Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
49 komentāri
Sakārtot:
Onslows
15. oktobrī 19:04
Būs vēl viens iemesls nemaksāt nodokļus! Naudas nav, tad kapēc nav progresīvā nodokļa?
Beerdrinkers Von Kowelenz
15. oktobrī 19:11
Citiem vārdiem sakot,cilveki kas daudz pelnīja un maksāja lielus nodokļus,tagad tiek sodīti par to......Welcom to Latvia
labais rabīns
15. oktobrī 19:16
Var redzēt ka salmi galvā, varbūt kautkas cits, Bet noteikti ne smadzenes šai sievietei. Ja veic nodokļu kāpināšanu tad noteikti ne uzreiz un ne ar šādu lēcienu. No 20 uz 25, no 25 uz 35 un vairāku gadu garumā. Tikpat labi šo precedentu ņems par piemēru un uztaisīt ienākuma nodokļa lēcienu par 50%, no redz precedents taču jau ir bijis. Ātrāk lūdzu nomainiet šo vājprātu!!!!
MikeKoglin
15. oktobrī 19:24
Interesanti,kādas ir lielas pensijas???Cipars kāds?Bļeģ ,es neko vairs nesaprotu. !!!!
Dzintars Valciņš
15. oktobrī 19:26
Kārtējās absurdās idejas! Viens visu mūžu saņēmis algu konvertā un tagad nav pensijas, cita visu mūžu maksājis nodokļus un saņem lielāku pensiju, bet tagad ideja to samazināt, lai konvertā saņēmējam būtu lielāka pensija!
Beerdrinkers Von Kowelenz
15. oktobrī 19:28
MikeKoglin - Liela pensija ir par 1 eiro lielaka par minimalo pensiju
Inga Strause
15. oktobrī 19:29
63 EUR pensiju saņem bomži un tie kas negrib strādāt. Laukos nav darba, bet ja jāatrod kādu, kas palīdz saimniecībā, tad neviens negrib strādāt! Pieraduši slinkot! Tas ir netaisni pret cilvēkiem, kas strādā smagi uz deguna krizdami un tagad grib no viņu pensijas paņemt 50 % nodokli. Netaisni!
Edzus Zvejnieks
15. oktobrī 19:34
Dažiem ap 1996.gadu jau pietika ar dažu mēnesu iemaksām, lai saņemtu tūktošus.Vienam valsts bankas prezidentam tai laikā alga bija 18 000 mēnesī, kas mūsdienās pat liekas fantastiska, piebildīsīm , ka tā banka toreiz stradaja ar zaudējumiem.Bet būtu interesanti, pensijām nodoklis 50%, bet algām daudz mazāks, prātiņ nāc mājās.
Juris Millers
15. oktobrī 19:35
Ingai , no tiem kuri rukājuši uz deguna krizdami , neviens neko netaisās ņemt , jo , tiem jau ari nav penzijas ar 4 cipariem ja tu esi lembes meita , tad jau tas maina lietas būtību
MikeKoglin
15. oktobrī 19:36
Beerdrinkers Von Kowelenz-Ā..sapratu,tad jau liela ..jā.
Andris Saulite
15. oktobrī 19:38
Pensija - tā ir apdrošināšana, to pēc loģikas vispār ar nodokļiem aplikt nevar. Ja tas ir cilvēka kapitāls, tad jau to varētu, piemēram, mantot.
Arturs Berzins
15. oktobrī 19:42
Tas butu pareizi ,daudzi stradaja PSRS laikos un sanem zem 200 eiro ar 35 -45 g.staazu .Mainijas nepartraukti valuta rublis tad lats un tad Latvijas rublis un tad eiro ,bet naudas veertiba mainijas ,man kaiminos ari kaiminiene sanem 213 eiro ar visu oktobra indeksaciju ,bet darba stazs ir 45 gadi ,vina teica ,mans darbs nav novertets ,kaut gan stradajusi apavu fabrikaa pie konveijera no zvana lidz zvanam ,tapec bagatniekiem ,kas atsez tagad iestadees un sanem 3000-15000eiro ar progresivo nodokli .ari bagatie pensionari var maksat ,jo godigi jau nav nopelnitas taas pensijas butu jauztur sos pensionarus pec cilveciskaa faktora
Tviter Šmiter
15. oktobrī 19:42
Smieklīgi komentāri. Nu kurš no jums komentētājiem pensijā saņem tūkstošus mēnesī ? Neviens. Nu tad ko jūs te stresojat ?! Atslābstiet ! Un neviens te nekādus nodokļus lielajām pensijām jebkurā gadījumā piemērot neļaus. Drīzāk tas notiks ar mazajām pensijām. 😃
Nikola Gulbe
15. oktobrī 19:55
Tā ir, kad kaza par dārznieci...viņas stulbumam laikam nav robežu.
Cilvēks ar suni
15. oktobrī 20:00
OK! Gribi lielu, "godīgu" pensiju maksā privātos pensiju fondos un tad saņem kaut 50 000 eiro pensiju mēnesī, bet saņemot pensiju no VSSA, maksimālā pensija nedrīkstētu būt 20 reizes lielāka par LV Valsts sociālās apdrošināšanas minimālo pensiju. Tagad kāds pilsonis piem. Xērziņš saņem n - tos tūkstošus un jau sen ir pārtērējis savas veiktās iemaksas. Tagad tādiem Xērziņiem virs 20 minimālām pensijām atlikušo summu vajadzētu aplikt ar 50 % nodokli.Mēs taču cīnāmies par sociālo taisnīgumu un atšķirību samazināšanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi