Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Marcis Dzelme
2019. gada 9. septembrī 14:50
KJ baumu lapelei nevar ticet neviena varda,
Jānis Dreijer
2019. gada 9. septembrī 16:13
Mārcis tīrīgas monopola afēras balss ierunājās. Vai tiešām tu neko nesaproti ka šita ir akal viena "pārsteidzoša" rīgas pašvaldības "afēra" kade beidzot tas beigsies? Cik var likt un likt iekšā tos vecos "aferistus" Rīgas dome kas lobē visus šitos "afēristu" uzņemums Rīgas satiksme un tagad atkritumu bizensu. Un ko tur cepties par banku. atver kontu un viss. KO ta šie tur ies meklēt. Ir kāds likums kas tagad pasaka ka nevar kontu vērt vaļā ja nav pilns "afēristu" pulks paradīts kuri tad barosies? Domāju ka nē. tas ka atvēra kontu bankā tas ir mazākais.
Marcis Dzelme
2019. gada 9. septembrī 16:40
Nevajag lasit dzeteno presi.
Stepesvilks
2019. gada 9. septembrī 18:59
Jānīti dreijātājiņ, ir tāds Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likums, kurš ir saistošs kredītiestādēm. Tu esi tāds pats skolnieks kā tas "jauns" skribents, kurš, acīmredzot, iemācījies internetā sabakstīt pareizās podziņas, lai dabūtu Uzņēmuma reģistra datus. Bet tā jau ir cita opera un cits regulējums, kam ar banku īsti nav sakara.
Reino
2019. gada 9. septembrī 21:09
un kur šobrīd mūsu "krutais" knab ??? oligarhi ar andrīti priekšgalā, laikam gaidot krīzi, reāli palikuši nekaunīgi realizējot šo "tīrīgo" projektu

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi