Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Pēteris Pētersons
2019. gada 8. decembrī 17:45
pačukstēšu, ka tās ērģeles mums ļauj ietaupīt desmitiem tūkstošu CO2 emisijas, kas vairs nenonāk atmosfērā. Dēļ šīm ērģelēm Tuvalu (valsts Okeānijā) praktiski ir izglābta un tā necietīs no turpmākajām ūdens līmeņa paaugstināšanās sekām.
Juris Millers
2019. gada 8. decembrī 17:47
nav jau zināma tās garmoškas patiesā cena , uzrakstīt jau var brīnumus , kā visās valsts pasūtījuma tāmēs , kuras ir slepenas. Būs kāds ķīnas brīnums
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 8. decembrī 18:01
Kāda muļķīga situācija? Reizēm tādas lietas vienkārši notiek. Labi, ka koncertu tomēr varēja turpināt. Visnepatīkamāk tas ir “Johannes Klais Orgelbau GmbH” - smagi cieta uzņēmuma reputācija. Ja jauns un ļoti dārgs instruments uzkaras- tas ir pagalam nelāgi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 8. decembrī 18:44
Dzintar, tu esi daunis........ehhhhhh, ar to ir pateikts viss....
Futs Bols
2019. gada 8. decembrī 19:04
Gan jau labi nekurināja un bija pārāk liels mitrums, tāpēc tie taustiņi iesprūda. Koncerta apmeklētājs Uldis smalki paironizēja par Lemberga angļu valodas zināšanām.
Tviter Šmiter
2019. gada 8. decembrī 19:18
Ja ērģeles saplīsa, viņas būs iespējams salīmēt ?
Ingus Kuplais
2019. gada 8. decembrī 19:27
Fotogrāfijā redzams, cik pilna zāle :)
Raimonds Briedis
2019. gada 8. decembrī 19:31
mazajam dzintrama laikam brīvdienās maiņa iekritus,katrā rakstā cenšās žulti atvemt.
Ingus Kuplais
2019. gada 8. decembrī 19:32
Saplīsa ēģeles :D
Ingus Kuplais
2019. gada 8. decembrī 19:34
kādas manas ēģeles, tādas tavas dzintramas, Raimond :)
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. decembrī 19:46
ZZS labi palīdzēja lemperģim iedodot tik lielu naudu un beigās pēc gada jau čupā!
Cilvēks ar suni
2019. gada 8. decembrī 21:33
Vajadzēja aizskriet līdz autiņam, paņemt no instrumentu kastes WD 40 airosolu un iepūst kur vajag. Tas der arī iesprūdušu ērģeļu taustiņu ieeļļošanai.
Guna Roze
2019. gada 8. decembrī 21:57
Biju koncertā. Zāle bija pilna - ironija par foto ir nevietā. Bet šai rakstā situācija ir pārlieku dramatizēta. Jo to tiešām nevarēja paredzēt, taču mākslinieks situāciju risināja ar apbrīnojamu toleranci. Piekrītu, ka "koncertam atsākoties, "mūziķis bija “izsists no sliedēm” un viņš vairs nespēja pilnā mērā nodemonstrēt savu meistarību". Tā tiešām bija,- jutu, ka viņš ietur partitūrā neparedzēti lielas pauzes, ieklausoties, vai gadījumā kāda stabule neskan. Bet viņš šo "izsists no sliedēm" nekādā veidā neizrādīja; te nu attaisnojas patiesais teiciens: Jo lielāks cilvēks, jo mazāk iztaisās. Koncerts bija izcils arī ar šo ķibeli, ko pats mākslinieks uztvēra visnotaļ cilvēcīgi. Bet Lembis nesēdēja 11. rindā,- vietējie zināja parādīt, kur viņš sēž ;) Par angļu valodu piekrītu. Es sapratu, bet daudzi noteikti neko nesaprata.
JĀZEPS DŽEDAJS
2019. gada 8. decembrī 23:20
Jā tā gadās ..Bet kāpēc...Ērģeles tie kas izgatavoja uzstādija Viņiem vajadzēja norādīt kādai ir jābūt telpas TEMPERATURAI un kādai kad spēlē...Un pirms rīko koncertus MŪZIKAS instruments ir ilgstoši jāizmēģina Tātad vietējiem vajag snieg koncertus Un pēdējais tur vajag samaksāt meistariem lai veic instrumenta apkopi Un jābūt vienam speciālistam pastāvīgā štata vienība kas tur strādā Ir paželota nauda NAUDA Un protams tas saucās vadība No kļūdām nāksies izdarīt secinājumus Bet vai VENTSPILNIEKI to vēlās un vai spēs Vis ir jūsu pašu rokās
Sandra Fon Libau
2019. gada 8. decembrī 23:22
Nu, kam negadās? Par ko tik ļoti jāsatraucas?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi