Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 12. augustā 08:29
Atceros so pratam neaptveramo murgu, kuru uztaisija krievs. Tikai neatceros, ka no Latvijas uz turieni butu nosutits kāds krievs. Visi bija latviesu viriesi speka gados, kuri pec tam nomira viens pec otra. Tikai divi, kurus es zinu no ta bara, vel dzivi. Bet vai vainigie tika soditi? Domaju ka ne. Vainiga bija valdiba, kura nearko neatskiras no tagadejas vinu valdibas. Bet krievs vienmer prot attaisnoties un vainu uzgrust nevainigiem. Slikti, bet varbut tie lielie sibirijas ugunsgreki ir ka sods par izdarito.
Jurijs Kirsanovs
2019. gada 12. augustā 11:42
Atradiet youtubā ‘Telecon documentary’ kanālu. Likvidātors Valērijs Starodumovs komentē kadrus ar avārijas likvidāciju. Tā noteikti ir profesionālākā un labakā dokumentalā liecība par avāriju. No cilvēka, kas bija tieši zem stacijas jumta, kas bija pilna ar grafitu.
beerdrinkers
2019. gada 12. augustā 12:01
Es to laiku labi atceros. 1986. rudenī atnācu no krieviem, 87.g pavasarī, pastkastē cedele- uz perepatgotovku. Tak viss tapa skaidrs. Es momentā aizgāju no darba un no savas pieraksta adreses. Es gribēju dzīvot! Viss, mani neatrada, izglābos.
Normunds Kincis
2019. gada 12. augustā 12:40
Labdien Es arī pabiju ČERNOBIĻĀ, 6 mēnešus tur biju , runa ir par to ka bij tur gan krievi un visi pārējie, un lopu vagonos tur nevienu neveda, un čekisti neapsargāja, ja jau rakstām tad vismaz taisnību rakstat.
beerdrinkers
2019. gada 12. augustā 13:03
Normund, kurā gadā tevi uz turieni aizveda? Redz, tas cilvēks neteica, ka krievi netika uz Černobiļu sūtīti, tautības tiešām netika šķirotas, to muļķību iemauca DJATLIKA, bet viņai nav pilns rublis. Kamdēļ gadam ir nozīme. To dakteri savāca uzreiz pēc Černobiļas katastrofas, es neticu tam, ka viņš melo. Tad, visai ticams, brauca preču vagonos un ar VDK konvoju. Tad arī pavēstes uz sboriem, no kara komisariāta sūtītas netika, savāca no darba vietas, vai mājām. Man tas draudēja tieši gadu vēlāk, tad bija jau savādāk- vispirms pavēste, ja neieradies, tikai tad vāca no mājām vai darbavietas. Un veda normālos vilcienos, tādos pašos, kādos veda krievos. Panika KPSS politbirojam bija rimusies, bet, uzreiz pēc katastrofas, bija panika.
Normunds Kincis
2019. gada 12. augustā 13:27
1985 gadā Es pārnācu no regulārā dienesta, un pēc 7 mēnešiem aizveda uz Černobiļu, tā ka var teikt ka no paša sākuma, un neviens pavēstes uz stobrim nenesa, un lopu vagonos neveda.
beerdrinkers
2019. gada 12. augustā 13:36
Normund, bet, moš komjauniešiem/ komunistiem bija savādāk? Jo, redz, tu aizgāji regulārā dienestā, arī atgriezies no sava pienākuma pret PSRS pildīšanu regulārā dienestā. Bet letiņus okupācijas vara savāca krievos un atgriezās viņi no krieviem.
Normunds Kincis
2019. gada 12. augustā 13:54
Diemžēl komjauniešos mani neņēma jo Neiedvesu armijas vadībai uzticību.Jo biju Latvietis, Dienēju Es Sverdlovskā un Tur viens Latvju zēns kurš labi zīmēja.Un tā Mēs nolēmām ka mums ir uz bušlatiem jāuzīmē Latvijas ģerboņi, ar uzrakstiem .Dievs svētī latviju . Godīgi Es neaceros ko Mēs atbildējām kad Mums prasīja kas tur rakstīts, un kas Uzīmēts, ja vini būtu sapratuši Tad noteikti vēl tagat sēdētu SIbirijā.Vismaz nebūtu ticis uz ČERNOBIĻU.
Pāvels Pērkons
2019. gada 12. augustā 14:03
Juris, vēl ir "1986.04.26 Post Scriptum" kanāls youtūbē ar pārējiem video un Valērija intervijām, kas nav publicētas telecon kanālā.
Armands Korels
2019. gada 12. augustā 14:22
Tur tika veikti eksperimenti,sakarā ar PSRS neitronu ieroču programmu.Galvenais atbildīgais - nošāvās pats.Pārējie sarkandirsainie suņi joprojām dzīvo labi.Kā pie mums,tā Krievijā.
Visvaldis Graveris
2019. gada 12. augustā 23:44
Nocebo efekts. Grūti pat pateikt, kuri lielāki nelieši: padumjie militāristi kopā ar visu padumjo sistēmu, kas šos mēslus ievārīja, vai šarlatāniskie tracinātāji (alarmisti), kas nabaga ļautiņiem piepūderēja smadzenes, ka jebkura radiācijas doza varot būt fatāla. WHO (ANO Pasaules Veselības Organizācija) pēc labāko pasaules ekspertu analīzes un izvērtējuma apgalvo, ka Černobiļas izraisītās radiācijas pēcefektu upuru skaita augšējā robeža varētu sasniegt 4000. https://www.who.int/mediacentre/news/releases/2005/pr38/en/ Kāpēc tas tā - tad izlasiet Oksfordas profesora Wade Allison grāmatu "Radiation and Reason"
beerdrinkers
2019. gada 13. augustā 03:15
Armands Korels, ar tevi PSRS veica baisus eksperimentus. Lūk, tu esi šausminošu eksperimentu rezultāts. Es lasīju, ka to eksperimentu rezultātā, dzima mutanti, cilvēka un cūkas hibrīds, purns no cūkas, pārējais no kompartijas. Armand, man ir tāda aizdoma, ka tādēļ tev profilā bildes nav. Ārā, staigāt, tikai naktīs ej, ne?
Vilnis Rozkalns
2019. gada 23. augustā 10:30
cilveki sad un tad medz jaukt lopu vagonus un kravu vagonus kaut gan atskiriba starp tiem nau vienigais ja smaka.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi