Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
El Mārs Sīrs
7. februārī 20:50
Kāda jēga tad padomei ? Tikai morāla . Saeima var nobalsot atbilstoši koalīcijas vajadzībām , kuras ne vienmēr atbilst iedzīvotāju interesēm. Ir jāveic sistēmiskas izmaiņas , kuras maksimāli izslēdz varas izmantošanu kādu grupējumu interesēs.
Egle
7. februārī 21:13
Latvānijas likumdošana ir tāda, kāda postpadomju pastalām patīk, latviešiem takš neko nevajag, stambulas konvenciju ieskaitot.
Ādolfs Nāks
7. februārī 22:24
Es nudien laikam maz ko zinu, bet , manuprāt, šis kungs piedalījās pie LV likumdošanas kopš LCeļa laikiem. Sūdīga kvalitāte sanākusi... Varētu arī mazliet paškritikas.
Beerdrinkers Von Kowelenz
7. februārī 22:27
Eh, Levit, domāju, ka Latvijai būs normāls prezidents. Kaut kas līdzīgs Freibergas kundzei. Bet, nē, es smagi vīlos.
Gunārs Lapiņš
7. februārī 23:00
Ha, Egil, kāpēc iztrūkst tikai viena "institūcija" ar 7 vērtētājiem un 7x8 vērtētāju "padomjniekiem" ? Droši palielini spriedelētāju skaitu līdz gadsimta skaitlim - 202 ! Būsi ne tikai koalīcijas ļaļa, bet arī līdztautiešu slavēts ēģiptietis, tautu mesija.
Edgars Upenieks
7. februārī 23:31
Ko tu Levit tur pļurksti , tavu viedokli pat saprast nevar...
Sēņu vecis
8. februārī 00:06
продаются шелковые петушки и курочки.петушки 10 евро, курочки 15-20 евро.
Geņa Koloradoss
8. februārī 01:17
diez vai dievu nevar lūgt talkā šai brīdī?
Mara Brige
8. februārī 19:06
VDK alkoholisko dzērienu kolekciju mīļotāji sajauca sarkano dzīparu ar melno. Sanācis ir jauktenītis. Jauktenītim jauktenīšu likumi. Sunim jau arī vienalga, ar ko pārojas, var arī ar paša bērniem. To arī vietējie nelieši izmantoja, lai pazudinātu godu, svētumu, lepnumu, morāles pamatprincipus, bet tas ir tomēr mūsu VDK, tā ir MŪSU VĒSTURE. No vēstures jāmācas. Nav jāpaliek par zagli, meli, laipotāju otrreiz un jāvairo viss melnais.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi