Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
9. janvārī 06:28
Cilvēki tik ļoti bieži vēlas palikt anonīmi mūsdienās. Paši sev ikdienā neesat anonīmi?
Biruta Kopmane
9. janvārī 07:03
kur tad datu aizsardziba?? kads nozog man albumu utt un var publicet kur grib?
Biruta Kopmane
9. janvārī 07:04
atrodi telefonu un vari publicet bildes kas taja kur gribi??
Armand CN
9. janvārī 10:49
Visas bildes digitalizētas ir spoguļskatā.
Futs Bols
9. janvārī 11:10
Ak, skaistā jaunība... Skaidrs, kāpēc cilvēki grib palikt anonīmi. Tā meitene, kuru bučo puisis, droši vien ir precējusies ar pavisam citu puisi.
Валд Фэлсберг
9. janvārī 11:36
Meli. Smenu 8M ražoja no 1970. gada! Un tagad pārsteigts sagūglēju, ka līdz pat 1990. Kaut gan man jau 1978. gadā bija Smena Symbol, un Smena 8M tad jau bija pilnīgs otstojs.
Svētais Naivums
9. janvārī 12:07
> Валд ФэлсбергŠodien 11:36 Muļķības nevajag drukāt. Smienu ražoja ļoti krieni agrāk par 70- tajiem. Ja nezini neraksti google nav avots. Smienu ražoja no gadiem 60-tajiem( varbūt par agrāk -50 - tajos). Vispirms bija Smiena pec tam kaut kadi 2, 3, un piķis viņu zin kāda, līdz nonāca līdz astotajai, tad kā pats raksti tika uzražota Smiena 8M, kuramajo producēja līdz - 90-to gadu vidum, kad tika uzražota advancētā Smiena 8M. Kādos apstākļos bija advacvētiba nepateikšu, jo šo modeli rokās neesmu turējis, vien veikala skatlogā vērojis.
Валд Фэлсберг
9. janvārī 12:27
Svētais Naivum, mazbērniņ: muļķības tiešām nevajag drukāt. Protams, pirmo Smenu izražoja agrāk, bet Smena 8M ir konkrēts modelis, kuru palaida 1970-tajā. Jau 1978. man bija daudz advancētākā Smena Symbol, savukārt Smenu 8M jau nu toč pēc Padomijas vairs neražoja. Un veikala skatlogā tu to diez vai varētu būt vērojis, jo izklausies pēc zīdaiņa: tu to varētu būt redzējis tikai muzejā.
Svētais Naivums
9. janvārī 12:38
> Валд ФэлсбергŠodien 12:27 Lecīgs kiriļicā rakstoš Felsbergs tu esi. Par nekādām Smienām Symboļ( ak nē bija kaut kādi perversi ekspermenta modeļi) neesmu pat dzirdējis. Padomijā ražoja Smienu līdz kadam gadam 1993 vismaz. Un ned-rs par to ko pats nezini, es esmu reāli dzīvē redzējis 90 - tajos ražotu Smienu 8M, klusē ja nav ko pļūtīt. tas ko tu sauc par zīdaini ir 40+ gadu vecs. Jaundzimušais atradies.
Валд Фэлсберг
9. janvārī 12:54
Kā saka, vecums stulbumu neārstē. Savu dziļo kompetenci Smenu jautājumā tu pamato ar to, ka Smenu Symbol neesi dzirdējis: bet tieši to tak es jau norādīju, ka tu jautājumā vispār nerubī. Un Padomijā kaut ko ražoja līdz 1993.gadam?! A ko šobrīd ražo Austroungārijā?
Svētais Naivums
9. janvārī 13:09
> Валд Фэлсберг Šodien 12:54 Vienā vārdā sakot rupjš un "ļoti gudrs", pat advancēts Smiena Symbol" lietotājs tu esi. Paskaties video no 90 - tajiem un atradīsi tu tajā laikā ražotu Smienu 8M. Goolētājs gudrais atradies. Cik var spriest tā tavējā "Smiena Symbol" ir bijis pats ""krutākais" kas ar tevi ir atgadījies, ja tavējs tik ļoti cepjās par vienu padomijas sūdu? Cienu citus kad gribi ko komentēt, nevis apsaukā cilvēkus kurus pat redzējis neesi. Vari norauties un diezgan smagi.
Валд Фэлсберг
9. janvārī 13:19
Tas ir fakts: es, vienmēr, redzams, bieži saņemu draudus no vienmēr neredzamajiem. Tie ir ļoti smagi draudi: jo varonis neredzamāx, jo baisāx.
Svētais Naivums
9. janvārī 14:19
> Валд ФэлсбергŠodien 13:19 Varbūt centies nelekties uz nepazīstamiem tev cilvēkiem un nestrīdies par litām kuras nezini, varbūt dzīve dzīve vieglāka kļkūs? Nebūs jāsatraucās par padomijas krāmiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi