Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
13. janvārī 17:04
Sen to hārlemu vajadzēja nojaukt ,sacēla 90 tajos šitās būdas,nu skats šausmīgs. Tur tās būdas nekad nebija....
Haks Piterss
13. janvārī 17:26
Policija --- paldies Dievam , līdz ar būdu nojaukšanu kontrabanda Latvijā ir izskausta ! Nu gan varēs atpūsties .....
Dace Sloka
13. janvārī 17:31
Sen vajadzēja nojaukt. Skats drausmīgs, prece kā humpalas, apšaubāma. No leišiem savesta . It kā cilvēkiem trūktu ko mugurā vilkt
Svētais Naivums
13. janvārī 17:33
> Dace Sloka Šodien 17:31 Varbūt no ķīniešiem??? Pie kura sāna tur lietuvieši?
Dace Sloka
13. janvārī 17:41
Svētais naivums< es par to kaut cik lietojamo preci runāju. Protams, ka ir ķīniešu un nenosakamas izcelsmes preses arī. Jauku vakaru
Tviter Šmiter
13. janvārī 17:44
Kāda valsts tāds tirgus.
Svētais Naivums
13. janvārī 17:51
> Dace Sloka Šodien 17:41 Tavējā domā, ka visu lietojamo izgatavo Lietuvā??? Nu, man jāsaka tev ar galvu ir slikti, ļoti slikti!
Inese Čipāne ( Lubgāne )
13. janvārī 18:09
Laikam es viena tāda "jocīgi" domājoša. Tirgus ir tirgus. Meklēt tirgū estētiku un skaistumu nav tā īstā vieta. Tirgus fukcija ir cita. Šīs "būdas" nodrošināja darba vietas vismaz 50 cilvēkiem. Arī pircēju netrūka. Ne visi var atļauties iepirkties Dominā u.c. lielveikalos, kur cita cenu katogorija, bet preču kvalitāte ļoti līdzīga. Man nav saprotams, kāpēc nevarēja legalizēt šīs būves, un turpināt darbību? Doma par parku ir naiva, jo atpūtas vietas ap staciju ir bomzīšu dienas dzīvesvieta, un nekas nemainīsies, pat, ja centrā uzcels strūklaku "Vērmaņdārza atjaunotā". Un cigarešu tirgoņus neiznīdēs būdu likvidācija. Tas tak pamatskolas bērnam saprotams. Būtu padomājuši, kāpēc nelegālo cigarešu tirdzniecība ir tik izplatīta, salīdzinot ar citām ES valstīm? Jā, tur arī atbraukušie labprāt nelegāli pērk šos izstrādājumus, līdz naudiņa makā vairāk, un var atļauties pīpēt labāku tabaku, kā ir nelegālās. Naudiņas par maz. Ne jau būdas vainīgas.
Tviter Šmiter
13. janvārī 18:36
Ja policija netiek galā ar kontrobandas apkarošanu tirgū, tāpēc jālikvidē tirgus kā tāds ?! Smieklīgi. Kā vispār tā kontrobanda nokļūst valstī, neviens nav aizdomājies ?
Tviter Šmiter
13. janvārī 18:41
Te pat kaķim skaidrs ka bez augstu muitas amatpersonu līdzdalības tāds kontrobandas apjoms valstī nav iespējams. Robežsargi atsevišķos gadījumos arī var to kontrobandu piesegt, bet ne tādos apjomos. Tur visi jautājumi muitas amatpersonām uz Krievijas un Baltkrievijas robežām. Tie ir jāņem aiz astes nevis vaņķa treņiņbiksēs kurš tās cigaretes tirgo tirgū.
Oskars Zoniņš
13. janvārī 18:44
nojauks būdiņas izdzīs lupatniekus ,BET CIGAREŠU TIRGOTĀJUS NEIZDZĪS,jo no tiem gan jau barojas augstāka ranga amatperonas. un tā sanāk cīņa ar vējdzirnavām
Tviter Šmiter
13. janvārī 18:47
Bet kas notiek uz RKP visbiežāk, korupcijas gadījumos notiek cieša robežsardzes un muitas darbinieku sadarbība. Tur jau atlaiž, tad jāatlaiz no darba visa maiņa. Gan muitnieku gan robežsargu. Jo nevar būt tā ka kāds maiņas darbinieks nesaprot kas notiek. Un attiecīgi nesaņem naudu vismaz kā par klusēšanu.
Tviter Šmiter
13. janvārī 18:54
Bij gadījums. Man kursabiedrs tur strādāja. Uz RKP. Kā robežsargi maiņas vecākais. Pa gadu uzcēla sev divstāvu māju un sapirka autiņus. Tos ar kuriem braukā nevis bērniem velk virsū. Un visiem viss bij skaidrs. No kurienes nauda. Pierādīt neviens neko nevarēja. Beigās šo DP no krūmiem nofilmēja ka šis ziemā smieklīgu ābolu kasti no busa paņēma kā kukuli. Pat nevis pats paņēma bet lika busa īpašniekam viņu uz savu mašīnu aiznest un nolikt pie tās. Uz tā arī uzķērās. Iedeva šim nosacīto un no darba ārā.
Inese Čipāne ( Lubgāne )
13. janvārī 19:00
Viss šis vāveres ritenis ir dēļ naudas trūkuma. Es pati, diemžēl, esmu pīpmanis. Un runāju "pa tēmu", jo neesmu nelegālās preces pircējs. Nevis dēļ patriotisma, bet pīpēšana jau tā ir kārtīgs sitiens veselībai, bet nelegālās - vismaz dubultā. Nevajag arī maldināt sabiedrību. Liela daļa it kā nelegālo ievesto cigarešu, ir tepat, Latvijā, nelagāli saražotas, nevis ievestas. Protams, ka nelegāļiem ir liels lobijs, lai viņi varētu turpināt savu darbību - ievest vai saražot uz vietas. Tas taču jāsaprot, ka valstīs, kur valda nabadzība, vienmēr būs augstāks krimināls, nekā otrādi. Kādi paši esam, tā eksistējam. P.s. Varbūt kāds zinošs pastāstīs - kas tās CT ir par daudzajām tirgotavām kur tirgo preces ar beigušiem termiņiem? Nekad neesmu redzējusi, ka tās kāds aizskar. Varbūt medijiem ir vērts papētīt šo tēmu? Tie nav "sliktie" pīpmaņi, bet gan bērni, kuri ēd vecu šokolādi un zapti?
Kasiog
13. janvārī 19:58
LV ir lielveikalu zeme, tirgus mums nevajag. Tie ir pagātnes rēgi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi