Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Aivars
2019. gada 11. oktobrī 06:40
Nabagus ari telot nevajag bet vai tad tiesam nekas letaks nebija pieejams?Kapec tracinat cilvekus! Ja jau tik loti gribas izmeginat Karaliskus apartamentus varbut var savu naudinu pateret nav jau nekada nabadze....
Brrr
2019. gada 11. oktobrī 07:19
Par karalieni iedomājusies būt - čangaļu MAITA!!!
Sēņu Vecis
2019. gada 11. oktobrī 07:30
Dzīntars Lēlais ----- Lāpoti vēl nav tikuši vaļā no padomju laiku mazvērtības kompleksa, nu gribās parādīt , ka mēs jau esam aristokrāti. Kādi aristokrāti, prasti zōwietiskie kolchoznieki.
Kristaps
2019. gada 11. oktobrī 07:37
pisiens arī bija vai nē , ja nē ko tad tik liela gulta ? :o
Tviter Šmiter
2019. gada 11. oktobrī 07:42
Uz turieni brauca vesela delegācija, Vinķele tur piesitās viņiem klāt pēdējā brīdī. Ar Kariņa akceptu. Vai tiešām mūsu velesības sistēmā viss kārtībā, ka var atļauties vizināties pa pasauli darba laikā ?
Lerry Mulen.Jr
2019. gada 11. oktobrī 08:32
Skaidrs, ka lielākā daļa no komentētājiem Ņujorku ir redzējuši tikai TV un domā, ka 1200eur ir milzu bagātības. Ņujorkā arī viena nakts UN sesijas laikā var maksāt 2500eur. Tā tas ir.
Gints Kalns
2019. gada 11. oktobrī 08:42
Nez, kurš tik strauji noreaģēja un iečukstēja, ka iepriekšējo infu par summas atbilstību precīzi visām dienām, ko minētā persona pavadīs Ņujorkā, vajag noapaļot tā, lai bauri norij un nesatraucas?
Kurmis Kurmis
2019. gada 11. oktobrī 08:51
Neesmu viņas fans,nu itin nemaz,BET tas tikai vēl trūka,lai ministre dzīvotu hostelī!Jā,piekrītu ,ka nesmuki izskatās,bet priekš ASV tā nav nekāda milzīgā summa!Otrkārt,arī Rīgā un Jūrmalā viesnīcu cenas "uzlec"ja ir kāds pasākums!Tagad jau novembri Rigā viesnīca maksā 60-100 eiro par nakti!Un nav nekāds skats ne uz Manhetenu,ne debeskrāpjiem!
Kurmis Kurmis
2019. gada 11. oktobrī 08:56
Lielajam dzintaram ivanam!Ko tu gānies visos rakstos un aprej Latviju un latviešus???Ja man kaut kur riebtos dzīvot un man blakus esošie būtu orangutāni es taču laistos lapās ,ka papēži zib!:) Es ne mirkli nedzīvotu sūdu bedrē kā tu sauc LV!Bet kā jau kremļa krancim,tev ir uzdevums riet VISOS RAKSTOS UN PAR JEBKURU TĒMU TIKAI negatīvo!Visi vatņiki gaudo,ka slikti,bet prom nelasās,tātad nemaz tik slikti te nav -vai ne ivanuška?:)
Ilze Leišavniece
2019. gada 11. oktobrī 09:26
Kāpēc jādodas tik tālu uz konferenci,ja medicīna pie mums slīgst arvien zemāk un zemāk.Pie tam nav nekādu ilūziju un cerību,ka tā tuvāko 20 gadu laikā uzlabosies.Ārstēties varēs tikai tie,kam ir nauda,pārējie nav ''cilvēki'',tikai objekts no kā iekasēt visiespējamākos nodokļus.Saprotu,ka pēc tādas konferences Latvijas veselības sistēmā kaut kas uzlabotos.Šobrīd tā ir nodokļu maksātāju nelietderīgi izmesta nauda par kuru labāk būtu kādai slimnīcai iegādājušies jaunu aparatūru.
Valdis Kalnozols
2019. gada 11. oktobrī 09:35
Latvijas tauta! Latviju skalda un valda! 13. Saeima ir sadalīta daudzās kašķīgās politiskās partijās. Izpildvaru pārņēmuši ārējo spēku emisāri, partiju kriminālvajāti sponsori. LR ministru prezidents ir zvērējis būt lojāls citai valstij. Veselības ministre apmācīta speciālā ārzemju politiskā skolā. Daudzi ministri diletanti, labi ja pēc gada sapratīs, kas notiek viņu pārraudzītās ministrijās. Vairāk kā puse no 13.Saeimas deputātiem tikai pēc gada sapratīs savas tiesības un pienākumus, Saeimas darba specifiku un lietu kārtību. Atmodas organizatoru radītā sistēma - izpildvaras sajaukšana ar politisko lēmējvaru, valsti novedusi pie 10 miljardu eiro valsts parāda, veicinājis, ka vairāk kā 370 000 iedzīvotāju ir pametuši dzimto zemi. Latvija izmirst un lēni tuvojas bankrotam. Valsts pārvaldes aparātu nevar vadīt cilvēki, kuram nav pieredze un zināšanas, kā organizēt, plānot, vadīt un kontrolēt daudzu cilvēku darbu. Vienīgi tautsaimniecības attīstība var nodrošināt valsts budžetā pietiekamu naudu visu valsts funkciju kvalitatīvai un taisnīgai veikšanai, un daudzu simtu tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, iztikas meklējumos aizbraukušo, atgriešanos. Gadiem sabiedriskās organizācijas, kuras saistītas ar Latvijas tautsaimniecību pauž viedokli, ka galvenā valsts izpildvaras problēma ir, ilgtermiņa mērķu, stratēģija un rīcības plānu trūkums. Valstī un pašvaldībās nav tautsaimniecības attīstībā motivētas izpildvaras. Aicinu Latvijas tautu izvest Latviju no haosa, kuru radījuši ārējie spēki, kuri Latvijas politisko vidi vēlas sašķeltu un viegli manipulējamu vadoties pēc principa - skaldi un valdi. Ārējiem spēkiem interesē tikai ģeopolitiska ietekme un ir vienaldzīga Latvijas labklājība. Aicinu ZZS, “Nacionālo Apvienību”, “Reģionu Apvienību”, “Saskaņu” un citas Latvijas politiskās partijas pārtraukt nesaskaņas un vienoties par kopīgiem mērķiem Latvijas un tās tautas interesēs. Nodalīt lēmējvaru no izpildvaras veidojot Ministru kabinetu no pieredzējušiem, savu arodu zinošiem profesionāļiem. Mainīt valsts pārvaldes sistēmu uz valsts un iedzīvotāju labklājībā motivētu izpildvaru. Padarot Saeimas deputātus par patiesiem tautas priekšstāvjiem, kuri spēj aizstāvēt tautas intereses un nav bezspēcīga balsojamā mašīna, kurus esošās sistēmas uzturētāji cenšas vainot visās Latvijas nebūšanās. Dot Latvijai tautas vēlētu prezidentu!
Ādolfs Nāks
2019. gada 11. oktobrī 10:06
Ja Viņķele var uzrādīt līdzīgas cenas apmaksu par pārējām dienām no sava konta, šo jautājumu varētu klapēt ciet.
cielava
2019. gada 11. oktobrī 10:30
Kāds ir lietderības koeficients šim paplašinātās delegācijas braucienam?????? Nulle reiz nulle. Tie ir izklaides un izpriecu braucieni uz skolotāju, medmāsu, ārstu, policistu, robežsargu algu rēķina. Šie nelietderīgie ,,komandēju" braucieni uz valsts rēķina ir jāizbeidz. Kur var iepazīties ar komandējuma atskaitēm un to lietderību???????? Kā man riebjas tādi liekulīgi, mantrausīgi ,,politiķi". Kā Vinķeliene var skatīties medmāsām un Latvijas iedzīvotājiem acīs, kas lūdz pēc medicīniskās palīdzības.
Realitāte
2019. gada 11. oktobrī 10:50
Lūdzu pievērst uzmanību pēdējam teikumam - Viesnīcu organizējusi Latvijas pārstāvniecība Ņujorkā un tajā apmetusies visa Latvijas delegācija. Tātad ne Viņķele un ne VM. Neesmu Viņķeles fans, bet te ļoti izskatās pēc ZZS inscinētas kampaņas un histērijas ar mērķi izēst Viņķeli no ministres amata, jo viņas atklātie pārkāpumi, mahinācijas un afēras iepriekšējās ZZS ministrenes darbības laikā par IT iepirkumiem, partijai neko labu nesola. Tāpēc jau Čaksene tik ātri pārmetās no ZZS uz Vienotību jūtot, ka esot opozīcijā var nākties atbildēt par savām afērām ar ZZSam pietuvinātajām IT firmel
'Liene Jansone
2019. gada 11. oktobrī 11:13
Nu fantastiska summa. Salīdzinājumā ar niecīgajām OIK, PVN shēmu, Zelta tiltu, Stikla kalnu, Parex un citām mūsu valdošās kliķes afēru izmaksām.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi