Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Irena Nelsone
2019. gada 14. augustā 18:49
Ja Krievijai tik ļoti nepatīk, tad jau būs labs prezidents latviešiem!
Dzintars Lielais
2019. gada 14. augustā 18:52
Levits var tikai priecāties, kā viņu kāds ievēro,Uz rietumu pusi šamo pat neviens nepiemin...
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 14. augustā 19:12
Bet vai kāds gaidija no Krievijas kadu citu reakciju? Levita kungs, cerams, tiesam bus labs prezidents un godigs prezidents. Bet kas attiecas uz Latvijas krieviem, tur problemu nevajadzetu but- laipni lugti krievija! Tur vinus neviens nediskrimines, nevajadzes pa ielam staigat ar plakatiem un pieprasit skolas krievu valodu, jo ta jau tur ir nodrosinata. Tikai paliek jautajums- vai viņi kratisies uz to krieviju? Noteikti ka ne, jo tadas dzives ka Latvija, viniem krievija neiedos nekad. Un tapec butu labak taisijusi savas mutes ciet un dzivojusi ka normali cilveki ari dzivo.
Salvis Dišlers
2019. gada 14. augustā 19:33
Patiesība jau kož acīs?! Gribiet īstu naida runu?! - pašķirstiet komentārus, ko īstie latvieši raksta!
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 14. augustā 19:37
ANDRE, varu paskaidrot. Sveice tapec ir cetras oficialas valodas, jo neviena no vinam nav krievu valoda. Un tas cetras valodas labi sadzivo, ja tur iejauktos oficiali ari krievu valoda, pamatiedzivotaji uzreiz pieprasitu tikai savu valodu.
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 19:41
andre *********** varetu man kads paskaidrot - kapec šveicē , no kurienes atbrauca musu prezidenta kungs - ir 4 ! oficialas valodas un nevienam ar to nav nekadu problemu ? bet pie mums sledz krievu skolas un krievu valoda kurā runā 40% no populacijas nav pat nekada oficiala statusa ========================================================================== Var. Molča. **** Levits atbrauca n Luksemburgas , n e v i s no Šveices . **** Šveice ir dažādu nāciju federācija , n e v i s nacionāla valsts Dažādu nāciju federācijā ir vairākas valsts valodas , n e v i s viena. Aber, Latvija ir nacionāla valsts, n e v i s dažādu nāciju federācija. ********** Latvijā ur 24 % krievi, n e v i s 40 % krievi. Latvijā slēdz v a l s t s skolas krievu valodā , n e v i s krievu skolas vispār. **** Kādēļ Latvijā , nacionālā valstī jābūt v a l s t s skolām vienā no minoritātes valodām - krievu valodā, PSRSkas atavismam ? Kādēļ tavā Maskavā n a v valsts skolas ne igauņu, ne uzbeku, ne ķīniešu valodā ? Koē ? A ? **** Un vēl . Šveicē visi runā mātes valodā un pārējās trīsās valsts valodās, atšķirībā no zāwietskoozabočennyjem Latvijā , kuri principiēli nerunā latviešu valodā . Jasne ?
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 19:43
Zajōmbaloffff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ? Koē ? Slabo ?
Salvis Dišlers
2019. gada 14. augustā 19:44
Luksemburgā arī ir 3 oficiālas valodas: Luksemburgiešu, Vācu un Franču; iedzīvotāju skaits: 511 840
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 19:49
Zajōmbaloffff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ? Koē ? Slabo ? *************** Luksemburga ir dažādu nāciju federācija, n e v i s nacionāla valsts.
Salvis Dišlers
2019. gada 14. augustā 19:49
Zviedrijā - arī 3 oficiālas valodas: Zviedru, Somu un Arābu! Arābu jau esot vairāk kā Somu;
Salvis Dišlers
2019. gada 14. augustā 19:50
Latvija ir bijusī Padomju Republika, nevis nacionala valsts!
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 19:52
Zajombālofff, aizver muti Kremļa lāpotsnācist. Zviedrijā ir 4 valsts valodas - zviedru valoda, somu valoda, Jidišs, Čigānu valoda. ************** Zajōmbaloffff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ? Koē ? Slabo ?
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 19:54
Zājimbāloffff , Latvija nekad n e b i ja " Padomju Republika " , jo nekad tur n e k a d nav istājusies. ************* Krievu lāpots nācist, stāsti, kas ir nacionāla valsts ?
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 19:55
Zajōmbaloffff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ? Koē ? Slabo ?
Sēņu Vecis
2019. gada 14. augustā 20:02
Zajōmbaloffff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ? Koē ? Slabo ? **************** Krievu lāpotsnācist, stāsti, kas ir nacionāla valsts ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi