Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Gunārs Puriņš
9. oktobrī 07:41
Ta viņi visi tur Jēkabenē ir prostitūtas...Pareizi Rūjienieši saka! Tos ''tikumus'' tikai ar sūdainu koku starp ciskām var izskaust!
Liene Zemzare
9. oktobrī 10:26
Ļoti sagribējās izlabot Kaijas teikto par autobusu satiksmi, jo viņas cipari nav korekti. Darba dienās maršrutā Rūjiena-Valka kursē 3 autobusi, bet Rūjiena-Valmiera -17 (ieskaitot rīdziniekus un tos, kas met līkumu caur Mazsalacu) nevis seši. Piemēram, pagājušajā pirmdienā rīta buss (pēc sešiem) uz Valmieru bija pārpildīts- Rencēnos braucējiem nācās stāvēt kājās. Kad kāds no trim valcēniešiem ir kursējis pilns? Noteikti ne šajā gadsimtā. Valkai nē!
Carey Cooper
9. oktobrī 11:19
Google par katru nedēļu tiešsaistē apmaksāja tiešsaistes darbu no mājām no 6000 līdz 8000 eiro.Esmu mēnesī esmu saņēmis 21837 eiro un 29475 eiro savā pēdējā mēnesī no Google, un brīvā laikā strādāju 4 līdz 5 stundas dienā, viegli braucot no mājām. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tik priecīgs, ka uzzināju par to .. dodieties uzz šo vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju ... .............>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­f­l­o­w­7­7.C­o­m
Emma
9. oktobrī 11:42
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
Laima
9. oktobrī 12:19
Savulaik pēc neatkarības iegūšanas Latvija neveiksmīgu sarunu rezultātā pazaudēja Roņu salu un lielu daļu Valkas. Rūjieniešiem un naukšēniešiem vajadzētu rīkot referendumus un pievienoties Igaunijai.Ja ,kā Kraukļa kungs saka, mums ir kopīgas pierobežas problēmas, mēs tās varētu risināt , nevis kā valcēnieši , deklarējoties Igaunijā, bet gan ar visu zemi pārejot Igaunijā. Es domāju, ka igauņiem patiktu mūsu labās lauksaimniecības zemes, Rūjiena viņiem patīk jau šobrīd.
Ādolfs Nāks
9. oktobrī 13:00
Pašpietiekamais Rūjienas novads vispār jau saņem vairāk kā miljonu eiro no izlīdzināšanas fonda... Valkas novads vairāk nekā divus.
Samirs Dišlers
9. oktobrī 13:59
Par Brīvu Rūjienas Brīvpilsētu!
andris kalniņš
9. oktobrī 16:31
Joks vien tāds, ka "pašpietiekamā" Rūjienas novada iedzīvotāji paši nespēj uzturēt savu pašvaldību... Cita lieta, ka iedzīvotāju interesēs būtu apvienot novadu ar Valmieru, nevis nīkuļojošo Valku.
Aldis Lapins
9. oktobrī 18:57
Var taču vismaz apsvērt Valku pievienot Valgai? Vai tas nevarētu būt variants?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi