Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
16. jūlijā 06:45
Padomju savienībā Latvijas medicīna bija visattīsākā visā PSRS ,ārstēties brauca visa padomju savienībā,tagad Airopas savienībā Latvijas medicīna ir nožēlojamā izdzīvošanas līmenī.
labais rabīns
16. jūlijā 07:16
Tad nāksies samazināt deputātu un ierēdņu skaitu. Un pie šī domugrauda nāksies stingri pieturēties. Nav variantu.
Māra Grigule(Gogule)
16. jūlijā 07:38
...ja KĀDS saka,kad zina visu-tad viņš nezina neko....Kariņš palīdzēs "izkaut"Latvijas vietējos,atvērs ceļu trešo valstu ieceļotājiem...vai MĒS to pieļausim ??!!! Jāsāk gatavoties kārtējai atmodai....
Roma Ti
16. jūlijā 08:13
Mums jau tā ir problēmas ar veselības aprūpi un pieejamību, bet Kariņam liekas, ka iedzīvotājam arī šis minimums ir par daudz. Līdz tuvākai slimnīcai ved pacientus 100 km attālumā pa ļoti sliktiem ceļiem, bet Kariņs grib, lai šo attālumu palielina un cilvēki pa ceļam atdod galus. Savukārt citi slimnieki 'ātros' nespēj sagaidīt, jo, kamēr aizbrauc un atbrauc no slimnīcas, tikmēr vēl kāds ir atdevis galus. Kariņa mērķis ir samazināt šādā veidā slimo skaitu, lai varētu ietaupīt veselībai paredzētos līdzekļus. Tas ir briesmīgi, ka Kariņam ir pilnīgi vienaldzīga lauku cilvēku labklājība - veselības, izglītības un sabiedriskā transporta regulāra un ērta pieejamība! Nost šādu premjeru!
Inara Ivuškāne
16. jūlijā 08:27
Premjers Kariņš grib veicināt mirstību -cilvēks kuram nav sajēgas par parasto cilvēku dzīvi !
Egle
16. jūlijā 08:29
ļoti pareizi, Rīga ir Latvijas nākotne.
Qaz
16. jūlijā 08:58
Kāpēc visi nevar iztiekties par tik svarīgu tēmu!!!??????? Tas ir kaut kāds marasms!!! Jau 30 gadus atnāk nākamais nejēga un visus un visu glābj. Iedzenos vel dziļākā postā un pakaļā!!! MŪSU valsī šie nelieši visi sēdētu vai dabūtu lodi paurī par kaitniecību!!!
Huks
16. jūlijā 09:22
Māra Grigule,neviens nekādai atmodai negatavosies,jo lv tauta ir sekla ļoti lai ko tādu veidotu.Mums taču ir labi..mums ir Akropole..ieiet veikalā nevar ..cik tur daudz atmodas rīkotāju
Huks
16. jūlijā 09:24
Un vel..Kariņ,tu esi vienkārši stulbs Amerikas latvietis.Tava vieta ir pie slimā Trampa
Austris Hermanis
16. jūlijā 09:33
Glābjam Latviju, izslēdzot Kariņu...!
Astra Strade
16. jūlijā 09:46
Paradoksāli! Jāsāk šaubīties par Krariņa domprātu>>> Skolas slēdzam, bērnu dārzus arī - nu tagad ĶERSIMIES PIE SLIMNĪCU SLEGŠANAS! NU SUPPER "ĢENIĀLA DOMA".
Astra Strade
16. jūlijā 09:50
Kaut kas ir sagājis šreijā Kariņa domāšanā... Kā var būt tik tuvredzīgs! Slēgt slimnīca s- nu jā supper ģeniāla doma! Latvijā par daudz letiņu un pensionāru!!!
Mareks Markuss
16. jūlijā 10:37
Nezinu, vai tikai izskatās, bet Kariņš atkārtoti bīda cauri pasūtījuma projektu par slimnīcu skaita būtisku samazinājumu Latvijā. Jautājums Kariņam:"Kuru labā Tu karo?"-Latvijas sabiedrības vairākuma labā?-pavisam noteikti nē! Varbūt mūziku pasūta un diriģēšanā piedalās mūsu izcilnieki ar pasaules bankas un valūtas fonda mafijas svētību(atbalstu), kurai godmaņzēni saveidoja Latvijas valsts parādu un, nu ir jāatpērkas? Par kariņu kariņiem pret Latvijas sabiedrību jau tika rakstīts ar šeit: http://www.manaitautai.lv/lv/visas-kategorijas/pr%C4%81tam/politika,-t%C4%81s-aizkulises/287-latvij%C4%81-viet%C4%93jo-kangarveid%C4%ABgo-cari%C5%86u-daudz-un-visi-sp%C4%93l%C4%93-politkari%C5%86us-pret-tautu
Dreams of Homer
16. jūlijā 11:05
Kariņam ir taisnība, KasJauns. Tieši jums nav medicīnas tēmās kompetentu žurnālistu, kas viņa sacīto spēj saprast, kur nu vēl analizēt. Saskaņas nopirktais Keris nav nekāds vērtētājs. Arī Eiropas bagātās valstis max koncentrē med. resursus, apvieno slimnīcas lielos centros. Medicīna ir ļoti dārga, un uzturēt reģionos n-tās zema līmeņa slimnīcas, kas pie katra mazliet neprimitīvāka gadījuma futbolē visus ar katastrofu med. c. uz Rīgu, ir neprātīga naudas šķērdēšana. Naudas, kuras valstij katastrofāli trūkst - kā labi zinām, valsts medicīnā drīz vairs nebūs, kas strādā, jo cik ilgi var vienas nozares profesionāļi sponsorēt valsti, par pusvelti dāļājot savu supersarežģīto, supersmago darbu.
Jānis Jaudzems
16. jūlijā 11:54
maita jopt vaju matj.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi