Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
ER Tutu
28. janvārī 19:43
Diemžēl man tās nešķiet pievilcīgas. Tomēr domāju, ka auduma šībie plāksterīši izskatās neeiropiski un nemoderni. Radītājam trūka izdomas un pieredzes. Rada nabadzīguma iespaidu, bet laikam jau par dārgu naudu.
Futs Bols
28. janvārī 19:51
Glīti un praktiski formas tērpi, man patīk.
Antons Fjodorovičs Polučka
28. janvārī 19:57
Jāāāāāā,jauni un moderni....tāpat kā tie merši kas tiks sapirkti par to piķi...nu tipa nopelnīto
Antons Fjodorovičs Polučka
28. janvārī 20:14
Gribņik tu kad piezemējies uz merša jumta,tev smadzenes iekrita dirsā?
Cilvēks ar suni
28. janvārī 21:24
Nesaprotu kur vēl tautai, kurai atlikuši 200 000, vai vēl mazāk pilnvērtīgu vīriešu, domāt par karošanu. Tā mēs skrējām kalpot vācu baroniem, poļu paniem, zviedru karaļiem, krievu cariem, tad 1905. gada revolūcija, I WW, sarkanie strēlnieki, strēlnieki, kuri cīnījās par Latvijas neatkarību, Staļina laika represijas, II WW – cīņas abās frontes līnijas pusēs, koncentrācijas nometnes un Sibīrijas gulaga nometnes, emigrācija un vajāšanas pēc II WW, karošana Afganistānā PSRS sastāvā, tad mazs atelpas brīdis un atkal Afganistāna, Irāka, Āfrika, bruņošanās, lielgabali, bruņumašīnas, ložmetēji un emigrācija. Tagad, kad zeme paliek tukša, bērni nedzimst, tad nu atliek tik dziedāt - «Cik žēl ka mēs esam tik maz cik mēs esam un vairāk mēs nevaram būt, vai iemesls loģisks vai tīri dialoģisks, bet fakts ir ka vairāk mūs nav». Tā nu mēs kā šuneļi, visiem kuri pasvilpj, esam un arī skrienam līdzi. Žēl Mangaļsalā apglabātos revolucionārus kuri velti atdeva savas dzīvības par cerību uz labāku dzīvi, žēl mūsu nacionālos partizānus, kuri mežos gaidīja angļu palīdzību, žēl kādreizējo kaimiņieni Pētersonieti no 3. dzīvokļa, kuras vienīgo 16 gadīgo dēlu iesauca vācu armijā un kurš krita uzlidojumā, žēl mazo Valterīti, rajona pamuļķīti, kuru arī iesauca vācu armijā un kurš sajuka prātā un viņu palaida mājās. Karš, mūsu tautai nesis tik daudz nelaimju un ciešanu, ka es nesaprotu vēlmi vēl bruņoties.
Antons Fjodorovičs Polučka
28. janvārī 21:54
Jā LAtvijā bija tikai diktators par kuru mūsdienu vēstures grāmatās melo,ka viņš ir bijis LAtvijas prezidents
Dzintars Lielais
28. janvārī 22:02
Vispār jau šausmīgs izskats. Kaut kas no Rimi zābaku izpārdošanas un makšķernieku veikala mikša. Atkal amurikāņi savus nelikvīdus pārdeva....
Dzintars Lielais
28. janvārī 22:04
>Ragnars Spiciņš: domu stulbuma lidojums,"formas tērps saplūst ar mežu",bļed ,skolā vajadzēja iet,auns....
Cilvēks ar suni
29. janvārī 00:18
Sēņu Vecim! Varbūt nesaprati, domāts bija par dažādiem strēlniekiem : vieni sarkanie, otri kuri cīnījās balto pusē. Латышские стрелки, как одно из самых известных подразделений Гражданской войны, обрели славу как храбрые и смелые бойцы со стороны красных, и как жестокие и хладнокровные каратели со стороны белых. Латыши, проведя пять лет в непрерывных боях, внесли значительный вклад в Первой мировой и Гражданской войнах.
Zane Līvmane
29. janvārī 13:25
Kremļa troļļiem nepatīk , tas nozīmē, ka formas tērpi ir ļoti labi!
Agris Egmanis
29. janvārī 15:58
cik sekundeem vai minuuteem paredzeeta shii klaunu armija taa arii pretinieku neieraugot muusdienu apstaaklos?????????????
Mara Brige
29. janvārī 17:26
Visi tik par karošanu diskutē. BET. Tā globālā sasilšana ir reāls drauds visiem un visur.JO. Tas vulkāns Amerikā ir pamodies, cunami arī plosās pa visu padauli, zemes trīce arī novērojama pat Latvijā. Līdz ar to parādās starotsutiskas bandad, kuras uz savu roku samaxina iedzīvotāju skaitu uz planētas. Arī pie Latvija robežas ir manīts Eiropas "glābēju" pirātkuģis. Pierunās Latvijas pilsoņus pārdod īpašumus, naudiņu ņemt līdzi, uzsēdinās uz kuģa un izbaros haizivīm.TAS IR FAKTS. Kā tad Latvijas sargiem būs noderīgi formas tērpi.....@@@@##'d¿¿..《》
Cilvēks ar suni
1. februārī 00:12
Futs Bols(am). Nu par mēnesi tu lieku pateici, bet tā agresīvā kaimiņvalsts Krievija Latvijai divas reizes iedeva brīvlaišanu. 1. reizi Ļeņina tētuks, 2. reizi Jeļcina tētuks, Vēl arī padomā (ja vari un ja ir ar ko) par mūsu skaitu, skaitliski mēs lieliem kaimiņiem nevaram ne uzbrukt, ne arī īsti aizsargāties. Ja mēs iekļaujamies kādā blokā, tad mums tas ir arī jāatbalsta un mums jāspēlē pēc viņu noteikumiem un mēs kļūstam par mērķiem. Vēl jau nekur nav teikts, ka mūs nevar atdot, skat kā dāņi mūs pasūtīja trīs mājas tālāk, kā zviedri izdeva mūsu leģionārus. Politikā draugu nav, un nav arī draudzības, ir tikai intereses.
Zintis Kalniņš
1. februārī 10:02
Nabagi, bet dikti kareivīgi, atklāti runājot valsts budžets tiek izvazāts. Kas tad vecā parauga formas tērpiem bija vainas, dažām labam vajadzēja naudiņu iebāzt kabatās?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi