Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
29. janvārī 06:22
Nu visi taču tik un tā saprot, ka medicīna ir tikai un vienīgi bizness. Un ar cilvēku ārstēšanu medicīnai ir pavisam maz saistības mūsdienās. Protams skata pēc gan jau būs kāds moderns skaneris it kā atklājumiem un zinātnei, bet aisberga neredzamā daļa būs datu ievākšana, analizēšana, pētniecība, tirgošana.
0tis
29. janvārī 07:36
Uz sitienu Googlē nevaru atrast, bet pirms gadiem Geits bija finansējis pētījums par vīrusu spēju samazināt planētas iedzīvotāju skaitu...un rezultāti bija tādi, ka "veiksmes" gadījumā vīrus varētu maksimums iznīcināt 32 000 000 cilvēkus, uz ko Bils atteicis: Pamaz... / tā ka atsauce uz sadarbību ar Bila Geita fondu drīzāk rada bažas nekā nomierina....un kur vispār skatās VDD ?
Alex Da Silva
29. janvārī 08:44
Nu redz viss atbilst patiesibai. Uznemums nodarbosies ar geniem. Un vislabaka piebilde teksta, ka nevienam nev tiesibu sho uznemumu kontrolet. Ja kinieshi preteji likumdoshanai vat razhot nelegali visadu "brendu preces", kas viniem trauces radit genus mutantus. Ne velti Latviju izvelejas, kur pat valsts finanses neviens izkrontrolet nevar, tad kur nu vel spes atskirt, ko labaratorija razho.
anda berzina
29. janvārī 08:59
Jautajums Kiniesu vestniekam Latvija,sakiet ja jau #jus#rijiet visu dzivo nedzivo ,ka tur ir ar mirusajam dveselem ,tas ari kiniesi notiesa ar gardu apetiti.
Anita Groholska
29. janvārī 10:07
Tas viss ir slepeni...nu nu.Lidostas tuvuma,vajptar
Anita Groholska
29. janvārī 10:11
Bez tautas atlaujas notiek valsti briesmu lietas.Mums mazai valstinai vajadzigas tadas laboratorijas.Tiesam,kas uzraudzis,parbaudis.Visu jau var noslept.Musu valsts darboni liek kabatas tadas naudas un paklauj naciju briesmam.Kadi vezu petniecibas centri.80 gadu garuma peta un peta un ka nevar izpetit ta nevar..cilveki spragst ka musas.Vadoni attopieties,musu valsts briesmas!!!!
Ainars Vīndedzis
29. janvārī 11:21
Latvijā ir arī daudz savu labaratoriju kas pēta,ražo,rada,tirgo u.t.t. Lai tik ceļ un strādā,būs vairāk naudas arī Valstij.Nav jau nekāds atkritumu bizness,bet zinātne.
jabis
29. janvārī 12:32
neticēju, un še tev. Gruziniem veiksmes stāsts pa amerikāniski, latviešiem - pa ķīniski. Cilvēki cepjas par nevainigu ēku pie VEF’a, a te ne čiku ne grabu, a jau gatavs, nu gluži kā nato štābs Mezaparkā.
Dāgs Tumšups
29. janvārī 13:34
Lai apstādinātu koronovīrusu, jāizņem no tirgošanas visi Corona alus krājumi, problēma būs atrisināta! Citādi piepildīsies Vangas pareģojums un pasaulē paliks tikai ceturtā daļa īpatņu.
Mārtiņš Rudzītis
29. janvārī 14:48
Welcome to Latvia, Umbrella Corp. :)
Dzintars Lielais
29. janvārī 15:41
Nu ko ,lai dara,ja citādi naudu nevar pelnīt. Cerams ,ka nekāds nanosūds no turienes neaizmuks...
Sandra Kukare
29. janvārī 17:03
Kā var būt uz mūsu zemes kaut kāds uzņēmums kuru nekontrolē NEVIENA iestāde?? Nevienam nav bail -ar ko viņi tur nodarbojas?
Haks Piterss
30. janvārī 01:14
https://lv.wikipedia.org/wiki/Dopinga_lietas_Latvijas_sport%C4%81
Lexa Baumhouse
30. janvārī 20:07
Bils Geits par cilveka populacijas samazinashanu, tas ir tieshi tas ar ko ir saistiti shie kinas "brinishkigie zinatnieki". Valsts amatpersonas attopieties , pashi sev kapu rociet, atlaujot tiem parazitiem iefiltreties un darboties brivi. Visa infa par shiem "zinatniekiem" un to merkiem ir pieejama neta.
pēteris
17. februārī 12:51
Tās viss ir baiļu muļķības! Ja kāds mūsdienās kādu valsti gribēs samaitāt ar kādu infekciju, slimību, tad nav mūsdienās ko radīt no jauna, jo viss bioloģiskais ieroču arsen\als ir atklāts un LIELVALSTĪS SARAŽOTS UNGLABĀJĀS PAZEMES NOLIKTAVĀS. Pietiek virs kādas valsts lidot un piezemējoties ar jebkuru lidmašīnu pirms lidostas , atvērt apakšā lūciņu, vai pat izlaist šlangu un izsmidzināt.. NĀVI SEN VAIRS NAV VAJADZĪBA SIZGUDROT BIOLOĢIJĀ, JO VISS JAU IR SAGATAVOTS. Rīga var būt mierīga. Ja domā , ka pie mājas tuvumā ir 5G bīstamība , aizej pie kāda mārka , kur dzīvo un mudž ūdenī pilns ar ūdens kukaiņiem , piesmel 5 l burku un atver pie mājas , ielej nedaudz cukurūdeni un maizes drupačas , lai dzīvo un novēro, ja pēc 2 diennaktīm viss nobeidzās, tad var būt ir tas starojums. Tikai pats nenoindē !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi