Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
24. februārī 07:23
Un????
Salvis Dišlers
24. februārī 07:25
Kur tad Zelta Tualetes Podi?! Švaki, švaki!
MP
24. februārī 08:51
Nu vajag tā, lai mums nav jākaunās Āfrikas "Napoleonimperatoru" priekšā. Daudz kas mums ir kopīgs - provincē dzīvo kleķa būdās, zelta galvaspilsēta domāta varas elitei, ārvalstu "draugiem" un apkalpojošam personālam, represīviem aparātiem līdzekļi netiek žēloti, pat ja tauta klusēdama panes savu likteni. Nu tā prezidenta apartamenti gan atpaliek no Āfrikas kolēģiem. Es nesen braucu ar mašīnu, ir tak Latvijā vēl šur tur meži, Dažus simtus miljonus mierīgi vēl var ietirgot, lai tautai nav jākaunās par tik knapiem prezidenta apartamentiem...
p.s.
24. februārī 09:24
Un tik tēŗē nod.maksātāju naudu.Lai prasa tiem miljonu shēmotājiem,kuri te jūtas ļoti labijo nav jau viņiem likumi.Tie ir priekš nabagajiem [ ja kas,tad oficiāli atzīti 400.000 - ši zem iztikas minimuma.]
Dzintars Licis
24. februārī 09:55
Nu mēbeles - diezgan bezgaumīgs savārstijums, a ļa, kas dārgāks to pirksim, garā... Es par Zatleru biju drusku labākās domās...
kss2
24. februārī 09:58
Zagleram patika ta ritīgi tērēt svešu naudu!!!!
cielava
24. februārī 11:03
Izskatās, ka no šī prezidenta vienīgais ,,pienesums,, Latvijas tautai būs jaunu mēbeļu iegāde un pārbīde, kā arī ekonomisko interešu grupējumu, ko saucam par partijām, finansiāla stiprināšana, katram partijas biedram 1000 eiro gadā. Gandrīz tikpat cik daudziem pensija gadā.
ValdisLoceklis
24. februārī 11:15
Var veikt ārvalstu viesu pieņemšanas bez īpašas izrādīšanās. Bagāto valstu viesi sapratīs, ka tik nabadzīgā valstī ir normāli taupīt un dzīvot pieticīgi. Viņi paši ir kļuvuši bagāti taupot, nevis zogot.
Futs Bols
24. februārī 11:18
Dzintar, nedomāju, ka mēbeles izvēlējās Zatlers. Viņam tāda valdonīga sieva, kam patīk izrādīties. Zatlers ir lāga vīrs un bija labs prezidents. Ar slaveno Rīkojumu Nr. 2 aizsūtīja uz politisko mēslaini gan Šķēles, gan Šlesera partiju. Šo oligarhu roklaižām tas joprojām kremt, kā redzams komentāros.
Eriks Ziders
24. februārī 12:37
Un shitie merkakji dzivo uz musu rekina
Elisa Meijere
24. februārī 14:00
Bez liekiem komentāriem, vainīgajiem mantas konfiskāciju un soda naudu par nesaimnieciski izšķiestiem valsts līdzekļiem. Kādu daļu no tāmes arī noteikti arī sev iešņauca. Pieitiek jau to prezidentu varzu uzturēt, vēl tautai jāmaksā visas viņu radu kaprīzes.
jabis
24. februārī 20:52
latviešu pašu labā visas latviesu valsts darbibas ir jānoslepeno
Andrew Robbins
24. februārī 21:44
Diezgan drūma un neglīta ēka. Prezidentam neko skaistāku atrast nevarēja? Priekš kam tik lielu monstru kubiku? Tur siltuma vispār necik.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi