Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
122 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
13. oktobrī 23:06
Mārīt, kāpēc Tev saviem bērniem un mazbērniem kaut kas kaut kur jāsūta ? Kāpēc tu viņus vienkārši neatved dzīvot pie sevis uz Angliju ?!!
Rihards Osis
13. oktobrī 23:06
LV uzdarbojas ar visu ES prieksgala. Varbut jaatsakas no LV pases lai sitie pidari negrabstitos kur nevajag ??
Rihards Osis
13. oktobrī 23:07
LAtvija ar visu ES prieksgala uzdarbojas.. Varbut vispar jaatsakas no sis LV pilsonibas, baz degunu ieksa cik var. suda busana
Nazars
13. oktobrī 23:12
Ļoti labi! Lai VID piežmiedz tos emigrantus -neandertāliešus!
Tviter Šmiter
13. oktobrī 23:20
Latvijas veiksmes stāsts. Ome no Anglijas Latvijā dzīvojošiem mazbērniem sūta pamperu pakas.... Nu ja, te taču bērnu pabalsts ir 11€...
Jose Alvarez
13. oktobrī 23:31
Bla, bla, bla... un ko tagad darīt, dēļ šiem dažiem darboņiem ieviest īpašus noteikumus, vai kā? Sauszemes pārvadātāji piegādā pa ceļam salauztas mantas, kvītis par samaksu neizsniedz, utt. Un labi vien būs, aizklapēs un miers!
Rihards Osis
13. oktobrī 23:46
Nazar, tu tak esi viens Latviesu cirvis, ja vispar pats esi Latvietis. SPlauj un nedoma ko raksti.
Rihards Osis
13. oktobrī 23:49
Pec iespejas vairak iekaset naudu VID. Kamer te dazi aizstev Korumpeto valsti/vid, ka liekas viss kartiba, nekad navi izbraukusi no valsts un tik nodirs tos cilvekus kuri strada arzemes un suta piki uz Latviju, lai tik palidzetu savam gimenem:))
Andrew Collins
13. oktobrī 23:50
Draugi, mēs dzīvojam debīlā valstī, kur 100 pautiem apmaksā dzīvokļus, degvielu, komandējumus pa nenormāliem cipariem un vēl saņem algas, ko normāls cilvēks nevar saņemt, bet vēl vajag kāst naudu no UK. Es šokā, goda vārds. Es vēl saprastu, ja tajā VID strādātu izglītoti cilvēki, bet vieni pensionāri un kam vispār nav sajēgas, ko viņi dara. Nu piedāvājums sūtīt savas dāvanas caur tiem, kas brauc ar mašīnu, bet cik tas ir droši. Žēl, ka mēs dzīvojām tik labā ģeogrāfiskā vietā un tik foršā nācijā, bet tik debīla valdība un sistēma.
Andris Latvers
14. oktobrī 00:00
Ironiski, bet daudzi latvieši, lai pasargātos no citiem latviešiem, kuri arī vēlējās atrast darbu Lielbritānijā, tieši balsoja par breksitu. Karma neguļ.
Vitto
14. oktobrī 00:18
Pilnīgi nejēdziga braukšana.Publicējiet visu info portālos,tāpat ziņas lasa lielākā daļa.
Herberts Erbs
14. oktobrī 00:54
Lai tacu perk Vacija, tur autinbiksites ir vel letakas neka UK
Lerry Mulen.Jr
14. oktobrī 00:59
Muahhaaa. Patīk skatīties, kā tie ar intelektu neizkropļotie viepļi atkal ir ieberzušies. Muļķis pat baznīcā dabūs pērienu.
aivo davidson
14. oktobrī 01:05
Latvijā nodokļi ir svarīgāki par pašu tautu, valdība nedarubī, ka nebūs tautas nebūs valsts
Lerry Mulen.Jr
14. oktobrī 01:11
Palasīju komentarus. Tiem kas tankā. Kāds sakars Latvijas nodokļiem ar to, ka Briti izdomāja izstāties no EU? Pie ka tieši ir vainīga Latvijas valdība, kuru ievēl paši pilsoņi, attiecībā uz Brexit?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi