Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Eriks Ziders
2019. gada 13. novembrī 23:20
Amerikanju izdzimtenis. Latvieshu tautas iznicinatajs
Ilvars Mičs
2019. gada 13. novembrī 23:40
Atbalstu projektu, ka šī saeima ir jāatlaiž. Sev pielika algas, savam interešu klubiņam - partijām arī iedeva, bet tos, kam solīja, piemānīja un sameloja. Esmu pārliecināts, ka Kārlis Ulmanis arī viņus atlaistus ar tīru sirdsapziņu un 100%parastās tautas atbalstu, jo šīs saeimas sēdētāji nav iemācījušie Kārļa Ulmaņa izdzīvoto standart valstsvīram: Kādi ļaudis mums ir vajadzīgi? Ļaudis nenopērkami. Ļaudis stingri pret bagātības kārdinājumiem. Ļaudis godīgi kā mazās, tā lielās lietās. Ļaudis, kuru centieni sniedzas pāri pašlabuma meklēšanas robežām. Ļaudis vīrišķīgi darbā, nenogurstoši nesekmēs. Ļaudis, kurus nevada divējādas tikumības- viena privātā dzīvē, otra atklātā dzīvē. Ļaudis pilsoņi, kuriem sabiedrības labums augstāk par pašu interesēm stāv. Ļaudis atturīgi, tas ir ļaudis, kuri savus ceļus neloka šolaiku Baala - alkohola priekšā. Īsiem vārdiem sakot - mums vairāk vajadzīgi ļaudis, nekā statūti un instrukcijas.
raimo ciekuris
2019. gada 13. novembrī 23:45
Saeimas sēdē Kariņš ilgi sēdēja un nereaģēja ne uz vienu viņam uzdoto jautaājumu un tad pēkšņi, izdzirdējis pazīstamu vārdu "aitas" , šis metās uz tribīnes un iesaistījās debatēs, bet to, ka debates ir par bezdarbnieku pabalstu apcirpšanu, šis ASV lingvists nesaprata.
MP
2019. gada 13. novembrī 23:50
Es ManaBals.lv iesniedzu iniciatīvu, ka no valstij piederošiem mežiem, ko apsaimnieko a/s Latvijas valsts meži, iegūtie līdzekļi paliek tiem novadiem, no kuriem iegūst koksni, jo, to kopsumma 2018. gadā bija lielāka (109,8 miljoni peļņa pēc nodokļu nomaksas, pluss 48 miljoni administrācijas izdevumi Rīgā), nekā valsts "subsīdijās" (127 miljoni) atmet reģionu novadiem. Bet manu iniciatīvu pat neuzskatīja par publicēšanas vērtu, "eksperti" noraidīja. Nu neraudi nu krokodila asaras, tev, Kariņ, ir vesels raksts, man, komentārs, kamēr nedzēsīs...
MP
2019. gada 13. novembrī 23:56
Un joprojām rakstam labajā pusē redzams, ka Latvijas problēma Nr.1 ir kādas ielenes stāsts!!!
Ainars Broks
2019. gada 14. novembrī 06:25
Gobzems,saskaņa,lembergisti tik tiešām ir Auni tur nevar nepiekrist.
bigdormouse
2019. gada 14. novembrī 08:24
Šo saka kadrs, kurš pa partijām krietnu laiku muļļājies!? Tad jau viegli tēlot izbrīnu par lietām, kurām būtu labi pazīstamām. Tiesa gan, ir jau jāpabrīnās par tādu deputātu jezgu ap likumiem, kurus pēc tam paši pieņēmēji var mierīgi neievērot. Bet kopumā viss ir kār'tibā un perfekti atbilst partiju varas sistēmas bardakam.
Ainars Vīndedzis
2019. gada 14. novembrī 10:06
Kariņs ir normāls "kekss",biju par viņu sliktākās domās,bet 5 partijas saturēt kopā ar nav viegli,kad katrs deķi velk uz savu pusi!
Melānija
2019. gada 14. novembrī 11:28
AINĀRA kungs,pilnīgi Jums piekrītu,nu nav viegli Kariņam savaldīt tos 5 partiju aaunus,vņi jau katrs to ''deķīti'' rauj uz savu pusi,viņi jau valstiski nemaz nedomā.Nekad nesapratīšu,kā izglītoti,it kāa normāli cilvēki,nesaprot,ka ir jāsakārto veselības nozare,un tad pamazām arī citas,ka nav jēgas vienam iedot pa piciņai,otram,pašiem savām partijām,nu tad arī nekādi rezultāti nebūs,un tā visas valdības ir strādājušas gandrīz 3o gadus,tā laikam ir mūsu politiķu vājā puse- budžets.Ne par velti savulaik Ulmanis to partiju bardaaku likvidēja-atlaida.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi