Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
janiss perkons
2019. gada 13. novembrī 06:25
ja nebūtu pārdevis, tagad varētu paklusēt
labais rabīns
2019. gada 13. novembrī 06:48
Tv neskatos, jo televīzija ir kļuvusi diezgan glupa mūsdienās. Tās ir sviras ar kurām kontrolēt un ietekmēt sabiedrisko domu kādam konkrētam politiskam spēkam. Tv neveiciena inteliģences izaugsmi.
Jānis Rožkalns
2019. gada 13. novembrī 08:17
Mediji jau 85 gadus izvaro latviešu dvēseles. Tagad viscītīgāk to veic pats Ēķa kungs, TV24 personīgi uzaicinādams perversiju pārņemto, zilo žurnālistu. Acīmredzot, Ēķa kungs, par kaut ko dziļi aizvainots, pūlas atmaksāt latviešiem, veicinot to iznīkšanu, kā tautu. Jo bez tikumības, vēl neviena nācija nav varējusi izdzīvot. --- Ģenerālis Pēteris Radziņš (pie Pils sienas viņam atklāta piemiņas plāksne): „Tēvijas mīlestība ir vislielākā sakarā ar vispārējo tikumību un reliģiju. Ja tikumība sāk krist tautā un ģimenē, tad tiek nicināta arī tēvijas mīlestība. Ja cilvēkam nav nekā svēta un dārga, tad, zināms, arī sava tēvija, sava tauta nebūs tādam cilvēkam svēta un dārga, un viņš neko neupurēs savas tautas labā, kā varbūt tikai skaistas runas un skaļus izteicienus.” ---
MP
2019. gada 13. novembrī 08:17
Alkatība dara savu, Ēķim protams, kā žēl par sava radītā TV kanāla likvidāciju, bet kā jau viņš teica, tie cilvēki jau nekur nepazudīs. Bet novadu reforma ir pašu alkatīgo bāleliņu projekts. Un tie cilvēki, kas reformas rezultātā pametīs reģionus, viņus pametīs uz visiem laikiem. Un nejau uz Rīgu lai strādātu Maksimā par pārdevējiem viņi dosies.
MP
2019. gada 13. novembrī 09:27
Mēdijiem ir savs lobijs un iespējas skaļi kladzināt un aizstāvēt savas intereses, 20 cilvēki zaudēšot darbu!! Vo, Latvijas mēroga problēma! Tajā pašā laikā paši bez sirdsapziņas pārmetumiem paņem Pūces pasniegtos 30 "Jūdas" sudraba grašus, lauku novadu likvidēšanas reklamēšanai. Kaut šajā portālā jau cik dienas ziņa Nr.1. ir prostitūtas dzīvesstāsts, bet valsts plāni aizklapēt lielāko daļu no Latvijas vidusskolām kaut kur pa vidu. Neizskatās, ka Latvijas žurnālisti būtu trauksmes cēlāji un sabiedrības informatori, bet gan valsts iekārtas propogandas mašīnas sastāvdaļa. Piemēram, valsts tagad tērē daudzos miljonus dzimstības veicināšanai, kur tad ir rezultāts, kur ir tie bērni, ja skolas jāslēdz? Maza statistikas uzskaite - manā lauku daudzzīvokļu mājā ir 12 dzīvokļi, apdzīvoti 7, no tiem 5os pensionāri vai pirmspensijas vecuma. Mājas iedzīvotājiem visā dzīvē dzimušo bērnu skaits - 3 + 3 + 3 + 3+ 2 + 3 + 0(šis vēl gana jauns, viss vēl priekšā). Reāli uz vietas mājā dzīvojošie un skolas vecuma bērni - 3. Kur pārējie? Visi izklīduši pa pasauli, daļa ārzemēs, daļa pa pilsētām. Ar to gribu teikt, ka laukos bērni dzimst, bet pēc tam 90% aizbrauc un nākošās paaudzes vairs nav, kam varētu bērnu būt. Un valsts arguments, ka laukos nav darbs, nav nauda ir valsts pārvaldes sekas. Valsts ar a/s Latvijas valsts meži starpniecību no reģioniem izved vairāk naudas, nekā atmet atpakaļ "subsīdijās". 2018. gadā lauksaimniecības produkcijas eksports - 2,4 miljardi, kokrūpniecības eksports - 2,4 miljardi, bet kur tā nauda palikusi? Es atgriezos no ārzemēm (nevis savācu visu ģimeni uz turieni) tikai tāpēc, ka manai sievai patika darbs skolā, bet cik ilgi tas tur būs? Tajā pašā likvidējamo vidusskolu kategorijā strādā! Ko valsts grib, lai viņa visus savus "papīrus" - maģistrs, sertifikāti, kursi, semināri un diplomi kopā ar CV tagad iesniedz Maximai? Visticamākais Pūces novadu likvidācijas/reformas iznākums būs, ka šajā mājā nebūs neviens bērns. Tas, ka novadā nebūs neviena lauku pamatskola, jau ir zināms, to likvidācijas grafiks sastādīts, vidusskola pārtaps par pamatskolu. Nezināmais palicis, kuras valsts godu mani bērni aizstāvēs mācību olimpiādēs un sporta sacensībās.
Kaspars Poišs
2019. gada 13. novembrī 14:12
Pārdevi arzemniekiem, tagad nav ko gudroties!
Ainars Apsitis
2019. gada 13. novembrī 20:04
Andrej, esi iistais , kas tagad saliidzinaas normaalas smukas, veseliigas sievietes, kas speejiigas izneesaat un dzeemdeet peecnaaceejus, ar savu muzhdien izspuurusho pauri, kursh pats notirgoja visu ... kaadas afeeras tik nav zinaamas! MUTI CIET un labaak pats reaali izneesaa, izlolo un piedzemdee kaut vienu beernu!
Ainars Apsitis
2019. gada 13. novembrī 20:09
Principaa, draudzinj, pats paardevi savu ,,BEERNU,,! Ko tagag citus vaino un raudi?
MP
2019. gada 13. novembrī 22:46
Ēķi, tev pašam nav viedoklis vairāk par sekretāres sarakstīto? Tev SAVI pauti nav?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi