Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 4. septembrī 11:26
Lai dzīvo padomju sociālistiskā oktobra revolūcija! Nost ar buržuāziju un sapuvušo kapitālismu!
Juris
2019. gada 4. septembrī 11:42
Šos gadus vajag šaut nost bez tiesas un sprieduma!
Gunārs Lapiņš
2019. gada 4. septembrī 11:52
Tīrīgie stipri nelabi smako. Un Getliņu puķīte visvairāk, sākot jau ar "Kaija" pārdošanu, Valmieras piena kombināta noguldīšanu, digitālo apraidi, vēja parkiem, skaidu platēm ... viss sagrābstīts - vajadzība spiež, pelnam miljonus ! Nu Kokorevičs varbūt atkal pasēdēs, bet puķu Ansītis izvilks skabargu no īkšķa lai "utubunga" neslimotu pie "prīmā" žestiem. Nekādus 20 gadus garantētu darbošanos ! Ik pec gada lai lūdz atļauju iedzīvotājiem !! Getliņi arī nav bezizmēra kanjons
Rasma Garda
2019. gada 4. septembrī 13:01
varēja tā briesmoņa Puķu Andža foto nelikt, jo domāju , ka Latvijā nav daudz , kas uz viņu var skatīties bez riebuma .Glumākais un viltīgākais bāleliņš.
Astrida Litauniece
2019. gada 4. septembrī 14:05
Kad uz šiem netīreļiem skatos, nelabi paliek.
aivo davidson
2019. gada 4. septembrī 14:08
Baltijas Cels, Neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 16:56
Nemelo, Davīdson, visvairāk zaudēja tava Krievija - 40 000 000, nevis Latvija. *** Ko neauro par Pūteņku, kurš atļāva Maskavijā uzbūvēt lielāko mošeju Airopā. **** Nemelo, Davīdson. Ar viltu , meliem un militāru spēku Latviju tava Rosseja okupēja, likvidēja un iekļāvā savā impērijā PSRuSkā, nevis ES. Par ES balsoja 67 % LV pilsoņi. Cik % LV pilsoņi balsoja par stāšanos tavā PSRuSkā ? *********** Ko tev un tavai Rossejai nodarīja biedrs Sōrisssss ?
Anna Jarava
2019. gada 4. septembrī 17:17
Arī oligarhi un to bērni dzīvi beidz pašnāvībā, tas tā, pārdomām...
Marcis Dzelme
2019. gada 4. septembrī 17:42
Kas Jauns baumu kantoris,ar atkritumu biznesu neko jezigi nevar nopelnit,AS un AS ir biznes Rigas brivosta un Liepajas autobusu parka.
Maija
2019. gada 4. septembrī 18:07
Es tikai nesaprotu vienu. Visiem skaidrs, ka rīdziniekus tin ap pirkstu, mierīgi ieraksta kur tur, ka 20 gadus atkritumus apsaimniekos 1 firmaa, tas nozīmē, ka cenas cels un cels, un visi Knābi un pārējie mierīgi šo krupi norij. Mūsu valstī vispār ir kādas tiesībsargājošās instances, jeb nē?
Marcis Dzelme
2019. gada 4. septembrī 18:13
Maija,tu neesi visi rizenieki,un nevaig dri..
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 18:22
Marcis Dzelme *************** Maija , tu neesi visi rizenieki,un n e v a i g dri.. =========================================================================== " N e v a i g " kropļot valodu .
Zane Līvmane
2019. gada 4. septembrī 19:06
Šiem būtu jāsēž cietumā, bet viņi turpina kampt..
Melānija
2019. gada 4. septembrī 19:52
Tik tiešām riebjas skatīties uz tiem smīnīgiem ģīmjiem,piekrītu pilnīgi ASTRĪDAI. Vai tik tiešām kādreiz viņi netiks sodīti par visām savām izdarībām! Kas notiek Latvijā,kas notiek Rīgā?
Futs Bols
2019. gada 5. septembrī 00:42
Nu tad grafiks būs tāds: pirmdienās manus atkritumus iznes Kokorevičs, trešdienās Šķēle un piektdienās Šlesers, un nemēģiniet man te haltūrēt!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi