Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
134 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
23. janvārī 06:23
Lūdzu..ļaunuma sakne!!Botoksainais putins vienkārši ir slims ar šizofreiniju.Un pasakat ka krievi nav debili??
Banderlogs
23. janvārī 06:30
Vai tad ir kāds vēl palicis šajā pasaulē,kas tam kremļa klaunam Pļūtinam tic,izņemot bezsmadzeņainos vatņikvergu papuasus?
Banderlogs
23. janvārī 06:32
Un neaizmirsīsism,ka melošana un noliegšana ir tā pundur čekista profesija,to ko viņam mčīja kgb skolā,kā mazam,melīgam stukačam.
Banderlogs
23. janvārī 06:35
Tik melīgs gļēvs ņedaprezidentelis var būt tikai Krievijas barvedis.Nekas tajā meļu gejimpērijā nav mainījies pēdējo 100 gadu laikā.Melo visi,sākot no parasta savoka,beidzot līdz valsts ierēdņiem.
Banderlogs
23. janvārī 06:36
Arī PSRS balstījās un turējša uz meliem,un dēl tiem sabruka.Kādam vatņikam vēl ir šaubsa par to,kas notiks ar šito jaunizcepto Krievānijas Feģu-rāciju?
Dzintars Lielais
23. janvārī 07:13
Kādus melus raksta rusofobais banderlogs !
Banderlogs
23. janvārī 07:17
Patiesība ir spēkā,un spēks ir rietumos.Tā kā mazais PundurKgbešņiks kārtējo reizi apzlauzās ar saviem meliem,apataisot par apsmieklu Krieivju,visas pasaules priekšā.
Antons Resnis
23. janvārī 07:20
Skaidrs, bet žurnālistiem, arī citiem paviršajiem derētu ņemt vērā ka NVS nenozīmē neatkarīgo valstu savienību, bet sadraudzību un tas nav viens un tas pats.
Banderlogs
23. janvārī 07:24
Ahoi vatānu šavkas,paskaidrojiet,kā var Putins būt tāds pilnīgs stulbs pūdeļ daunis,nomurmulējot savu feiko,ko rakstīja komunisti priekš psrs valdības,tā kā tas viņiem būtu izdevīgi?
Haks Piterss
23. janvārī 07:27
Un tā ir taisnība , kāpēc Latvija slēpj īstos dokumentus par kara izraisīšanu ? Koē ?
Haks Piterss
23. janvārī 07:34
Ha ha ha ha !!! Kremlini ņemas nosvīduši , laikam laikam jau koka rubeļu krājumi papildināti .
Svētais Naivums
23. janvārī 07:35
> Dzintars Lielais Šodien 07:13 Ja tavējam tā tīk, tad labāk būt krievu fobam, nekā krievfīlam un censties līst viņam visos atvērumos. Bet ja tā nopietni, tad nav tāda jēdziena ""rusofobs", tas ir vatņiku izdomāts vārdu salikums, lai kaut kā varētu attaisnot savu trulo un melīgo rīkošanos kā politikā tā ekonomikā. Agrāk krieviem visi bija fašisti( joprojām arī atsevišķos gadījumos). Līdz ar 2014 gada Ukrainas notikumiem tika ieviests jaunvārds "rusofobs" ko lieto gadījumos, kad nav ko iebilst savam oponentam, tas tiek nodēvēts par "rusofobu".
Banderlogs
23. janvārī 07:37
Putins sabijies,ne velti sācis tā kviekt no savas Vatānijsa pozorņīkstānas,jo saprot,ka drīz būs Hāgas tribunāls par visu Krievijas atzīšanu,kā kara izraisītāju.
Banderlogs
23. janvārī 07:40
Nākošo reizi,kad tas vatānu vertuhajs Pļūtins atvērs savu žvankli un sāks pļūtīt,viņiem būs jauna vēsture,kur izrādās,Putina russkij mir teroristu armija cīnījša pret Hitleru un uzvarēja visu Vācu armiju ar 29 Vāgnera pantfolovciem.
Banderlogs
23. janvārī 07:42
Ticēt kaut vienam vārdam,vatņikam Putinma,nozīmē sevi necienīt un pielīdzināt sūdu čupai ap kuru riņķo vatņikmušu badmirieši.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi