Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 5. novembrī 20:09
Atkal atpakaļ nākotnē. Kā ir apnikuši šitie meļi un ūdens lējēji....
Gunārs Lapiņš
2019. gada 5. novembrī 20:30
Cik pamatskolas klases beidzis Egils ? Mums vidusskolēni zina daudz, daudz vairāk par Eiropā un pat Dienvidamerikas džungļos esošo medicīnas aprūpi no valsts dienesta mediķiem. Spriedelētāju atalgojums pie mums ir pavisam aplams, reāli strādājošie nesaņem pat 1/5 nopelnītās apmaksas, bet spriedelētāji saņem 4/5 no strādājošo nopelnītā. Rosināt vajag "sēdētāju" skaita un viņu atalgojuma samazināšanu.
Ainars Vīndedzis
2019. gada 5. novembrī 20:38
Prezidentam vajadzētu aicināt arī ārstus nepiesegt vienam otru pacientu nāves gadījumos,kad viņi ir noziegušies!Un beidzot beigt pieņemt naudu un bargi sodīt!Policisti vairs kukuļus neņem,lai gan viņiem līdz ārstu patiesai algai augt un augt!
aivo davidson
2019. gada 5. novembrī 21:51
Nu tauta jau zina, ja apstraktie vārdi "apņemties", "rosināt" reāli neko nenozīmē. Pat ja apnemsies un rosinās, garantiju jau nav.
jabis
2019. gada 6. novembrī 08:25
tad šitā būtu latviešu valsts prezidenta jaunākā izpausme, tas vispār ir viņa darbs? Vai arī viņa 3 milj eur komandas darbs? iNeta komentētāju līmenis - veicas tiem latviešiem , ka šiem tāds prezidents - īsts savējais.
Svētais Naivums
2019. gada 6. novembrī 12:25
> Dzintars Lielais Vakar 20:09 Tādi ūdens lējēji, kā tu, zili - varavīkšnienais ļielaisa, jau labi sen ir apnikuši. Turklāt man ir tāda doma, ka esi kāds no "Kas Jaunsa" redakcijas. Jūsējie kaut kā, nezin kāpēc, uzrodās tieši tad, kad tiek ierakstīti redakcijai nevēlami komentāri.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi