Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Mārcis Bērzins
2019. gada 3. septembrī 13:24
Kāds man var paskaidrot sekojošu lietu. PNB bankas bankrots nav unikāls gadījums. Pirms tam jau bija pieredze ar Parex, pēc tam Krājbanka, pēc tam Trasta banka. Visos šajos gadījumos ne tikai privātpersonas, bet arī pašvaldību iestādes zaudēja šajās bankās savus līdzeļus, ja tie bija virs garantētajiem 100 000 EUR. Par PNB banku (iepriekš Norvik) jau vismaz gadu iepriekš bija visādi raksti par to, ka tur visādi šaubīgi nenodrošināti kredīti izsniegti un ka bankai ir problēmas ar līdzekļu apmēru utt. Vismaz gadu šī informācija cirkulēja apkārt!!!! Tad kāda mārutka pēc Daugavpils novada dome turēja šajā bankā savus līdzekļus? Kāpēc tie netika savlaicīgi pārmesti uz citu banku? Mans izskaidrojums, ka PNB banka "motivējusi" kādu iepriekšējas vai esošās domēs vadītāju par to, lai pašvaldība tur savus līdzekļus šajā bankā, tādā veidā nodrošinot tai apgrozāmos līdzekļus. Pie apstākļiem, kad pašvaldība tur savus līdzekļus nedrošā bankā (par ko ir zināms jau labu laiku), ir konstatējams, ka pašvaldības vadība nav rīkojusies kā krietns un rūpīgs saimnieks. Pašvaldības vadība ir saucama pie atbildības. Un vispār es uzskatu, ka visām pašvaldībām nauda ir jātur Valsts kasē.
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:35
zaudeja?? vai esat ko dzirdejuši par nezudamibas likumu , ??
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:41
lai knabs utt papeta kapec nauda tika glabata šai banka ?? vai elks niņs utt neguva no ta kadu labumu,, jo izveleties Latvijas nedrošako banku var tikai ..
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:44
gribetu elksniņa komentari kapec tika izveleta ši banka?
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:46
tam tik spej noticet muļķi ka miljons var kur pazust.. kads pazaude kads atrod?:))
Ādolfs Nāks
2019. gada 3. septembrī 13:49
Esam dzirdējuši. Naudas līdzekļi nepazūd, tikai organizētas darbības rezultātā maina īpašnieku. Bet Valsts kontrole, KNAPs, uc kaut ko murmulē par valsts līdzekļu nesaimniecisku izlietojumu, zaudējumiem, pārmaksā, kļūdām utt, nevis par valsts līdzekļu izlaupīšanu organizētā grupā pēc iepriekšējas norunes.
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:52
un ko teiktu banka ja es pateiktu ka pazaudeju 10 000 ko no jums aizņemos ??:))
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:53
neaizmirstat katram noziegumam ir vārds un uzvārds.
Biruta Kopmane
2019. gada 3. septembrī 13:56
kapec elksniņs savus uzkrajumus neglabāja šājā bankā??? cik talu ir pavirzijies elksniņa draudzenes udalovas kriminalproces?
Lāsma Kalnozola
2019. gada 4. septembrī 14:13
Kādēļ tad Elksniņš vispār izvēlējās šo banku? Tā pat vien, vai arī pats bija ieinteresēts?
Zane Līvmane
2019. gada 4. septembrī 14:15
Savējo bankā naudu ielika, tagad no viņiem lai arī prasa!
PisViņZirgs!
2019. gada 8. septembrī 09:32
Un daudzi kaut ko smird vēl gadiem par Swedbanku... vienu no pirmajām un joprojām bez šādiem skandāliem operējošo Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi