Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
Gunārs Ušča
2019. gada 22. novembrī 15:19
Kādus murgus viņi murgo un ko pīpē? Ja atceramies, tad pēc valdības ieteikuma mediķi atrada un norādīja, kur ir "trūkstošā" nauda. Kāds deficīta palielinājums? Varbūt vienreiz sāciet reāli domāt un beidziet grūst naudu bezjēdzīgās puskosmiskās lietās. Kāpēc tos lopus nesēdina par naudas bezjēdzīgu iztrallināšanu?
Melānija
2019. gada 22. novembrī 15:30
Taisnība,lai pameklē tajos nevajadzīgajos tēriņos,ko paši saplānojuši,un nauda būs.Nesaprotu,kas viņi tur vissi gaalīgi apstulbuši,ka nevar atrast un izlabot savas kļūdas? Nu,ja tik tiešām nav spējīgi,tad lai noliek atslēgas uz galda,un paši ar godu atkāpjas.Skarbi,bet nu ko citu lai saka.
Kurmis Kurmis
2019. gada 22. novembrī 15:30
Tagad jau knapi budžets izgāja cauri EK!Tā kā sodi būs!Un mediķi būs tie,kas veidos budžetu?Nu tad lai aizsilniece iedod tos ekspertus,kuri viņai pateikuši,ka var atrast!Ja var atrast,tad ok,bet ja uztaisīs lielāku budžeta deficītu nekas labs nav gaidāms!Mums jau tagad ir lielāks deficīts kā Lietuvai un Igaunijai!Linkaits teica,ka ceļiem solīts 70 milj,iedeva 7 milj.
Svētais Naivums
2019. gada 22. novembrī 15:34
Nu lūk, prasiet tik vēl, vēl, vēl.... vairāk palielināt algas. Zagt nevajag, visu iestāvējušos padomisko hiearhiju un domāšanu mainīt vajag. Savādāk pie cilvēcīgas dzīves netiksim. Algas var palielināt līdz kosmosam, tas neko nemainīs.
Ilvars Mičs
2019. gada 22. novembrī 15:36
Kāpēc Latvijas Valsts nodzirdina pusaudžus, jauniešus, tautu un tad par budžeta līdzekļiem to ārstē. Kāpēc Latvijas veikalos alkohols (oficiāli - narkotika) ir veikalu pirmajās rindās un REDZAMĀKAJĀS rindās? Vai tad ārsti neredz, kas veido slimo rindu? Vai ne tie, kas sabojājuši savu veselību alkohola dēļ, vai tad ne alkohols padziļina katras slimības ārstēšanu? Ar naudu neatgūsi savu veselību? Žēl, ka mana Dzimtene uz ceļiem ir alkohola biznesa priekšā un ciešs visa zeme no šīs narkotikas... Ārsti, palīdziet alkoholu dabūt prom no veikalu pirmajām rindām un Jūsu darbs būs vieglāks, svētīgāks un rezultātiem labāks. Veiksmi darbā!
MP
2019. gada 22. novembrī 16:15
Nevajadzēja iztirgot valsti tik tālu, ka pašiem vairs nav ko pelnīt. Jebkurš normāls lielais mežu īpašnieks pats ar izzāģē savus kokus. Valsts mežu kokus izzāģē Latvijā pelnošākās privātā kompānija, gateris Kronospan Rīga, Kiprā reģistrēta, lihteinšteiniešiem piederošā, 2018. gadā nopelnīja un no valsts izveda 120 miljonus! Kopumā 2018. "investori" no valsts izveduši 1,8 miljardus! Raudam un strīdamies par drupačām, kas nokritušas lielā pīrāga ēdājam,
Dzintars Lielais
2019. gada 22. novembrī 16:31
Pats, vai tad Latvija nav neatkarīga? Tad kakoga hrena kaut kas ,kaut kur ir jāsaskaņo ar kolhoza priekšnieku
СТАЛКЕР
2019. gada 22. novembrī 16:32
Latvija - neatkarīga?
Svētais Naivums
2019. gada 22. novembrī 16:42
> СТАЛКЕР Šodien 16:32 Ej turpini, kā stūmējs esi neaizstājams, bet komentārus gan labāk nedrukā.
Tviter Šmiter
2019. gada 22. novembrī 17:00
Nesaprotu kāpēc saeimai un pārējiem ministriju klerkiem nauda atrodas bet šeit tiek no pirksta izzīsti visādi iemesli lai tikai nemaksātu ? Mediķiem kas ir kādi specveikali kur viss ir divreiz lētāks nekā pārējiem ? Var jau piekrist ka valstī naudas nav, bet mīlīši tad pārejam visi , pilnīgi visi, ieskaitot saeimu un tūkstošus ministriju klerku uz 700€ algu. Solidāri ar pārējiem. Un nebūs nekāda naida vai pretenziju.
Dzintars Lielais
2019. gada 22. novembrī 17:04
Nu lūk, prasiet tik vēl, vēl, vēl.... vairāk palielināt algas. Zagt nevajag, visu------------------------
Dzintars Lielais
2019. gada 22. novembrī 17:07
>Svētais Naivums:Nu lūk, prasiet tik vēl, vēl, vēl.... vairāk palielināt algas. Zagt nevajag, visu---------------------tad beidzot esi sapratis, ilgi, ilgi gan, bet galvenais, ka pielēca. Tagad izdomā , ko darīt ar zagļiem un viņu sazagto. Varbūt valstij nauda atradīsies mediķiem....
labais rabīns
2019. gada 22. novembrī 17:12
Pilnīgi nemākulīga atruna. Sviests. Vienkārši viņi saproti ka tad vajadzēs visiem celt algas. Bet deputātiņi, jūs taču esat slēguši tik daudz slimnīcu, simtiem skolu nu ir aizvērtas. Tagad meklējiet naudiņu!!!
anda berzina
2019. gada 22. novembrī 17:14
Vispirms jau jasak ar nelikumigi nopelnitajie miljoniem zaglu mafijas parstavjiem #Ministriem ,padotajiem ,deputatiem #kuri #It ka likumigi nopelnijusi sazagtos ,visadas aferas iegutonaudu# konfiscet ,atstajot tikai algu ko sanem ,kaut gan to ari vajadzetu samazinat uz pusi ,par tuksas mutes virinasanu nav ko maksat ,visiem algas 1,500eiro ar to pietiks,tad ari mazajai Latvijai naudas pietiks visam .Un par so 66 miljonus lielo sodu ,lai tacu nesmidina tautu ,varbut tie NEGELI cer so naudu iebazt sev kabatas ,tas gan varetu but tiesa,vai ne GENOCIDA VALDIBA.
labais rabīns
2019. gada 22. novembrī 17:14
Daudzās pilsētās būvē sporta halles, estrādes, koncertzāles, kautgan iedzīvotāji nespēj atļauties šādas izklaides. Tur miljoni aiziet ļoti ātri, un ļoti veikli tiek sameklēti.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi