Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
ER Tutu
28. janvārī 19:43
Diemžēl man tās nešķiet pievilcīgas. Tomēr domāju, ka auduma šībie plāksterīši izskatās neeiropiski un nemoderni. Radītājam trūka izdomas un pieredzes. Rada nabadzīguma iespaidu, bet laikam jau par dārgu naudu.
Futs Bols
28. janvārī 19:51
Glīti un praktiski formas tērpi, man patīk.
Antons Fjodorovičs Polučka
28. janvārī 19:57
Jāāāāāā,jauni un moderni....tāpat kā tie merši kas tiks sapirkti par to piķi...nu tipa nopelnīto
Sēņu Vecis
28. janvārī 20:08
Pōločkin, tie ir m e r č i , nevis " m e r š i " .Tā runā tavā krievu valodā.
Antons Fjodorovičs Polučka
28. janvārī 20:14
Gribņik tu kad piezemējies uz merša jumta,tev smadzenes iekrita dirsā?
Sēņu Vecis
28. janvārī 20:44
Pōļočkin, komatus saliec savos sacerējumos , analfabēto. Zōwietiskais .
Ragnars Spiciņš
28. janvārī 20:48
Jābūt loham , lai domātu,ka formastērpi izgatavoti smukumam un pievilcībai. Mums ir meži un šie tērpi varētu lieliski saplūst ar mežu. Tā ir armija nevis izpatikšana kādam.
Cilvēks ar suni
28. janvārī 21:24
Nesaprotu kur vēl tautai, kurai atlikuši 200 000, vai vēl mazāk pilnvērtīgu vīriešu, domāt par karošanu. Tā mēs skrējām kalpot vācu baroniem, poļu paniem, zviedru karaļiem, krievu cariem, tad 1905. gada revolūcija, I WW, sarkanie strēlnieki, strēlnieki, kuri cīnījās par Latvijas neatkarību, Staļina laika represijas, II WW – cīņas abās frontes līnijas pusēs, koncentrācijas nometnes un Sibīrijas gulaga nometnes, emigrācija un vajāšanas pēc II WW, karošana Afganistānā PSRS sastāvā, tad mazs atelpas brīdis un atkal Afganistāna, Irāka, Āfrika, bruņošanās, lielgabali, bruņumašīnas, ložmetēji un emigrācija. Tagad, kad zeme paliek tukša, bērni nedzimst, tad nu atliek tik dziedāt - «Cik žēl ka mēs esam tik maz cik mēs esam un vairāk mēs nevaram būt, vai iemesls loģisks vai tīri dialoģisks, bet fakts ir ka vairāk mūs nav». Tā nu mēs kā šuneļi, visiem kuri pasvilpj, esam un arī skrienam līdzi. Žēl Mangaļsalā apglabātos revolucionārus kuri velti atdeva savas dzīvības par cerību uz labāku dzīvi, žēl mūsu nacionālos partizānus, kuri mežos gaidīja angļu palīdzību, žēl kādreizējo kaimiņieni Pētersonieti no 3. dzīvokļa, kuras vienīgo 16 gadīgo dēlu iesauca vācu armijā un kurš krita uzlidojumā, žēl mazo Valterīti, rajona pamuļķīti, kuru arī iesauca vācu armijā un kurš sajuka prātā un viņu palaida mājās. Karš, mūsu tautai nesis tik daudz nelaimju un ciešanu, ka es nesaprotu vēlmi vēl bruņoties.
Sēņu Vecis
28. janvārī 21:28
sarkanie strēlnieki, strēlnieki, kuri cīnījās par Latvijas neatkarību, ===================================================== Latviešu srākanie strēlnieki nekad n a v karojuši p a r Latvijas Republiku, bet gan karoja p r e t to .
Sēņu Vecis
28. janvārī 21:42
Vejins Latmo ***** es gribu pateikt,ka negribu būt fašists!a papriks,ieb sorosa bandinieks,latvijas valdībā kā gitlers! ===================================================== Padomiskais analfabēto, Latvijā nekad nebija ne fašisti, ne nacisti. ***** Ko tev un tavai Krievijai nodarīja Sōrissss ? ***** Latviešu valodā raksta - hitlers, nevis " gitlers " .
Antons Fjodorovičs Polučka
28. janvārī 21:54
Jā LAtvijā bija tikai diktators par kuru mūsdienu vēstures grāmatās melo,ka viņš ir bijis LAtvijas prezidents
Dzintars Lielais
28. janvārī 22:02
Vispār jau šausmīgs izskats. Kaut kas no Rimi zābaku izpārdošanas un makšķernieku veikala mikša. Atkal amurikāņi savus nelikvīdus pārdeva....
Dzintars Lielais
28. janvārī 22:04
>Ragnars Spiciņš: domu stulbuma lidojums,"formas tērps saplūst ar mežu",bļed ,skolā vajadzēja iet,auns....
Sēņu Vecis
28. janvārī 22:07
Profi Kremļa lāpots Pajōlkin, aiz ko melo, ka Irāna nosita 85 jeņķus ?
Sēņu Vecis
28. janvārī 22:08
Pōlōčkin, Latvijas " diktatōra " laikā netika nošauts neviens valsts pretinieks. Atšķirībā no tavas PSRSkas nošautajiem miljoniem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi