dārgākās zāles,varēs izvēlēties
Valdis Kurmis
16. februārī 08:42
Tas ir murKs !
Hedviga Ozoliņa (Gustavsone)
16. februārī 09:39
Katrs varēs izvēlēties sev veselību, atbilstoši sava maciņa biezumam. Katrs pats sev farmaceits.
Cilvēks ar suni
16. februārī 10:20
Sen jau bija laiks, nopirku analogu par pusi no oriģināla cenas, sastāvs identisks un ražotājs EU. Internetā var atrast zāļu oriģinālu un to analogu nosaukumus. Daži medikamenti ir ar 27 dažādiem nosaukumiem.
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 13:03
Eh, kas man nekait, aš pilnīgi vienalga, cik maksā ārsta izrakstītie medikamenti.
Aldis Lapins
16. februārī 16:30
Domāju, ka tas ir solis uz priekšu. Nesaukšu vārdā citu, attīstītu valsti, bet tur, kaut kas līdzīgs e-veselībai darbojas ļoti labi un efektīvi. Viss, kas notiek ar pacientu tiek ievadīts kaut kādā datu bāzē, un jebkuri, kuri ir saistīti ar pacientu, to visu redz, izlasa un papildina. Lieki teikt, ka tā datu bāze līdz ar to, ir vienkārši milzīga. Tas nav vārds, ar kuru aprakstīt tās apjomu. Tajā pašā laikā, cik redzu ārstu kabinetos, tā darbojas momentāni. Tas ir vislabākais piemērs, uz kādu tiekties. Resp., citi var, Latvija ne... Lielais jautājums tomēr paliek neatbildēts, kādēļ Latvija nevar, jeb nevarēja par tiem, toreiz 27,5-iem miljoniem uztaisīt datu bāzi? Negribas pat vairs pieminēt to nodrāzto jau teoriju, ka Latvijas normālai attīstībai pirmkārt, traucē zagšana un korupcija. Visos līmeņos, attiecīgi. Diemžēl, nekādi citi pamatoti iemesli iedzīvotājam - tik parastajam, prātā gan nenāk.
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 17:42
Aldi, kamdēļ to citu valsti vārdā nesauksi? Es savu valsti gan varu nosaukt- Vācija. Nav e- veselības, bet ir bezmaksas medicīna, arī recepšu medikamenti aptiekās bezmaksas.
Maria
16. februārī 18:13
Drinker, beidz dzert, tad ieraudzīsi, ka Vācijā NAV bezmaksas medicīnas.
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. februārī 18:50
Maria, ko tu vari spriest par Vāciju, ja tu šeit nedzīvo? Es dzīvoju, tātad teikšu vēlreiz- bezmaksas medicīna, ieskaitot recepšu medikamentus aptiekās. Bezmaksas! Viss skaidrs, Maņka?
Ilze Sila
16. februārī 18:58
Viss atkarīgs no konkrētā farmaceita vai aptiekas darbinieka.Man arī līdz šim vienmēr,pērkot zāles,ir piedāvāti lētāki analogi izvēlei
Maria
16. februārī 20:23
Redzi, drinker, nav tava daļa, kur es dzīvoju. Izskatās, ka pats kaut kādā mucā dzīvo. Vācijā ir OBLIGĀTA veselības apdrošināšana, kur vai nu no algas atvelk pamatīgu piķi, vai maksā pats, ja nestrādā vai strādā par zemu algu. Un tas izmaksā kā minimums 185 eiro mēnesī.
Maria
16. februārī 20:32
Vienīgi, ja tu sēdi uz Vācijas nodokļu maksātāju kakla ar savu Hartz-4, tad jā, tad pats tu nemaksā neko, par tevi maksā strādājošie.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi