Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
82 komentāri
Sakārtot:
Raimonds Briedis
2019. gada 22. novembrī 06:07
Mūsdienās laikam par katru sūdu vēršas televīzijā. Nabaga trauslās dvēselītes.
papajssss
2019. gada 22. novembrī 06:09
Esmu Latvietis- Patriots. Krievu valodu nezinu, bet pat man ir skaidrs ka ar šo nemitīgo naida kurināšanu, kas notiek skolās, universitātes, medijos - nekas labs nevar būt beigās. Man paziņa stāstīja, ka tika pazemota universitāte no profesora puses tikkai tāpēc ka viņai bija krievu akcents. Bērni, skolas tiek pazemoti tikkai tāpēc ka viņu vecāki ir ar slaviskam saknēm k gan viņi perfekti zin Latviešu valodu. Kad šis viss beigās bēdīgi beigsies tad visi būs svētie un brīnīsies kā gan tas varēja notikt....
cilveks444
2019. gada 22. novembrī 06:14
LTV7 raidījums “4 studija” apskatīja faktu, ka Latvijas skolās, kā varam noprast, ar Izglītības ministrijas tiešu akceptu, ļoti iespējams, tiek pausta naida runa. Runa ir par Gunara Jankovska grāmatas “Sōla” fragmentu, kurā pazemojošā veidā runāts par krieviem. Skaidrs, ka rakstniekiem katram ir savs personīgais skatījums uz dzīvi, savs redzējums, kurš veidojies no dzīves pieredzes, apstākļiem un paša rakstnieka rakstura iezīmēm. Tas, ka ir tāda grāmata “Sōla”, kurā pausts neglaimojošs viedoklis par krieviem, nav nekas ārkārtējs. Tāpat, kā nav nekas ārkārtējs, ka ir Garlība Merķeļa grāmata “Latvieši”, kurā pausts klaji kritisks redzējums par latviešiem. Pat nicinošs savā ziņā. Ārkārtējs ir fakts, ka Latvijas Izglītības ministrija akceptē šādas grāmatas “Sōla” iekļaušanu, kā var saprast, lasāmās literatūras sastāvā. Tas fragments, kurš ir no grāmatas un ir iztirzāts LTV7 raidījumā “4 studija”, ņemot vērā skolēnu nenobriedušo psihi, manuprāt, ir naidu kurinošs. Pat dzīvi pieredzējušiem cilvēkiem šis fragments izraisīs mazākā mērā vismaz mulsumu. Ja tas pēc LTV7 žurnālistu domām nav naidu kurinošs, kā tas izskanēja raidījuma beigās, tad jājautā, kas ir naidu kurinošs? Viena lieta, ka šādu grāmatu, kurā ir zināma rakstura saturs, lasa pieauguši cilvēki, kam ir jau izveidojusies noturība pret agresiju un naidu, cita lieta, kad to liek darīt jauniešiem. Kuru vecāki pamatoti ir neizpratnē. Šī situācija liek jautāt, kam ir izdevīgi pazemot krievus Latvijā? Kāpēc tas notiek ar Izglītības ministrijas akceptu? Vērojot politikas norises, zem kurām pakļūst arī Latvijas Izglītības ministrija, man, šķiet, ka tas izdevīgs tiem, kas nevēlas, lai Latvijas sabiedrība būtu vienota un spētu roku rokā darboties Latvijas valsts labā.
papajssss
2019. gada 22. novembrī 06:32
MikeKoglin kas tev skaitās Latvietis? Došu piemēru sportists teiksim vārda Sergejs ir Latvijai izcīnījis medaļu un nesis Latvijas vārdu pasaulē, vins zin Latviešu valodu perfekti, bet viņu apsaukā par okupantu, par to ka viņš nav Latvietis tev tas liekas ok? Cik tādu okupantu skaitās Latvijā+pieskaiti viņu bērnus jo arī viņi skaitās okupanti kopā kādi 70% no kopējā skaita? Sajūta tāda ka Latvijā Latvietis skaitās tad kad 10 paaudzes latvietis ar latvieti precējusies.
papajssss
2019. gada 22. novembrī 06:57
MikeKoglin - - tad jau Sergejs Zoltoks arī bija okupants, Scerbatiks, Aleksandrs Samailovs, arī ir okupants, Prokopčuka arī ir okupante, Ostapenko ari???? 70% Latvija dzīvojošo ir okupanti?
papajssss
2019. gada 22. novembrī 06:58
MikeKoglin - - tad jau Sergejs Zoltoks arī bija okupants, Scerbatiks, Aleksandrs Samailovs, arī ir okupants, Prokopčuka arī ir okupante, Ostapenko ari???? 70% Latvija dzīvojošo ir okupanti?
MikeKoglin
2019. gada 22. novembrī 06:59
Papajsss...tas nav rādītājs..iet runa par sāpi kādu ir nodarijyši krievi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 22. novembrī 07:09
MikeKoglin - ja tu dzīvē uzvedies reāli tā kā aprakstīji,tad tu pilnīgi noteikti esi indivīds ar psihiskām novirzēm no normas,bet domaju,ka tāds drosmīgs un varens tu esi tikai slēpjoties aiz datora ekrāna.Kā rāda pieredze,sadzīvē tādi kā tu,esat varoņi tikai aiz žoga,klātienē esi iztapīgi pakalpiņi,kas runās arī mazambikiešu valodā,tikai lai izkalpotos
Raimonds Briedis
2019. gada 22. novembrī 07:16
Dirsler, kāpec Tu Latviešus par nacistiem sauc? Kautkā saknes ar to galu mums nav. Gribu dzirdēt tavu interpetāciju.
Raimonds Briedis
2019. gada 22. novembrī 07:16
Un vell kas,varbūt man publiksi tavu adresi izlikt lai ikviens var aiziet aprunāties ar Tevi.
MikeKoglin
2019. gada 22. novembrī 07:17
Beerfukendrinkenam😃😃😃puika tu..
Marite Jansone
2019. gada 22. novembrī 07:17
Ja latviešu valodas skolotājas mērķis ir, lai šie jaunieši vairs nekad neķeras pie latviešu daiļdarbiem, tad viņas rīcība ir īstā. Viņa neminēja, ka būtu skaidrojusi kontekstu, lai gan ar to vajadzēja sākt šādu darbu apskatot. Tajā raidījumā piedalījās arī Elita Veidemane, un pat viņa, lai gan plaši plazīstama ar savu nacionālistisko nostāju, sacīja, ka tā ir muļķība no skolotājas puses (ne tieši tādiem vārdiem, bet doma tā pati).
Onslows
2019. gada 22. novembrī 07:24
tas tik pierāda to, ka ar šauro pierīti un dvēselīti ir jāmācās Latviešu skolās!
Dzintars Lielais
2019. gada 22. novembrī 07:26
Visi runāja par krievu integrāciju Latvijā . Tagad vairs nav nekādu runu par to . Notiek visatklātākā tautu šķelšana. Šādi raksti ir tendēti to veicināt. Izdevīgi protams tas ir tikai vienam saimniekam, tam kurš latviešiem dirsā iespraudis savu zvaigžņoto karogu....
Dzintars Lielais
2019. gada 22. novembrī 07:31
>Raimonds Briedis; nāksies tev tomēr piekrist , ka liela daļa latviešu ir nacisti un nāksies ar to kaut ko darīt. Toties ja gribi ar kādu satikties ieliec savu adresi un tevi apciemos.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi