Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Biruta Kopmane
2019. gada 11. jūlijā 19:52
humors un satira , visi balti un pukaini, kaut tika nogalinati miljoni
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
aivo davidson
2019. gada 11. jūlijā 19:55
Atmoda! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir "trubā" Runājot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo! Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits (masons) un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Kurš atbildēs par šo noziegumu? Risinājums?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Biruta Kopmane
2019. gada 11. jūlijā 19:57
ko neraksta par to ka kgb bija dazadas pasķiras ziņotaji.. neglasnij agent, osvedamiķeļ . utt un daudzie savus ziņojumus nodeva mutiski nekas netika pierakstits, tur nevainigu nav
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Salvis Dišlers
2019. gada 11. jūlijā 19:58
Tad Stukači - bija tikai tie kuri nevar atļauties tiesāties, ja?!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
aivo davidson
2019. gada 11. jūlijā 19:59
1986 gadā kad ar Rīgas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības orķestri braucām uz Rostoku Vācijas Demokrātisko Republiku, automātiski tika pievienots nekad iepriekš neredzēts trombonists nu KGB cilvēks. Tā notika arī kad braucām uz Čehoslovakiju. Cik ironiski, 1986 gadā biju pie Brandenburg vārtiem Berlīnē un domāju kā aizmukt no idiotiskās Padomju valsts, tagad kad Latvija ir neatkarīga es nevaru atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām! Tagad dzīvojam Ziemeļamerikā, jo Anglistānā mūs diskriminē apsaukā par Eastern European un to pamazām pārņem okupē musulmaņi. 90tajos visu ko varēja nodot Latvijas valstij- tautai, to prihvatizēja VDK cilvēki. Paanalizējiet liela daļa no tiem pat nevar noslēpt, ka bija VDK darbinieki! Tādiem cilvēkiem, ir nepareiza vertību sistēma, jo domā, ka esam pertiķu radinieki - dzīvnieki! Pasaule neradās mistiska sprādziena rezultātā, evolūcijas teorija ir MELI. Kad to sapratīs tie kas patiesībā parvalda valsti l, tikai tad, kas mainīsies uz labo pusi tautai. Patreiz, nebūs tautas nebūs valsts! Tas ir valsts drošības jautajums #1!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Salvis Dišlers
2019. gada 11. jūlijā 20:00
Aivo Davidson - man ir risinajums: Politiķi mums saka - Kā Var Nesolīt?! - Un tad arī pārējā tauta lai seko viņu piemēram?! - Tāpēc Politiķu Solījumi - ir jaatzīst par Civilo Kontraktu - un Solījumu burtiskas neizpildīšanas gadījuma - Politiķi ir Jatiesā; līdzīgi kā par Patērētaju Tīšu Maldinašanu - var sodīt dažādus tirgotājus un biznesmeņus! Kā ir Patērētaju Tiesību Aizsardzība, tad kapēc nav Vēlētaju Tiesību Aizsardzības Birojs?!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
aivo davidson
2019. gada 11. jūlijā 20:11
Politiķi vienmēr atradīs veidu kā aizmukt no atbildības. Likumos vienmēr ir caurumi. VĒRTIBU SISTĒMA ir patiesā problēma. Kā savulaik teica Ainars Baštiks: " Parūpējieties par mazajiem, ziloņi paši par sevi parūpēsies!" Vēlēšanām nav nozīmes, jo iepriekš viss ir sarunāts. Un ja kāds ir nepaklausīgs tiem, kas patiesībā parvalda valsti, tad viņi atrod kādu pagātnes " grēku" un ar to šantažē, jeb padara paklausigu šo personu. No tiem kas pie varas iespējams tiksi 4% ir tādi kuri ir nemanipulējami. Lūk ja tāds kļūtu par Rīgas mēru, tad lietas mainītos uz labo pusi. Patreiz vieni zagļi pret citiem zagļiem.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Nazars
2019. gada 11. jūlijā 20:35
Nevienu tāpat vien čekas kartiņā neierakstīja! Personīgi es uzskatu, ka tur nekas nav tīrs. Vienkārši tiesai trūkst pierādījumu, tāpēc tik negodīgi notiek. Bet ticu, ka Tur, Augšā kāds visu redz un visi čekas maisos esošie neģēļi saņems sodu. Šo neģēlu dēļ tika nogalināti mūsu mīļajie. Un tagad neģēļi cenšas pucēt baltas spalvas! Kauna nav!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Mareks Markuss
2019. gada 12. jūlijā 10:23
Ko čekisti, ziņotāji grib piemānīt, kam grib iestāstīt savus melus- vai Latvijas sabiedrībai?? Tauta nav idioti, bet gan tie, kas, patiesību un faktus slēpdami, tīši melo, tādējādi paši noticot saviem meliem un, čekistu gadījumā, savam nevainīgumam. Kā man ir teikuši neviens vien disidents- LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU LIELAI DAĻAI NAV NEKĀDA NOJAUTA PAR TO, CIK PATIESĪBĀ DAUDZSKAITLĪGS BIJA UN IR ARVIEN LATVIJAS NODEVĒJU UN ZIŅOTĀJU PULKS. http://www.manaitautai.lv/lv/11-jaun%C4%81kie-raksti,-aktualit%C4%81tes/294-noziedz%C4%ABg%C4%81-lojalit%C4%81te-okupantu-varai-%C4%8Dekisti-un-karjeristi-arvien-valda-latvij%C4%81-12-paz%C4%ABmes,-kas-to-apstiprina
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Lāsma Kalnozola
2019. gada 12. jūlijā 11:24
Šī jautājuma nodošana tiesas izvērtēšanai teorētiski pareizi, bet pēc būtības nepareizi, jo - tiesa vērtē pierādījumus, bet - visa informācija, ja tāda ir, ir Krievijas arhīvos, kuriem tiesa klāt netiek. Kāds būs tiesas nolēmumus? Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka tiesa sadarbības faktu nekonstatēs. Izņemot, ja kāds pats atzīs.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Zane Līvmane
2019. gada 12. jūlijā 13:46
Pierādījumi sen jau zuduši..
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Alberts Širins
2019. gada 13. jūlijā 20:05
Nu pareizi, ka netika savākti pierādījumi, bet lai pasludināt spriedumu vajadzēja tos savākt; pārbaudīt ziņojumu registrācijas žurnālus , honorāra izmaksas dokumentus salīdzināt rokrakstu rakstītajos ziņojumos un parakstu par naudas saņemšanu un tAD ARĪ BŪTU PIERĀDĪJUMI.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi