Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Maria
2019. gada 20. septembrī 13:05
Netaisos skatīties Džilindžera lugu, bet, kas ir "17 pavasara mirkļi" gan katram vajadzētu zināt.
Ādolfs Nāks
2019. gada 20. septembrī 14:08
daudzi jaunieši vispār nezina, kas ir "17 pavasara mirkļi"============Neesmu manījis, ka jaunieši baigi aktīvi ietu uz teātri. Bet tie kas iet, gan jau vēsturē orientējas tīri labi. Un, ja nezin, tad noskaidro.
Konstance Kalniņa
2019. gada 20. septembrī 14:36
Ja nu Džilindžers ir kaut ko oriģinālu vispār izdomājis,tad tas ir viņa pseidonīms.
beerdrinkers
2019. gada 20. septembrī 14:55
Lai nu kā būtu ar to Džilindžeru, bet viņš, atšķirībā no kritiķiem, vismaz dara, strādā un rada. Tas, ko viņš ir radījis, var patikt, vai nepatikt, katram ir brīva izvēle. Bet kritiķi (teātru, mūzikas, literatūras, mākslas) ir parazīti, viņi paši neko nav spējīgi radīt, bet parazitē uz tiem, kuri spēj. Principā, kritiķus var salīdzināt ar prostitūtām, tikai līmenis zemāks. Prostitūtai var būt sirdsapziņa, bet kritiķiem, līdzīgi, kā politiķiem, sirdsapziņa darbā tikai traucē. Silvija Radzobe, ko Jūs, kundze, dzīvē esat paveikusi?
Līga Andersone
2019. gada 20. septembrī 14:59
ai,viss jau ir labi,tikai cien. kritiķe nezina prievārda "dēļ"lietošanas likumu :(
beerdrinkers
2019. gada 20. septembrī 16:23
Līga, te nu tu greizi māvi, vārdu "dēļ", tā kundzīte lietoja pareizi. Valodiņa viņai ir perfekta.
Līga Andersone
2019. gada 20. septembrī 16:39
beerdrinker,mauj gotiņas,es lasu un rakstu,un runāju. neesmu kļūdījusies.citāts "tas darīts dēļ kritiķu pieminējuma,"... prievārdu "dēļ" VIENMĒR lieto AIZ paskaidrojamā vārda. vienmēr. nu kaut kā tā.
klusāsirēna
2019. gada 20. septembrī 16:50
cienījamais mākslinieks ir palaidis garām transformācijas posmu, kad no dumpīga, provocējoša pseido intelektuāļa kļūst par viedu kungu. Dž.Dž. Dž ir nepārejoša murkšķa diena - atkal jauna mūza, atkal kāzas, atkal izrāde par to pašu.
beerdrinkers
2019. gada 20. septembrī 17:05
"nu kaut kā tā.", tā jau ir nopietna atsauce uz latviešu valodas gramatiku:))) par to "maušanu"- kā es māku, tā es maunu. Sena latviešu valoda. Un, Līga, teikumus sāk ar lielo sākuma burtu, pēc pieturzīmēm ir atkāpes un, daudzpunkti tu nevietā ieliki.
Līga Andersone
2019. gada 20. septembrī 17:35
https://www.letonika.lv/groups/default.aspx?title=preposition.htm nu kaut kā tā,speciāli Tev,beerdrinker,no mana pamatdarba brīvajā laikā .un,redz,soc.tīkli ir tā vide,kur atļaujos zināmas "vaļības",bet ne gadījumos ,kad kā oficiāla persona(un tajā konkrētajā gadījumā cien.kritiķe pārstāv savu cunfti).
beerdrinkers
2019. gada 20. septembrī 17:53
Līga, cunftes ir tikai un vienīgi amatniekiem. Kritiķi nevar pārstāvēt cunfti, jo parazīti cunftēs nedalās:) Un, vēl, Līga, kritiķe Silvija Radzobe, šajā gadījumā, ne "tajā" (jo runājam par šo gadījumu, ne to), nav oficiāla persona, viņa nav valsts ierēdne, uz kuru būtu attiecināms "oficiālas personas" statuss. Līga, meiten, jo vairāk maun, jo dziļāk purvā brien...apstājies, pagriezies un nāc atpakaļ.
Līga Andersone
2019. gada 20. septembrī 18:24
beerdrinker,pieņem nu šo kā esejas tipa darbu,ja? un esi iecietīgs,ja ? nani ne ļoti sajūsmina,kad sievieti labākajos gados uzrunā "meiten".vēl mani nesajūsmina šis publiskais dialogs. vēl mani nesajūsmina mīnusotāji -analfabēti(jo citādāk es to nekādi nevaru izskaidrot). vēl mani nesajūsmini Tu,beerdrinker-pamācītāj, latv.gramatikas jautājumos,kuram pašam ir ne mazums ,piemēram,komatu kļūdu.jeb vai Tu te raksti tādās kā baltajās vārsmās,a? bet patiesībā-man apnika,maun vien tālāk vienatnē.
beerdrinkers
2019. gada 20. septembrī 18:49
Līga, esmu vecs vīrs. Es domāju, ka saukt sievieti, pat, ja viņai 50 gadi ir, par meitēnu, nevar būt apvainojums. Vismaz, es to nerakstīju, kā apvainojumu. Ja tas vārds nepatika, pieņem manu atvainošanos. Viss, miers? Un, runājot, par manu latviešu valodu, man tā ir perfekta, tu kļūdas neatradīsi. Bet tas ir normāli, latviešu valoda ir mana dzimtā valoda. Es runāju arī angliski, krieviski un vāciski, man domāt, četrās valodās runāt, nav slikti. Tā kā, Līga, nemeklē skabargu manā acī, jo baļķis tavā acī, tev traucē redzēt.
Futs Bols
2019. gada 20. septembrī 19:42
BD, pēdējā komentārā tu pārcenties ar komatiem - saliki arī tur, kur nevajag. Latviski nesaka "man domāt", bet "manuprāt". Ja tu nebūtu uzrakstījis, ka latviešu valoda tev ir perfekta, es nebūtu piekasījies :)
beerdrinkers
2019. gada 20. septembrī 23:06
Fut, es izmantoju arī vecvārdus, tos, kas tagad ir aizmirsti. Lietoju arī ģermānismus, arī pagalam seni aizguvumi. Es to drīkstu, jo tā ir mana valoda. Perfekta latviešu valoda. Neviens, manis pateiktais vārds, nav greizs, arī pieturzīmes sēž smukiņi tur, kur tām ir jāsēž. Neba tu, FB, man mācīsi latviešu valodu. Nedirsies. Un, jā, es neesmu BD, arī tu neesi FB. Pieleca?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi