Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 6. decembrī 11:10
Jāatlaiž ir Pūce.
MP
2019. gada 6. decembrī 11:27
60 Rīgas deputāti muļķāki par 9 novada deputātiem, kuros gružus izved... Pūce, 5 nav gudrāki par 1!!
MP
2019. gada 6. decembrī 11:31
varbūt referenduma jautājumu vajag formulēt tautai saprotamāk - kuram uzņēmumam dod patstāvīgus un ilglaicīgus ieņēmumus no atkritumu izvešanas no Rīgas? galu galā, strīds jau ir par peļņas iespējām - Saskaņas sponsoriem vai Koalīcijas sponsoriem, lai gan pa lielākai daļai tie ir vieni un tie paši, tik pašas partijas strīdas, kurai pienākas lielāka prēmija.
Svētais Naivums
2019. gada 6. decembrī 11:33
Pastars šoreiz kaut ko ne to stāsta, ja likumā ir atrunāta atlaišanas procedūra, tad nekādās Satversmes tiesa neko nevar ietekmēt, nekādi referendumi nevar pat sapņos rādīties( tādi nav paredzēti domes atlaišanai). Vienīgais ko Satversmes tiesa var vērtēt ir cik likumīgi ir uzsākts atlaišanas process, tas ir arī viss.Par nekādiem referendumiem domes atlaišanas gadījumā, nevienā likumā nekas nav teikts, nevajag fantazēt.
Tviter Šmiter
2019. gada 6. decembrī 11:44
Pēdējās Saeimas vēlēšanās tauta visvairāk balsu atdeva par Saskaņu.
Svētais Naivums
2019. gada 6. decembrī 11:59
> Tviter Šmiter Šodien 11:44 Absolūti šķērsām, pēdejajās Saeimas vēlēšanās vairākumu balsu tika atdots par pašreizējo koalīciju. Tas kā saskaņoto frakcijai vienai bija vairāk vietu Saeimā neko nenozīmē, jo koaliciju viņi izveidot nav spējīgi un līdz ar to lūzeri.Ej ārstēties šmiteri!
Svētais Naivums
2019. gada 6. decembrī 13:02
> Ne Viens Šodien 12:33 Tavējam, IQ ir zem jūras līmeņa, vairāk nav ko komentēt!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 6. decembrī 18:15
Ko nozīmē vārds "vistautas"? Jauns saliktenis? No padomju laiku "vsjenarodnij"?
Eriks Liepins
2019. gada 6. decembrī 18:17
Man nu pie vienas vietas kas notiek Rìgà tàpat kà ŔÌdziniekiem pie kàjas kas notiek pàrèjà LAtvijà
Andris Miloshs
2019. gada 6. decembrī 18:44
Šitais vilksies ilgāk par referendumu. Kārtējais pūces teātris kurā bezjēdzīgi tiek izsviesta valsts nauda. Un kas notiks? Uztaisīsim referendumu, tupie Rīdzinieki atkal ievēlēs zagli Nilu un Nils atkal saliks urlas atpakaļ domē. Neticu ka kaut kas mainīsies, ar saskaņu un gkr Rīga tiešām grims vēl dziļākā bedrē ar lielākiem parādiem.
Guntis Grūbe
2019. gada 7. decembrī 19:24
Te tajā rakstā kaut kas neiet kopā! Pūcem nav tiesības izdot rīkojumu par domes atlaišanu, to var izdarīt tikai Saeima. Kaut kas te samudžināts. Skaidrs, ka Pūce pats raustās par 13.Saeimas atlaišanu, tāpēc rosās. Bet kur tās Rīgas krimināllietas, kuras tā vareni pasludināja? Kas tur notiek? Un kāpēc Pūce vēl nav pratināts par OIK afēru? Vairāk nezināmo kā zināmo. Zirnekļi burkā viens otru apkaro! Varbūt visus uzreiz izmēst vēstures mēslainē?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi