Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Vecais
24. janvārī 07:33
Tas bija Krievijas cars Putins, nevis latviešu puišeļi. Viņš pa naktīm ar savu mocīti "Iž Jupiter" mēdz braukāties pa Latvijas mežiem. Es to "točna" zinu.
labais rabīns
24. janvārī 08:33
Motobraucēji ir pārsvarā urlas šādās vietās. Neviens no man pazīstamiem latviešiem,šādu vietu postīt neuzdrošinātos. Daudzi paši personīgi ir atjaunojuši šādas vietas.
Runājošā galva
24. janvārī 09:22
Vakar TV raidījumā Krustpunkti bija diskusija, kurā piedalījās arī Motoklubu asociācijas valdes loceklis Spēlmanis. Paklausoties viņu, jebkuras ilūzijas zūd. Ja reiz vadībā ir tāds prāta kroplis, tad ko var gaidīt no pārējiem. Uzvedās tā kā tāds otrklasnieks, kas piekakājis durvju priekšu un tagad dzenā muļķi ka nav jau viņš kakājis, ka kakas ir ekoloģiskas, ka vajag nolikt pie katrām durvīm atbildīgos par kakātāju ķeršanu, un ka kakātāji vispār nav vainīgi, jo kakāt ir nepieciešamība un jebkurš var kakāt kur grib, ja tur nav uzlikta zīme, ka nedrīkst. bet ja ir zīme, tad tik un tā tā ir ķērāju atbildība. Pilnīgs prāta mēsls...
Haks Piterss
24. janvārī 09:24
''kādas šausmas'' !!! tikko bija lielie kviecieni , kas aizstāvēja šādus dabas izbraukātājus ..... metam kažokus uz otru pusi un velkam dzeloņdrātis kakla augstumā ?
Valdis Groza
24. janvārī 09:33
Nu, ja nav iespējams izskaust likumīgi, tauta ķeras pie stieple un slazdiem.
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 10:34
Man personīgi nebūtu nekādu pretenziju pret motociklistiem,ja tie mazo krāniņu īpašnieki pieliktu saviem braucamajiem izpūtējus (klusinātājus) Nevis braukātus ar saviem "traktoriem" un mērītos ar krāniņiem ( izpūtēju skaļumu)
Edzus Zvejnieks
24. janvārī 10:46
Laiks ir silts, nav sala, nav ledus pa kuru braukāt, tāpēc pastiprināti braukā pa mežiem.Bet par ieredņu atbildi, ka grūti noķert var tikai pasmaidīt.Nu protams galvenokārt braukā pa brīvdienām, bet ierednim brīvdiena ir svēta lieta, tāpēc jau laikam ir grūti noķert.D.
Runājošā galva
24. janvārī 11:06
Edžus, cilvēkam, kurš vismaz pamatskolā ir iemācījies pamata darbības ar skaitļiem, ir skaidrs, ka ne pašvaldības policija, ne valsts policija pie tā cilvēku skaita, kas tai ir, nevarēs tikt galā ar motociklistiem. Cik policistu ir katrā miestā? Cik vietu katrā miestā, kurās ir potenciāli iespējama "braukāšana"? Cik ilgs laiks paies, kamēr kāds ieradīsies uz notikuma vietu? Vienīgais, ko varētu darīt, ir uzlabot kontroli vietās, kur regulāri tiek braukāts... Neesmu nekāds policijas advokāts, taču, ja gribi, lai Tevi ņem galvā vismaz nopietni cilvēki, nu esi pats loģisks...
jabis
24. janvārī 11:08
Ķuzis jau šito paredzēja un atvaļinājās, viņš tomēr ģenerālis, pa mežiem neskraidīs.
Runājošā galva
24. janvārī 11:40
Piepist, dzīvo savā pasaulītē, kur oficiāli avoti nev nekas pret tavām iedomām... :) Peace!
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 11:51
Nevar saprast,tas ir banderloga -sēņu veča jaunais ampluā,bez tiem drausmīgajiem valodas kropļojumiem vai tas ir viņu sektas sekotājs - pakaļdarinātajs..?
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 11:58
Āāāāā paldies,ka nopirdies.Vairāk jautajumu nav
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 12:05
Interesanti,kas ir Pōločka?Es tādu komentāru telpā neredzu
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 12:25
Eu sēnu veci,ar ko tu runā/Es te nevienu Pōločku neredzu.Tev nav nepareizās tabletes sodien iedevuši?
Sēņu vecis
24. janvārī 12:54
Bet pirms strēlniekiem tur vikingi varoja lībiešu sievas, strēlniki varēja jau pakarot nedaudz sāņus, ne piesmiet vikingu svētvietas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi