Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
102 komentāri
Sakārtot:
Banderlogs
23. janvārī 06:30
Vai tad ir kāds vēl palicis šajā pasaulē,kas tam kremļa klaunam Pļūtinam tic,izņemot bezsmadzeņainos vatņikvergu papuasus?
Banderlogs
23. janvārī 06:32
Un neaizmirsīsism,ka melošana un noliegšana ir tā pundur čekista profesija,to ko viņam mčīja kgb skolā,kā mazam,melīgam stukačam.
Banderlogs
23. janvārī 06:35
Tik melīgs gļēvs ņedaprezidentelis var būt tikai Krievijas barvedis.Nekas tajā meļu gejimpērijā nav mainījies pēdējo 100 gadu laikā.Melo visi,sākot no parasta savoka,beidzot līdz valsts ierēdņiem.
Banderlogs
23. janvārī 06:36
Arī PSRS balstījās un turējša uz meliem,un dēl tiem sabruka.Kādam vatņikam vēl ir šaubsa par to,kas notiks ar šito jaunizcepto Krievānijas Feģu-rāciju?
Dzintars Lielais
23. janvārī 07:13
Kādus melus raksta rusofobais banderlogs !
Banderlogs
23. janvārī 07:17
Patiesība ir spēkā,un spēks ir rietumos.Tā kā mazais PundurKgbešņiks kārtējo reizi apzlauzās ar saviem meliem,apataisot par apsmieklu Krieivju,visas pasaules priekšā.
Antons Resnis
23. janvārī 07:20
Skaidrs, bet žurnālistiem, arī citiem paviršajiem derētu ņemt vērā ka NVS nenozīmē neatkarīgo valstu savienību, bet sadraudzību un tas nav viens un tas pats.
Haks Piterss
23. janvārī 07:27
Un tā ir taisnība , kāpēc Latvija slēpj īstos dokumentus par kara izraisīšanu ? Koē ?
Haks Piterss
23. janvārī 07:34
Ha ha ha ha !!! Kremlini ņemas nosvīduši , laikam laikam jau koka rubeļu krājumi papildināti .
Svētais Naivums
23. janvārī 07:35
> Dzintars Lielais Šodien 07:13 Ja tavējam tā tīk, tad labāk būt krievu fobam, nekā krievfīlam un censties līst viņam visos atvērumos. Bet ja tā nopietni, tad nav tāda jēdziena ""rusofobs", tas ir vatņiku izdomāts vārdu salikums, lai kaut kā varētu attaisnot savu trulo un melīgo rīkošanos kā politikā tā ekonomikā. Agrāk krieviem visi bija fašisti( joprojām arī atsevišķos gadījumos). Līdz ar 2014 gada Ukrainas notikumiem tika ieviests jaunvārds "rusofobs" ko lieto gadījumos, kad nav ko iebilst savam oponentam, tas tiek nodēvēts par "rusofobu".
Banderlogs
23. janvārī 07:37
Putins sabijies,ne velti sācis tā kviekt no savas Vatānijsa pozorņīkstānas,jo saprot,ka drīz būs Hāgas tribunāls par visu Krievijas atzīšanu,kā kara izraisītāju.
Banderlogs
23. janvārī 07:42
Ticēt kaut vienam vārdam,vatņikam Putinma,nozīmē sevi necienīt un pielīdzināt sūdu čupai ap kuru riņķo vatņikmušu badmirieši.
Haks Piterss
23. janvārī 07:43
Ha ha ha ha !!! Kremlini ņemas nosvīduši , laikam laikam jau koka rubeļu krājumi papildināti .
Banderlogs
23. janvārī 07:48
Dievnieks Putinam,sēdies klaun! Mani izbrīna, ka prezidents Putins visu lasa kā no špikera, pārstāsta septiņdesmito gadu vēstures grāmatas.Runas par to, ka Rietumos varētu būt kādi slēgtajos arhīvos noslēpti dokumenti par 1939. gadu, pēc maniem ieskatiem nav pamatotas. Nav tādu dokumentu.”
Alida Djatlika
23. janvārī 07:51
Putina murgi. Tur arī Latvija vainīga, kad okupanti sacēla Latvijā savas fabrikas, kuras mums nevajadzēja, bet sacēla tāpēc, lai sabrauktu pilna Latvija ar utainajiem? Sacēla sērkociņu kārbas, it kā dzīvojamās mājās, bet kurās dzīvoja pilns ar okupantiem. Okupants uzreiz dabūja dzīvokli, bet latvieši dzīvoja pagrabos. Latvija, ja nebūtu ienācis krievs, dzīves līmenis būtu labāks, nekā, piemēram, Lielbritānijā. Lai savas pretīgās žaunas aiztaisa!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi