Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
162 komentāri
Sakārtot:
ap-17
2019. gada 23. augustā 06:14
Rakstisu saja lapa-Latvija integrejas pasaule.Driz mums bus sava Monika Levinski. Tas par prezidentu un vina padomnieci.
Nesaprotu.
2019. gada 23. augustā 06:17
Ir taču iespēja neizmantot airBaltic. Mēs kritizējam, bet turpinām izmantot. Viss slikti, bet naudu viņiem maksājam. Jā nepatīk, tad neizmanto. Jā dēļ tādām lietām viņiem būs mazāk klientu, tad viņi sāks domāt. Es piemēram nelietoju Rīgas satiksmi. Viss.
ha ha ha !
2019. gada 23. augustā 06:20
tādiem te panikas cēlējiem atņemt pisonību un deportēt ! Apkauno Latviju .
.
2019. gada 23. augustā 06:39
Ļoti necienīga rīcība no Airbaltic puses.
ansis
2019. gada 23. augustā 06:39
BT taisnība visos aspektos. Atsevišķas biļetes - tā ir pasažiera problēma.
lopes
2019. gada 23. augustā 06:50
Kas tu tāds esi, Latvijas pilsonis. Kam pieder airBaltic, Latvijas valstij. Kāda ir valsts attieksme pret saviem pilsoņiem, airBaltic tev izskaidroja, tu tagad zini. Un jā, tevis ir par daudz, visiem vietas nepietiek. Tu vēl bezvests.lv palīdzi.
kā ir
2019. gada 23. augustā 06:56
Gauss mēnesī pelna pusmiljonu un strādā attālināti no Maldīvām. Es domāju viņam Romāna problēmas liekas.
Art
2019. gada 23. augustā 06:57
Airbaltic - šmucīga kompānija, liekuļu bars. Reiz Airbaltic neielaida lidmašīnā mūsu 5 cilvēku grupu, kā vēlāk izrādījās, paši nezināja ielidošanas noteikumus Kirgīzijā. Pēc tam arī lidojuma biļetēm iztērēto naudu neatmaksāja un mēnešiem ilgi atrunājās kamēr nospļāvos uz viņiem. Tur viņiem toreiz bija tāds pielīdēja tipa glumais un cietsirdīgais darbonis Jānis Vanags, kurš par smalku kungu uzdodās, bet reāli kopā ar Airbaltic mani apzaga par ap € 4000, kad 5 cilvēki, tai skaitā arī bērni, netikām ielaisti lidojumam. Tas ir viens riktīgs demagogs un šmucīgs cilvēks, tas J.Vanags un negribās ticēt, ka viņa vietā atnākušie būs citādi, jo Tas ir Airbaltic stils – turēties pie savas „taisnīgās” naudas un izžņaugt pasažieri pa max.
Tautietis
2019. gada 23. augustā 07:05
Nu ko var šitos stāstus ik pa brīdim publicēt, pie tam ar krāsojumu ļaunais AirBaltic kas vienīgais tā dara un ka nekur pasaulē nevienam citam tā nenotiek. Lidmašīnas oweerbooking ir pieņemta prakse ja ne visām tad ļoti daudzām aviokompānijām un cilvēki kas lido biežāk ik pa brīdim redz ka kāds netiek lidmašīnā. Starptautiskie noteikumi šādu praksi neaizliedz. Un pie ce\lošnas ieteikumiem lai no šādas situācijas izvairītos iesaka nevis pašam domāt un pirkt atsevišķas biļetes no A uz B no B uz C, bet aviokompānijā nopirkt lidojumu uzreiz no A uz c un visi riski tad paliek kompānijas ziņā.
nu re
2019. gada 23. augustā 07:12
Mana pieredze ar Airbaltic arī , maigi sakot, negatīva. Arī kompensāciju par pilnībā salauztu bagāžu bija jāizcīna ar jurista palīdzību. Mūsu ģimene jau 3 gadus izvairās no Airbaltic pakalpojumiem un iesaka to arī citiem, jo uz viņiem nevar paļauties. Vienīgais variants ir savienotie reisi, kur dažreiz Airbaltic tiek "ielikts". Arī cenas vietējiem darboņiem kā augstas klases aviokompānijām, bet serviss zem katras kritikas.
Erna
2019. gada 23. augustā 07:13
Saprotamas dusmas, esmu bijusi lidzigas situacijaas. Tacu laimigaa kaartaa neko butisku neesmu nokavejusi. Tachu dusmas un bezpalidzibas sajuta milziga. Diemzheel nu nav AIr Baltic unikalas ar sho situaciju. Liiziiga situacijaa var nonakt ari izmantojot citas lidsabiedribas. Koleges deels nokluva lidziigaa situacijaa gan lidojot no ASV uz majaam.Un taisniba ar shoreiz Air Baltic parstavim - ja butu iegadata bilete tranzita lidojumam kopeejaa rezervaacijaa visticamaak situacija butu risinaata savaadaak( Arii parbaudiits pashas pieredzee)
Onslows
2019. gada 23. augustā 07:20
Nesaprotu, kapēc jāpārdod vairāk biļetes, cik ir vietas?????
Es iesūdzētu tiesā
2019. gada 23. augustā 07:26
Es lidostā nezinu, pat virzienu, kur man jāiet, man šāda pārsēsanās pilnībā atkrīt, līdz ar to mani tiešām ar apsargiem palūgtu iziet no lidostas
Juris
2019. gada 23. augustā 07:29
Air baltic ir visu te monopolizejis, apskatiet kadas lidmasinas stav musu lidosta, vieni Baltic, vina itka Alianse no visiem panem reisus un uzskruve cenas jo nav jau izveles ar ko lidot: suda Baltic vai mesls Baltic
Nesaprotosajam
2019. gada 23. augustā 07:34
Nav orspeja nelietot, var redzet ka neesi nekads biezais lidotajs bet gan auns kas raksta nezinot par ko skricele.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi