Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Cilvēks ar suni
2019. gada 26. septembrī 07:04
Iespējams kad uzstājas nelielo valstu prezidenti, delegācijām ir daudz citu, pēc to ieskata, svarīgāku nodarbju - varbūt BUFETES vai TUALETES APMEKLĒJUMS. Tā izpaužas ANO princips, ka mēs esam kā līdzīgi starp līdzīgiem. Tas ir pazemojoši ka mūsu prezidentam jārunā zālē, kur no foto redzamajām 90 vietām aizņemtas ir tikai 33. Baltijas valstīm vajadzēja solidarizēties un protestā demonstratīvi pamest ANO sēžu zāli.
Onslows
2019. gada 26. septembrī 07:16
Bet Puļķeru vispār neuzaicināja!
Tviter Šmiter
2019. gada 26. septembrī 07:23
Viņu visu runas ir identiskas. Kāda jēga no tām runām ?
Валд Фэлсберг
2019. gada 26. septembrī 07:34
Tomēr pārsteidzoši, cik smagi patriotisks ir Eiropā mūžu nodzīvojušā Egila akcents...
Kurmis Kurmis
2019. gada 26. septembrī 08:29
Bet kapuCins vispār neuzstājās,pat tukšā zālē!:)
Gunārs Zvirbulis
2019. gada 26. septembrī 08:31
Tā ir vienaldzība uz Pasaulē notiekošo. Un augļi tai pienāks...
Sēņu Vecis
2019. gada 26. septembrī 09:14
Rāsistiskais lāpotsnācistu pabiru atlieka Egļa, kakogo iksa tu joprojām mokies Airopas mīzkastē pie reti pretīgās tauteles, nevis savā civilizācijas un demokrātijas Pūteņkas paradīzo ? **** Latwāņija ir tavas noziedzīgās okupētājvalsts PSRuSkas nelegāli Latvijā iebraukušo bēgļu kopums ***** Stāsti , kad tev pēdējo reizi kāds Latvijā traucēja mīkstoties ? Un komatus saliec, kremliskais analfabēto . Lāpots, kādēļ tu neesi ne premjers, ne prezidents ? Tu taču visu zinot.
Sēņu vecis
2019. gada 26. septembrī 10:16
Pastaldaunijas uztveres indekss klasiski 0. Pasaulē Personālijas neižšķir neko, tur prezidentus neieceļ zoodārzā un pēc noklusējuma tiek pieņemts, ka nav muļķis. Muļķu zemē gan tas baigais izņēmums un bauri uzskata visiem jākrīt gar ziem un atvērtām mutēm jāklausās vienīgo gudreli.
Janis Zarins
2019. gada 26. septembrī 10:17
ANO ir pilnīgi bezjēdzīga organizācija. Viņi tā arī neko nav izdarījuši Gruzijas un Ukrainas aneksijas lietā. Latvijai tādai organizācijai kurā Krievija visiem liek veto virsū, uzrunas nav jāsaka
Sēņu Vecis
2019. gada 26. septembrī 10:20
Lāpotsdaunijas uztveres indekss klasiski 0. Pasaulē Personālijas neižšķir neko, tur prezidentus neieceļ zoodārzā un pēc noklusējuma tiek pieņemts, ka nav muļķis. Muļķu zemē gan tas baigais izņēmums un bauri uzskata visiem jākrīt gar ziem un atvērtām mutēm jāklausās vienīgo gudreli.
Werrtyu Sgfjgkhl
2019. gada 26. septembrī 11:33
Acīmredzot Levita runa nebija tik svarīga citu valstu pārstāvjiem. Bez tam, pat Trams uzsvēra, ka ASV ir nacionāla valsts. Tikai Levits nerunāja par Latviju ka nacionālu valsti, bet uzsvēra multikulturalisma nozīmi valsts attīstība, nerunājot par to, ka Latvijā multikulturalisms ir radīts PSRS laikā mākslīgi, ieplūdinot homo sovieticus (labākas dzīves meklētājus un atstājot PSRS karaspēka atvaļinātos armijniekus ar gimenēm). Nedomāju, ka kaimiņvalstu prezidentiem ir atbalstāms svu valstu multikultūralisma statuss. Lavija ir nacionāla valsts ar piespiedu kārta radītu lielu imigrantu skaitu, jo pirmskara citu tautību pilsoņu un viņu pēcnācēju, kuru daļa (Ždanoka un Co) ir pēc būtības homo sovieticus, Latvijā ir pavisam neliels skaits. Latviju kā nacionālu valsti ir jāaizstāv latviešu tautas nākotnes vārda, sevišķi prezidentam starptautiskajā saskarsmē. Vai tas ir NA sleptais vedoklis? Tāpat ka Kārļa Ulmaņa prezidenta statusa vienpesoniska pazemināšana par pienākumu izpildītāju. Arī par šo faktu būtu nepieciešams NA viedoklis. Žēl, ka NA klusē.
Sēņu Vecis
2019. gada 26. septembrī 11:58
Tikai Levits nerunāja par Latviju ka nacionālu valsti, bet uzsvēra multikulturalisma nozīmi valsts attīstība, ===================================================== Levits runāja par multilaterālismu, n e v i s par " multikulturalismu " . Multilaterālismam N A V nekāda sakara ar " multikulturālismu " . multilaterālisma
Tviter Šmiter
2019. gada 26. septembrī 12:05
Zāle nebija pustukša. Pustukša ir tad, kad tur ir tikai puse. Šoreiz tā bija gandrīz tukša.
Paige Love
2019. gada 26. septembrī 12:50
Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - http://bit.ly/lesspaid Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!
Zane Līvmane
2019. gada 26. septembrī 14:31
Njā, ANO ir pēdējais laiks mainīties!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi