Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
14. novembrī 06:11
Psc vienkārši..un mediķiem,skolotājiem nauda neatradās,bet te kkādam atvēlēja pussļimonu,bravo...nez cik ilgi ,viss tā te lv notiks??
JĀZEPS DŽEDAJS
14. novembrī 06:42
HHHHHmmm Jā varbūt var remontēt Bet ne par tādām izmaksām Tas ir tīrs un labs pierakstījums tātad BLĒDĪŠANĀS Firmas īpašnieki saņems naudu Strādnieki nesaņems lielāku algu Un materiāli nebūs dārgākie Vienalga ar materiāliem taisa ekonomiju....Tas ir pierādījums vēl tam ka LATVIJĀ kā valstī NAUDU naudu izlieto nepareizi LATVIJĀ naudu visādos veidos atsūknē ar blēdībām pierakstījumiem Dzīvo ar plašu vērienu..LATVIJĀ ir ļoti daudz NEVAJADZĪGU valsts veidojumu struktūru VISĀDS AĢENTŪRAS PADOMES VALDES U.C veidojumi Un zelta bedre ir VALSTS IEPIRKUMI kur ir pierakstījumi un blēdīšanās
Svētais Naivums
14. novembrī 07:16
> MikeKoglin Šodien 06:11Diez kurš tad ir vainīgs ka padomijāpat valdības dāčas cēla pilnīgus brāķus? Cik zinu skolotājiem vajagot 60 miljonus, ārstiem 120 miljonus. Kuram mediķim vai skolotājam tad tu to algu palielināsi par 449 099 eiro? Bez tam, ja valstij ir prezidents, tad viņam ir jāmitinās pienācīgā namā , nevis betona kastē.
Lolita L.
14. novembrī 07:35
Pats bēdīgākais jau ir tas,ka neredz ne gala ne malas šīm blēdībām! Rullē tik uz priekšu,jo neviens īsti nekontrolē un neviens par to neatbild!
Stepesvilks
14. novembrī 07:41
Delta construction un VNĪ... Tāda sajūta, ka burtiski pirms dažām dienām šos abus nosaukumus lasīju sakarā ar VNĪ kūrēto Finmina ēkas remontu, kur kāds strādnieks nogāzās no jumta.
Jānis Kaplers
14. novembrī 07:59
Kas vainas vecajai ēkai? Levitam par prastu . Nez kādā greznībā ir dzīvojis līdz šim.
Arvidas Sabonis
14. novembrī 08:01
Par pusmiljonu varēja nopirkt citu Joski un izmitināt neremontētā rezidencē. Vai vēl labāk būtu ziedot to naudu Palestīnai, kas visu laiku cieš no šī izstrādājuma tautiešu okupācijas!
EjTakTu
14. novembrī 08:01
Treknie gadi atkal klāt? Viena pamuļķa iegribām tērēs pusi citrona, pārējiem tik skābs ģīmis...
Dzintars Lielais
14. novembrī 08:08
ASV ir štats Montana, pēc platības direiz lielāks nekā Latvijā ar tādu pašu iedzīvotāju skaitu. Tur ir tikai viens gubernators ar savu komandu, apmēram kā viena vidējā Latvijas pašvaldība. Toties Latvijā ir prezidents, valdība, ministrijas , Saeima un tūkstošiem klerku. Amerikāņism tāpēc arī vidējā alga ir normāla.
Aija Rumba
14. novembrī 09:19
Mūsu valsts elite pavisam pazaudējusi kaunu!Triekt pie velna šitos parazītus!
Alida Djatlika
14. novembrī 09:33
Bet jūs, tie asie komentētāji, gribat lai prezidents dzīvo sapuvušā, nolaistā būdā? Pie mums taču brauc viesi no citā valstīm un vai nebūtu drausmīgi, ka ienāktu pie prezidenta, kurš dzīvo nolaistā mājā? Un pusmiljons, no tā, ko nozaga Rīgai Ušakovs un visi citi daudzie zagļi, ir tikai pupu mizas.
Inese Orinska
14. novembrī 09:46
Adresēs Ķibilds, šķiet, stāstīja, ka Zatlera laikā jau remontēja par astronomisku summu....
EjTakTu
14. novembrī 10:04
Zatlera laikā remonts izmaksāja 1 196 000 latus. Ērikos pārrēķiniet paši. Vējonis tur nedzīvoja, bet ēka apsaimniekota bija visu laiku. Kas tāds par pusmiljonu pēkšņi noticis?
Ainars Vīndedzis
14. novembrī 10:11
Es atbalstu Levitu,bet šis ir par traku.Tur noteikti kopā nekas nebrūk,jo ja brūk,tad jājauc nost un viss!
Anderss Beverens
14. novembrī 10:17
Jaunais energoefektivitātes projektu mērs: 1 levits = 50 gadi. Ieguldījums 500 t.EUR, lai gadā ietaupītu 10 tūkst. EUR

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi